Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

Mistrzem Polski jest Wisła, Wisła najlepsza jest, Wisłę trzeba szanować, Wisłę ten nasz TS !!!!

 

Strasznie mnie bawi ta nieudolna przeróbka pieśni Legii - szczególnie fragment zaznaczony na czerwono, który jest rozpaczliwą próbą utrzymania rytmu i znalezienia rymu :twisted:.

 

(W oryginale:

 

Mistrzem Polski jest Legia

Legia najlepsza jest

Legia to jest potęga

Legia CWKS)

 

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO Legia znowu pokazała, że nie potrafi grać do końca i jak presja rośnie, to coś się u nich sypie. Nie podoba mi się to. To nie jest ten team co kiedyś. I znowu trzeba będzie czekać conajmniej rok na Mistrza. :sad:

 

A jeśli Wisła wejdzie do LM (na co przy obecnych przepisach ma wielkie szanse), to może być tak, że odjedzie finansowo i piłkarsko innym klubom.

 

Wracając do prawdziwej piłki - nie było Michaela i nie miał kto wspomnieć o Maldinim. Według mnie wielki piłkarz i piękna kariera. Wygląda też na rozsądnego gościa poza boiskiem. Będę go miło wspominał. Natomiast styl pożegnania w wykonaniu niektórych kibiców Milanu był bardzo nie na miejscu.

 

http://www.rp.pl/artykul/2,310503.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był do bani. Za to pożegnanie na Artemio Franchi we Florencji przepiękne. Paolo Maldini powinen na zawsze być wzorem dla młodych adeptów piłki nożnej. Wielki na boisku, wielki poza boiskiem, a jednocześnie nigdy nie był bohaterem żadnych skandali, ani przedmiotem zainteresowania brukowców.

 

Jak ja zaczynałem się interesować piłką i kibicowaniem Milanowi (1994) to on już grał, i zakończenie jego kariery ma dla mnie jako kibica ogromne znaczenie. Aż muszę przyznać, że się wzruszyłem jak zobaczyłem jego pożegnanie we Florencji.

 

Zatem w Milanie nastaje nowa era, bo odszedł również Carlo Ancelotti. To co pokaże Leonardo jest wielką niewiadomą, ale ma doświadczonych asystentów więc liczę, że da radę. Za miesiąc rozpoczynamy mercato i mam nadzieję, że będą poważne wzmocnienia. Przede wszystkim świetnie, że wrócił Nesta no i ponoć niesamowitym stoperem jest Thiago Silva :) Będzie się działo.

 

PS. Jak sprzedamy Kakę do realu to zwątpię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Jak sprzedamy Kakę do realu to zwątpię.

 

A na to wygląda. Tylko, że zdaje się Real został właśnie przelicytowany przez Chelsea. Który to klub ma sporo kasy i nowego trenera. :cool: :mrgreen: Myślę, że nowy trener Chelsea może znać Kakę, a nawet obaj Panowie mogą się lubić. :cool: Nie wiem na pewno ale tak mi to wygląda..... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był do bani. Za to pożegnanie na Artemio Franchi we Florencji przepiękne. Paolo Maldini powinen na zawsze być wzorem dla młodych adeptów piłki nożnej. Wielki na boisku, wielki poza boiskiem, a jednocześnie nigdy nie był bohaterem żadnych skandali, ani przedmiotem zainteresowania brukowców.

 

Jak ja zaczynałem się interesować piłką i kibicowaniem Milanowi (1994) to on już grał, i zakończenie jego kariery ma dla mnie jako kibica ogromne znaczenie. Aż muszę przyznać, że się wzruszyłem jak zobaczyłem jego pożegnanie we Florencji.

 

Zatem w Milanie nastaje nowa era, bo odszedł również Carlo Ancelotti. To co pokaże Leonardo jest wielką niewiadomą, ale ma doświadczonych asystentów więc liczę, że da radę. Za miesiąc rozpoczynamy mercato i mam nadzieję, że będą poważne wzmocnienia. Przede wszystkim świetnie, że wrócił Nesta no i ponoć niesamowitym stoperem jest Thiago Silva :) Będzie się działo.

 

PS. Jak sprzedamy Kakę do realu to zwątpię.

 

o prosze Fircyk wrocil :razz:

 

Maldini przegosc, mimo ze nie lubie wloskiej pilki wogole to on na serio przegosc

 

ale i tak caly czas

 

VISCA EL BARCA, VISCA CATALUNYA :mrgreen: i do dzisiaj moim ulubionym pilkarzem pozostaje.......Luis Enrique

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pożegnanie Maldiniego było super :)... ale w wykonaniu Romy. akurat jadłem obiad to sobie nastawiłem C+ i spotkała mnie miła niespodzianka, bo normalnie calcio się nie tykam i omijam z daleka :mrgreen:. menez rulez :wink:

 

dla maldiniego tak czy owak szacun się należy :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paolo Maldini powinen na zawsze być wzorem dla młodych adeptów piłki nożnej. Wielki na boisku, wielki poza boiskiem, a jednocześnie nigdy nie był bohaterem żadnych skandali, ani przedmiotem zainteresowania brukowców.

 

W 100% się zgadzam. Zresztą miał się komu przyglądać i od kogo uczyć.

 

Jako staremu milaniście nie muszę Ci tłumaczyć, o kogo mi chodzi :cool:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

zmyhymcóry :evil::evil::evil:

w końcu szefem komisji odwoławczej jest były piłkarz cracovii :roll: nie mogło być inaczej.. polonia bytom nie płaci pensji od stycznia ale przecież śląsk zawsze miał plecy w pzpn :roll:

klub się odbił od dna, zajął 7 miejsce w lidze, powoli wykluwała się stabilizacja i dzięki działaczom (ale głównie jednak łks-u) żegnaj ekstraklaso :roll:

swoją drogą żałosny był list otwarty arki i cracovii jak już spadły i wyniuchały opcję żebrania pod zielonym stolikiem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

zmyhymcóry :evil::evil::evil:

w końcu szefem komisji odwoławczej jest były piłkarz cracovii :roll: nie mogło być inaczej.. polonia bytom nie płaci pensji od stycznia ale przecież śląsk zawsze miał plecy w pzpn :roll:

klub się odbił od dna, zajął 7 miejsce w lidze, powoli wykluwała się stabilizacja i dzięki działaczom (ale głównie jednak łks-u) żegnaj ekstraklaso :roll:

swoją drogą żałosny był list otwarty arki i cracovii jak już spadły i wyniuchały opcję żebrania pod zielonym stolikiem :roll:

 

Żałosny to mało powiedziane :???: No ale na szczęście nie jesteśmy kibicami tych klubów więc nie mamy się co wstydzić :wink:

Mam wrażenie że ŁKS się uratuje jednak, na co liczę, bo wygrali w sportowej walce utrzymanie a nie przy zielonym stoliku, to w koncu PZPN ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hornacek
mówiliśmy tak na mojego kolegę , bo byli podobni :mrgreen:

 

Tej trójcy o której mówisz nienawidziłem z całego sportowego serca podczas finałów z Bykami :twisted: Z tamtych czasów oprócz wielkiego MJ , byłem mega fanem Orlando i Pennego Hardaway'a. Jakbym dobrze poszukał jeszcze bym znalazł koszulki. Potem miałem fascynacje Iversonem i na nim się skończyła moja pasja do basketu :cry:

 

[ Dodano: Pon Cze 08, 2009 3:22 pm ]

anakinsky, zrobię to samo co beben ale lepiej za te dvd :twisted: , więc jakbyś mógł także dla mnie wypalić byłoby super :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koszykówka Jordana i Bulls a wcześniej Celtics i Birda oraz Lakers Magica, Jabara i Worthy'ego, to była gra na innym, wyższym poziomie, teraz nikt nie próbuje się do tego zbliżyć, nie mówiac o przejściu na "next level', dlatego NBA jest taka nudna...

 

Zaryzykuję twierdzenie, że Bulls z lat 1995-1998 rozwaliliby spokojnie każdą obecnie grającą drużynę w NBA - oczywiście biorąc pod uwagę poziom gry a nie wiek zawodników.

 

kiedyś w NBA sporadycznie grali koszykarze z Europy.a jak USA jechało na MŚ czy Olimpiadę to było tylko pytanie z jaką przewagą wygrają i kto będzie drugi.

od kilku lat niby jadą najlepsi koszykarze z USA ale juże nie jest pewne czy się zmieszczą na podium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...