Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no błagam gracie u siebie z Bełchatowem w najgorszym wypadku będzie jak dziś.

 

Tja, a ostatnio graliśmy z Koroną, która w całej rundzie strzeliła 12 goli i była chyba 4 od końca :)

Nam strzeliła trzy :)

Jak bedą zap..., to bedzie dobrze. Jak bedzie Hollywood, to bedzie... niedobrze :)

Edytowane przez Amstaff23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markos007 przynajmniej nie bedzie marudzil na sedziowanie przeciwko Realowi:)

dzisiaj sędzia mi obiecał, że niebiosa będą nam sprzyjały... ;)

 

trzeba to przyznać, Real zagrał kapitalnie zdyscyplinowany, wykorzystał prawie wszystkie sytuacje co miał, a co najlepsze jest w sumie bez formy... i to wystarczyło żeby ograć taki zespół.

Kilka stron wcześniej można znaleźć moje posty, wiedziałem że ktoś tutaj w tym sezonie zgubi formę, nie zgubili w styczniu to zgubili w lutym i są poza CdR i LM bo moim zdaniem Milan ich na wyjeździe rozjedzie :)

Edytowane przez markos007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markos007 problem leży gdzieś indziej - nie można grać niemalże tymy samymi piłkarzami przez xx lat/ Każda drużyna ma swój prime time, i ten, z całym szacunkiem dla Xaviego i spółki już minął. Pep to przewidział odchodząc i dlatego ERA Barcelony pomału przemija - z prostego powodu, inne kluby nauczyły się grać przeciwko niej, taktycznie zdyscypilowani - bo to, że w meczu przeciwko Barcelonie należy zagrać inaczej niż z pozostałymi przeciwnikami wszyscy doskonale wiedzą. Brak skrzydeł, klasycznego napastnika, odejście VV, słaba postawa obrony (Puyol też już jest jedną nogą na piłkarskiej emeryturze), brak trenera!!! oraz przede wszystkim brak wzmocnień przed sezonem spowodowały iż tymi samymi zawodnikami już się nie zwojuje całej Europy. Na średnie kluby La liga to wystarczy, na klasowe zespoły już niestety nie. Ligę wygramy (zbyt duża przewaga żeby to roztrwonić), jest iskierka nadzei na przejście Milanu (ale trzeba wyjść ciut innym składem, bez Pedro, Xaviego, Puyola!!!, słabego ostatnio Pique) z klasycznym napastnikiem i Messim robiącym różnicę już od połowoy boiska a nie pchającego się bezmślnie na 5 obrońców środkiem. Wykonalne ale na zaangażowaniu 150% i tego wszystkim kibicom Blaugrany życzę. Ral zagrał kapitalny mecz poza Pepem, który powinien mieć dożywotni zakaz gry w piłkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ral zagrał kapitalny mecz poza Pepem, który powinien mieć dożywotni zakaz gry w piłkę.

tylko wszedł na boisko i już był dym i frustracja przeciwników, to też jest jakiś sposób :D:ph34r:

jakie te życie jest przewrotne, jeszcze 2 tygodnie temu media pisały o arcy super hiper Barcelonie, rekordach, super meczach, a dzisiaj?

to już koniec ery Barcelony, ta ekipa się już spaliła itd. śmieszy mnie to, naprawdę ;) A za dwa tygodnie może już być na odwrót i media znowu zmienią front.

Wczoraj przede wszystkim wygraliśmy indywidualnościami ale i jednocześnie grą zespołową, Ronaldo jakby nie patrzeć ograł Pique jak na treningu, Angel to samo zrobił z Puyolem

 

W osobę trening o 16 przed rywalizacją z ManU, nadal uważam że będzie mega ciężko bo Ferguson nie zostawi CR7 tyle miejsca na boisku bo on ich sam zabije w ciągu 15 minut hat-trickie, oddadzą nam piłkę a w tym sezonie atak pozycyjnym nam po prostu nie idzie więc wszystko jest możliwe. Na uwagę zasługuje jeszcze fakt, że cały czas gramy bez napastnika bo to w jakiej formie jest Pipita i Karmin to szkoda słów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierz we wszystko co media piszą - na papierze to Barcelona była i jest faworytem obu meczów. Jednak powiąż fakty o których Ci napomknąłem z tezą, iż każda drużyna piłkarska ma swój cykl i bez wymiany kilku elelementów po prostu trybiki się zacierają. Obrona FCB była tragiczna, zresztą każdy zespół boryka się z jakimiś problemami kadrowymi, tutaj jednak nie wyszedł optymalny skład na chwilę obecną (wyszły nazwiska a te nie grają) i tylko w tym upatrywał bym szanse w dwumeczu z ACM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierz we wszystko co media piszą

proszę Cie, telewizji (oprócz sportu) nie oglądam, gazet codziennych nie kupuje, sam sobie sortuje co jest ważne, co papką medialną itp. ;)

@@dako ale zgadzam się z tym co napisałeś, kiedyś odszedł Carlos, Zidane, Figo i wiadomo jak to się skończyło dla tego klubu na długie lata. Barcelona ma zdolnych młodych chłopaków tylko problem jest taki czy znajdzie się osoba w klubie, która posadzi zdrowego Xaviego, Puyola czy Pique na ławce. W każdym razie ja się nad tym nie będę zastanawiał bo moje kluby mają swoje problemy więc resztą się nie będę przejmował :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barcelonie przede wszystkim brakuje teraz trenera (patrz: autorytetu, ustawienia taktycznego i przede wszystkim motywacji!). Bez urazy, ale obecny drugi zastępca nie jest dla obecnych sierot po Pepie żadną wartością dodaną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle, ze niestety "układ" sie powoli wyczerpuje, bo ile mozna grać jednym systemem, bez większych zmian, ole mozna wygrywać ? :)

Szczególnie, jak sie już wszystko wygrało, czasem po kilka razy. To, ze nie bedą wygrywać wiecznie było oczywiste, pytanie tylko teraz, w która stronę to powinno pójść?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...