Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

Lech dał ciała w drugiej połowie. Chyba chłopcy uwierzyli, że "samo się" wygra :roll:

A Legia gryzła trawę chyba pierwszy raz w tym sezonie i dostała za to nagrodę. Ciekawe czy na następny mech z Lechią też się tak sprężą? :evil:

Mam zamiar wybrać się w sobotę do Was na meczyk, zobaczyć ten Wasz stadion i zwycięstwo Lechii :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lech dał ciała w drugiej połowie. Chyba chłopcy uwierzyli, że "samo się" wygra :roll:

A Legia gryzła trawę chyba pierwszy raz w tym sezonie i dostała za to nagrodę. Ciekawe czy na następny mech z Lechią też się tak sprężą? :evil:

Mam zamiar wybrać się w sobotę do Was na meczyk, zobaczyć ten Wasz stadion i zwycięstwo Lechii :mrgreen:

 

 

stadion Ci sie spodoba 8)

bo naprawde jak na polskie warunki robi wrazenie

 

ale wynik juz nie zabardzo 8) :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W PL weekend cudów:

1. Chelsea dostaje 0:1 od City

2. Arsenal u siebie przegrywa do 77 min 0:3 z West Brom coś tam, żeby ostatecznie przegrać 2:3

3. A dziś Muły remisują z Boltonem 2:2 gdzie Rooney chyba zapomniał jak się gra w piłkę...

 

Za tydzień w niedzielę prawdziwy hit: na Stamford Bridge przyjeżdżają kanonierzy...

I jeśli chcą zdobyć coś w tym roku, muszą ten mecz wygrać :lol:

 

Oczywiście jako zagorzały kibic the gooners obstawiam ich przegraną (po ostatnich występach) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może w tym, że od kilku lat gra w tym samym składzie i zdobywa wszystkie najważniejsze trofea w PL

(chociaż nie lubię cfc jak mcfc - bo bez dolarów swoich szejków i wujka Romana nic by nie zdziałali)

 

Fakt.

Ja im kkibicuję już ok. 15 lat jak jeszcze grali...w div 4 bodajże :mrgreen:

Jak tylko przełamię lęk przed lataniem(czymkolwiek), to napewno odwiedzę "COMS". :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq był zdaje się poza Polską.

 

Niestety [tiiiiiiiiii] [tiiiiiiiiiiii] [tiiiiiiiiiiiiii] tak. Wiedząc, że wracam do Polski w sobotę, modliłem się, by ten mecz ustawili na sobotę wieczór. Niestety stało się inaczej, a to wszystko wina Lecha, bo se muszą odpoczywać przed pucharami :twisted:. I za karę przegrali :mrgreen:.

 

Jedyna pociecha taka, że teraz na Legii można scedować swój karnet na jeden mecz na innego kibica i moi ziomale zabrali kumpla na moje miejsce. Czyli się nie zmarnowało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kluby naszej Ekstraklasy się cenią i chcą większych pieniędzy z tytułu praw telewizyjnych. Nie wiem jak to możliwe, ale takie podobno są fakty.

 

http://www.sport.pl/pilka/1,65050,84392 ... port_.html

 

Inflacja, rosnace koszty, dazenie do perfekcji i chec podnoszenia poziomu polskiej pilki, 'wisz, rozumisz'. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thomas Muster - prawdziwa tenisowa historia. :shock: :mrgreen:

 

Rzucił palenie, schudł 20 kilo, trenuje pięć godzin dziennie. I właśnie wygrał pierwszy od 4171 dni zawodowy mecz, trafiając znów do oficjalnego rankingu ATP. - Dopiero się rozgrzewam - mówi 42-letni Austriak.

 

http://www.sport.pl/tenis/1,64987,84380 ... r_998.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja coś czuje ze dzis bedzie niezły galimatias na tym meczu. Jak nie runa trybuny pod naciskiem skaczących kibiców (szczególnie na drugiej trybunie) to zapewne bedzie jakis inny problem. Nie moge sobie narazie wyobraźić powrotu ze stadionu. Cieżko były jak na mecz przychodziło 25tys kibiców a co dopiero 40 tyś z tego pewnie 1/3 która nigdy na meczu nie była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pal licho znów tą piłkę kopaną . Dzisiaj jest Polska Brazylia na MŚ, tylko że transmisję wymyślili wyłącznie na polsacie sport :evil::evil::evil:

 

zawsze mozesz skorzystac ze strony www(kropka)meczyki(kropka)pl

 

tam jest wiekoszc ciekawy transmisji

 

-- 30 wrz 2010, o 13:17 --

 

a jakby ktos nie wiedział to:

 

Kibice na krzesełkach znajdą różnego koloru kartoniku – Stowarzyszenie Wiara Lecha prosi, aby nie zamieniać ich miejscami, ponieważ jest to element oprawy. W jednym momencie wszyscy widzowie zostaną poproszeni o podniesienie ich do góry na sygnał z tzw. Kotła. Jednocześnie stowarzyszenie prosi o docenienie pracy, jaką włożono w przygotowanie oprawy i wsparcie zbiórki pieniędzy prowadzonej na trybunach, która zostanie przekazana na kolejne oprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ci powiem że jeśli o koncert chodzi byłem zdziwiony bo też byłem przekonany że wyjście będzie trwać okrutnie długo itd. w końcu większość z tych ludzi nie uczęszcza na stadion systematycznie. Okazało się że wszystko bardzo szybko i sprawnie poszło. Co do zawalenia się stadionu to między bajki to włóżmy tak jak jakieś pęknięcia konstrukcyjne na IV trybunie itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pal licho znów tą piłkę kopaną . Dzisiaj jest Polska Brazylia na MŚ, tylko że transmisję wymyślili wyłącznie na polsacie sport :evil::evil::evil:

w takich chwilach żałuję, że nie wziąłem Polsatu Cyfrowego :roll:

 

 

ja mam na szczęście 8)

właśnie się zaczyna :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...