Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sądzę że nie jest źle

 

Jest źle, ale mogło być dużo gorzej :twisted:. Czesi od lat eliminacje do dużych imprez wygrywają w cuglach. Jeśli nie popełnią takich błędów, jak np. Portugalia teraz, to będziemy musieli zrobić wszystko, by zając drugie miejsce z dobrym dorobkiem, a więc, de facto, wygrać resztę meczów. Choć oczywiście nie można wykluczać, że uda nam się ograć Czechów u siebie.

 

PS Wreszcie reprezentacja nie będzie musiała odbywać egzotycznych wycieczek do dalekiej Azji :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądze. Przy większość MŚ, o wejście walczymy jak tygrysy czy inne pumy, a samych mistrzostwach dajemy niechlubnie dupy i nie wychodzimy z grupy - realia polskiej piłki nożnej :???:

 

ale jeszcze nigdy nie mieliśmy takiego LEO :wink: i może bardzo naiwnie ale jednak wierzę w to że coś się zmieniło a głównie

Facet jest świetnym motywatorem, robi swoje

motywacja, pozytywne nastawienie, wiara w swoje możliwości... tego nam zawsze brakowało... ja wiem że samym pozytywnym nastawieniem nie wygrywa sie meczy ale bez niego się je przegrywa, więc... pożyjemy zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A słyszeliście Leo, zapytany przez dziennikarzy na ile liczą w EURO 2008, powiedział: "jedziemy po złoto, zdobyliśmy 4pkt w dwóch meczach z trzecią drużyną świata (Portugalia), wiec nie możemy sie od nikogo czuć gorsi... idt. " hm... co o tym sądzicie :?: ściema, naiwność, czy taka pewność w siebie i za drużynę :?: Może to we mnie za mało wiary skoro zadaję to pytanie :?: Chociaż rzecz jasna, chciałbym aby taki scenariusz sie spełnił :wink:

 

Ja myślę, że Leo wie co mówi. Jeszcze nie widzieliśmy jak nasi potrafią grać po dłuższym zgrupowaniu z takim trenerem. Myślę, że możemy być pozytywnie zaskoczeni. Leo Będzie miał dużo czasu z chłopakami i pokaże swoje zdolności motywacyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się szczypać, "snafca" kurwa jego mać co trenować nie umie, a pouczyć chce.

 

motywacja, pozytywne nastawienie, wiara w swoje możliwości... tego nam zawsze brakowało... ja wiem że samym pozytywnym nastawieniem nie wygrywa sie meczy ale bez niego się je przegrywa, więc... pożyjemy zobaczymy

Obyś miał rację. Również na to licze - jak co mistrzostwa. :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Ja mam takie spostrzeżenie: na ME nie ma słabych grup, tak że na słabszą grupę po prostu nie ma co liczyć. Obawiam się niestety, że nie wyjdziemy z grupy. Jedyną nadzieją jest "scenariusz grecki" tj. nie będąc faworytem będziemy poniekąd lekceważeni (przypominam, co mówili Czesi o Grekach przed półfinałem w Portugalii) i przez to, przy pewnej solidności i odrobinie szczęścia sobie poradzimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa akcja, na gg dostałem :

 

Pokażmy Niemcom kto wygra grupę!!! Na ich najpopularniejszym sportowym portalu pojawiła się ankieta dotycząca tego kto wygra grupę B na EURO 2008, klikamy oczywiście na Polskę, Niech sie zdziwia ) Przeslij dalej.. http://www.sport1.de/de/index.html

 

95.1% na Polskę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa akcja, na gg dostałem :

 

Pokażmy Niemcom kto wygra grupę!!! Na ich najpopularniejszym sportowym portalu pojawiła się ankieta dotycząca tego kto wygra grupę B na EURO 2008, klikamy oczywiście na Polskę, Niech sie zdziwia ) Przeslij dalej.. http://www.sport1.de/de/index.html

 

95.1% na Polskę :lol:

 

głupi pomysł

zobaczą ankietę i się zaczną mobilizować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musimy pomóc Niemcom utwierdzic ich w przekonaniu, ze nie wyjda z grupy!

1. Wchodzimy na strone: http://www.kicker.de/

2. Zjezdzamy nizej, po prawej stronie mamy sonde - Frage der Woche:

Pytanie Tygodnia: Ktore miejsce zajma Niemcy na ME2008 w grupie B?

3. Wybieramy opcje 4 i klikamy abstimmen.

4. Pojawiaja sie aktualne wyniki.

 

:twisted:

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...