Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

Decyzja w sprawie Stadionu Narodowego...

 

http://sport.onet.pl/0,1260069,1605754,wiadomosc.html

 

Jak zwykle byla okazja zrobic cos dobrego to motyla noga. Przyjdzie rok 2012 to okaze sie, na co komu hala i ten kolos bedzie straszyl przyjedznych, a po mistrzostwach wroci bazar. Skad PiS wzial tego ludzika na ministra. Mistrzowskim zdaniem bylo to, ze po co w Stolicy tyle duzych stadionow, a Legii styknie taki na 15 tys, szczegolnie patrzac na dzisiaj, ze sprzedaly sie wszystkie bilety....Ide zaraz na mecz do jakiejs knajpy. 7 zwyciestwo musi byc :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ż E N A D A ! :evil:

Szkoda, że passa Legii skończyła się w kiepskim stylu. Ucieszyłem się po bramce Korony, myślałem że zrobi się wymiana ciosów, sporo bramek i ładne widowisko. Niestety tak nie było. Augystyn musi nabrać luzu w grze i wykorzystywać świetne warunki fizyczne, bo śmiać mi się chciało kiedy bał się dotknąć Robaka :evil: . No i murzyna niech celuje w bramkę :mrgreen: .

In plus gra Rzeźniczaka :cool: .

p.s.

po co Urban wprowadził Ekwueme :?: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Podobno jak przegramy, to Kazachowie w zamian sprzedadzą ropę nam, a nie Chińczykom - i nareszcie będzie co transportować tą rurą przez Odessę i Brody, co to ją panowie prezydenci Kaczyński i Adamkus pracowicie do Polski chcą przedłużać.

 

Jeśli natomiast stukniemy Kazachów, rura będzie służyła co najwyżej i tylko do transportu nielegalnych uchodźców... być może, nawet w obie strony.

 

Wierzę w patriotyzm chłopców Beenhakkera.

 

(edit - ortografa se poprawiłem :cool: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...