Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

kibolsko OK nawet bardzo OK

Mam nadzieję iż uważasz że demolowanie samolotu, próba wdarcia sie na teren Coloseum i innych zabytków oraz odpalenie zakazanych rac, w momencie kiedy klub i tak juz mocno oberwał od UEFA to nie jest to bardzo OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję iż uważasz że demolowanie samolotu, próba wdarcia sie na teren Coloseum i innych zabytków oraz odpalenie zakazanych rac

tak mi do głowy przyszedł jeden przykład. Polskie media oczywiście trąbiły o tym gdzie się dało, dlaczego natomiast nigdzie o tych strasznych wydarzeniach nie mówiono we Włoskich mediach? jedyne co dało się przeczytać to, że w mieście były zmobilizowane siły porządkowe (jak to zawsze bywa przy tego typu wydarzeniach). Poza tym gdybyś oglądał trochę więcej włoskiej ligi to byś wiedział, że tam piro to nie jest takie tfu na stadionach jak u nas (przykład środowy mecz Napoli-BVB i piro).

Kolejny przykład, ostatni pokaz filmu o Wałęsie we Włoszech (wiem że to może inny temat ale zobrazuje problem). W Polskich mediach wszędzie pisano, mówiono że film przyjęty super, we wszystkich włoskich gazetach piano z zachwytu i sale były pełne. A jak było naprawdę? Pierwszy pokaz w całości wypełniony przez naszych darmozjadów urzędników/polityków, a na 3 pokazie zajętych było 1/3 sali (więc gdzie była ta frekwencja i ten wielki szał?). Oczywiście we włoskich mediach żadnego piania z zachwytu nie było i większość gazet/mediów temu filmowi nie poświęciła prawie w ogóle czasu.

Wniosek najlepiej sobie samemu wyciągnąć. Ja już w to co przedstawiają nam media dawno przestałem wierzyć podchodzę do każdej informacji z dystansem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję iż uważasz że demolowanie samolotu, próba wdarcia sie na teren Coloseum i innych zabytków oraz odpalenie zakazanych rac

tak mi do głowy przyszedł jeden przykład. Polskie media oczywiście trąbiły o tym gdzie się dało, dlaczego natomiast nigdzie o tych strasznych wydarzeniach nie mówiono we Włoskich mediach?

 

Nie żartuj."La Gazetta dello Sport" "la Republica" "Coriere Della Sera"...........http://www.polskieradio.pl/43/265/Artykul/936761,Lazio-Legia-Rzym-zostal-sparalizowany-przez-ultrasow-Legii

 

Wstyd i wiocha.

 

Niech mi Forumowi Kibole wybaczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żartuj."La Gazetta dello Sport" "la Republica" "Coriere Della Sera"

napisałeś tytuły gazet, a dajesz odnośnik do polskiego radia? żart jakiś? ;)

 

Chcesz w oryginale po włosku,czy wolisz w tłumaczeniu na polski?

 

O "rozhukanych pseudokibicach" Legii na ulicach Wiecznego Miasta pisze dziennik "La Repubblica" podkreślając, że są "jednymi z najniebezpieczniejszych w Europie". Gazeta relacjonuje, że z powodu ich obecności cały dzień minął pod znakiem ich utarczek z policją, niepokojów, aktów przemocy. Wymienia ich chuligańskie wybryki: próba sforsowania ogrodzenia przy Ołtarzu Ojczyzny na Placu Weneckim, rozróby przy Fontannie di Trevi i na Palatynie oraz pod Stadionem Olimpijskim.

 

Błagam,nie udawaj ,że nie wiesz o co chodzi.

 

PS.Zapewne Polskie Radio również uczestniczy w Spisku :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i ?

bo ja to widze tak :

narozrabiali- zostali zatrzymani i aresztowani (miasto+samolot+autostrada)

czego wiecej chcecie?- strzału w tył głowy ? KS ?

bicie piany o nic- jest przestępstwo- jest kara

tyle w temacie

ps:

czekam kiedy minister głupoty spyta kto pozwolił im chodzic po Rzymie :)

Edytowane przez gumas_72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i ?

skomentuje to tylko cytatami, szkoda słów :toobad:

narozrabiali- zostali zatrzymani i aresztowani (miasto+samolot+autostrada)
kibolsko OK nawet bardzo OK

Polskie media oczywiście trąbiły o tym gdzie się dało, dlaczego natomiast nigdzie o tych strasznych wydarzeniach nie mówiono we Włoskich mediach

:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brt - mam dla ciebie info- nie troluj !

szkoda twego czasu i jak widać nic nie rozumiesz lub udajesz - ktoś narozrabiał został zatrzymany- czego tu nie rozumiesz ?

kibolsko OK- ano ok, na stadionie Lazio nie istniało (oprawa, piro + doping 90 minut)

ps:

nie odpisuj- szkoda słów jak to powiadasz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę do wszystkich "kibicowskich znawców" którzy wchodzą tylko do tego wątku żeby sobie popłakać jak to znowu nasze media opisały gwałty i rabunki naszych kibiców żeby dali sobie na wstrzymanie. Załóżcie sobie jakiś swój temat i tam się użalajcie albo w końcu wybierzcie się na jakiś mecz i to nie na fotel przed TV. Wtedy będziecie sobie mogli napisać jakie to bydło jest na stadionach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nasze media opisały

nie tylko, spójrz na link do włoskiej gazety

naszych kibiców

kibice na meczu byli ok! Nawet bardzo, słyszalni bardziej od włochów.

Wtedy będziecie sobie mogli napisać jakie to bydło jest na stadionach.

Na stadionie też było ok, nie mam uwag do oprawy, ale wstyd za to co wyprawiają na ulicach - wtedy wychodzi z nich bydło(skoro sam już takiego określenia użyłeś).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle najwięcej do powiedzenia mają Ci, co w życiu nie byli na meczu, bo o wyjeździe nie wspomnę...

 

 

GieKSa prowadzi z liderem z Ząbek 1-0.

 

Natomiast CITY jedzie ze SCUM-ami jak z furą z gnojem.

utd generalnie nie istnieje na boisku!!

 

CMON CITY!!!!

 

GieKSa wybiła 3 Ząbki!!

 

utd ZDEMOLOWANE przez CITY!!

 

 

I jak tu nie pić panowie??!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamy dopiero początek sezonu ale obstawiam, że City w tym sezonie namiesza w LM, bo to że w lidze będzie się liczyło jest pewne.

Pellegrini zrobił bardzo mądre transfery, poza tym już w pierwszym meczu grupowym było widać, że wie jak wykorzystać potencjał zespołu.

Dzisiaj naprawdę fajnie się na ich grę patrzyło :)

Lider zostaje w stolicy, a na koniec dnia pojedynek PSG i Monaco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sagan nie nadaje sie już na europę !

sagan ma już 35 lat.. nie ma co od niego oczekiwać żeby się nadawał.. lipa że najwyraźniej nie ma w legii lepszego :mellow:

 

kibice - 12 zawodnik ;) łks wszystkie mecze wyjazdowe wygrywa walkowerami :P:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...