Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

@lukass

 

Z większością tego co napisałeś jestem w stanie się zgodzić... tylko ze ilośc osób wpadajacych tutaj i siejacych ferment jest wprost proporcjonalna do durnych informacji pojawiających sue w mediach... serio pisze tutaj chyba od 64-tej strony i gdy pismaki coś zwesza to wpada taki "brt" i podpala pod nami stos. ja serio jestem tolerancyjny ale dyskutować mogę z osobami, które choć trochę maja pojęcie o czym mówią lub maja otwarty umysl i potrafia samodzielnie analizowac. Haters gona hate jak to mówią.

 

Piszesz o rasizmie i bandytyzmie... a nas już drażni ze jest to główny temat gdy mówimy o kibicach - stad nasze reakcje. I nie mamy na celu zaciemniania przewinień kibiców... "We are not angels" jak głosiła jedna z naszych opraw. Ale do ciężkiej ... zachowajmy jakieś proporcje:)

 

 

 

@ Aga ... to widocznie ja byłem pod wpływem gdy zagladalem do tamtego wątku. to tylko przykład był - pijcie co chcecie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co ta napinka? Bardzo dobrze, że są "Wydarzenia Sportowe", Można tam poczytać ciekawe opisy meczów z normalnej perspektywy.

Tutaj od zawsze skupiamy się na atmosferze wokół meczowej(trybunach, oprawach, wyjazdach itp.). Oczywiście jeśli ktoś zabiera głos na tego typu tematy, nie mając o nich bladego pojęcia i dodatkowo wmawiając nam ,że było tak i koniec, to niech potem nie płacze, że zostanie zrugany.

 

 

Był wyjazd L na Jagę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ze ilośc osób wpadajacych tutaj i siejacych ferment jest wprost proporcjonalna do durnych informacji pojawiających sue w mediach

Pewnie wiele informacji jest podkoloryzowanych itp. bo nie ma opinii obiektywnych - każda będzie subiektywna - obiektywny to jest termometr za oknem, dopóki się nie popsuje ;)

Inna sprawa że każdy oczekuje normalności (czyli de facto rzeczy/zdażeń pozytywnych) i o tej normalności się po prostu nie pisze, co jest zresztą zrozumiałe. Natomiast sprawy złe wypływają szybko i to w każdej dziedzinie - nie bez przyczyny mamy powiedzenie że jeden niezadowolony klient uczyni firmie więcej złego niż setka zadowolonych dobrego. Nawet na forum masz tego przykłady - jak Aso zrobi 1000 napraw ok. to nikt z tego powodu nie zakąłda wątku dziękczynnego, bo to ma być standardem/normalnością. Ale jak ASO da dupy po całej linii to takie wątki się pojawiają i wcale mnie to nie dziwi.

Niemniej jednak, niezależnie od przejaskrawienia w mediach sam dobrze wiesz że "nie ma dymu bez ognia"...... ;)

I nie mamy na celu zaciemniania przewinień kibiców...

Niestety nie wszyscy z Was tak uważają i pisza że w sumie to były drobnostki (jak z Lazio) i że inni potrafią gorzej. I co z tego? Starajmy się równac do lepszych, a nie gorszych i to w każdej dziedzinie :idea:

"We are not angels" jak głosiła jedna z naszych opraw. Ale do ciężkiej ... zachowajmy jakieś proporcje:)

Byłoby utopią wierzyć że jest czy bedzie kiedykolwiek innaczej, ale fakt zachowajmy proporcje i w komentowaniu i w "kibolowaniu: ;)

 

Ale chyba każdy wie jaka broń byłaby najskuteczniejsza w walce z promowanym nienajlepszym wizerunkiem "kibola-bandyty"? Nie dawać swoim zachowaniem, drugiej stronie argumentów do takiego twierdzenia. Wiem, wiem......utopia :P

 

Tutaj od zawsze skupiamy się na atmosferze wokół meczowej(trybunach, oprawach, wyjazdach itp.).

Proponuję sie cofnąc do pierwszych stron tego wątku i jego założyciela, żebys się przekonał że nie masz racji. A to ze Ty o tym piszesz nie oznacza od razu żę to jest o tym i wyłacznie o tym wątek. Choć oczywiście pisać możesz sobie co chcesz (byle bez obelg), ale nie dziw sie ze ktoś inny ma co do tego inne zdanie.

Edytowane przez lukass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko z tą BUMĄ się nie zgadza. Reszta w zasadzie prawda.

KĄCIK KIBOLA- coż, chyba ślepnę już na starość.

 

 

Raczej się nie zgodzimy w wielu kwestiach, ponieważ ja widzę wiele rzeczy od środka, Ty niestety tylko z zewnątrz.

 

 

 

News- Chcą nam wojsko na ulice wpuścić 11 Listopada. Stan wojenny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się obiema rękami i nogami pod tym co napisał Lukass :)

 

wpada taki "brt" i podpala pod nami stos

bez przesady, pod Wami? O oprawach i dopingu niejednokrotnie wypowiadałem się pozytywnie, nie podobają mi się jedynie zadymy i agresja ubrane w kibicowanie, z tym się nie godzę i godzić się nie będę, bo wiem, że można inaczej(z równie dobrą oprawą i dopingiem)!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko z tą BUMĄ się nie zgadza. Reszta w zasadzie prawda. KĄCIK KIBOLA- coż, chyba ślepnę już na starość.

Szkoda, że nie znasz słowa "sarkazm" i nie potrafisz rozróżnić pewnych rzeczy i wyciągać wniosków ze sposobu w jaki ktoś pisze. Jeżeli to co zacytowałem powyżej jest na powaznie, a w szczególności odniesienie się do pierwszego posta w sposób "Reszta w zasadzie prawda" to nie bardzo widze platformę to merytorycznej i bedacej na poziomie dyskusji z Tobą :(

Edytowane przez lukass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O oprawach i dopingu niejednokrotnie wypowiadałem się pozytywnie

 

musiało mi to umknąć - sorry

 

... natomiast na ostatnich kilku stronach skupiłeś się na czymś innym

 

PS. może zostawmy to już.... dziś jest słaby dzień na kłótnie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS aż mi się nie chce na mecz iść ehh

 

 

Nie od dziś wiadomo, że Wasi sportowcy trzymają z Zagłębiem i w zasadzie to była główna siła tej trójki.

Pogoń, cóż? Swego czasu krążyły ploty, jakoby mieliby się z GieKSą trzymać i chyba do dziś jakies kontakty między dwiema ekipami istnieją.

 

 

Szkoda, że nie znasz słowa "sarkazm" i nie potrafisz rozróżnić pewnych rzeczy i wyciągać wniosków ze sposobu w jaki ktoś pisze. Jeżeli to co zacytowałem powyżej jest na powaznie, a w szczególności odniesienie się do pierwszego posta w sposób "Reszta w zasadzie prawda" to nie bardzo widze platformę to merytorycznej i bedacej na poziomie dyskusji z Tobą

 

 

 

Ech... rób jak zechcesz.

 

 

 

W ubiegły wochenende kolejka cudów w PL

City moczy na Villi 3-2, natomiast utd u siebie z WBA 1-2.

GieKSa na "kogutach" 0-0. Zero z tyłu cieszy. Kolejny krok do awansu poczyniony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruch Chorzów - Wisła Kraków (28.09.2013r.)

 

Do przykrej i kuriozalnej sytuacji doszło po meczu. Na schodach prowadzących do wyjścia ze stadionu stała grupka kilku osób wymieniających ze sobą uwagi na temat spotkania. Niedaleko, w „młynie” młodzi kibice zbierali śmieci powstałe na skutek oprawy. Fani chcieli ułatwić klubowi zadanie i uprzątnąć po sobie część bałaganu.

 

Wykorzystać ten fakt postanowiła miejscowa milicja, która weszła na obiekt i otoczyła kibiców, zarówno tych sprzątających, jak i kierujących się do wyjścia zwykłych fanów. Każdy po wylegitymowaniu i przeszukaniu został zapakowany do kabaryny i przewieziony na komendę. Tam kibice usłyszeli, że zostali zatrzymani pod zarzutem…zacierania śladów przestępstwa. Zatrzymano łącznie około 15 osób

 

by Władcy Trybun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...