Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

dobre więc cytuje za http://www.fanslask.fuckpc.com/?p=13796

Nie róbmy POlityki – budujmy stadiony!

W Warszawie narzekano na taki brak wody, że aż Wisła im wyschła. Tuski modliły się o deszcz, żeby woda przykryła bajzel zaczynający wystawać z koryta największej polskiej rzeki. No to mu deszcz spadł i stadion, którym się tak chwalił spowoduje, że słupki poparcia znów mu polecą. W dół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od wczoraj było wiadomo, że deszcz będzie padał i to duży :idea: to ba.rany :!: :!:

 

a z drugiej strony co to za piłkarze którzy zarabiając taką olbrzymią kasę boją się deszczu :evil::evil: ja amator kilka razy w takim deszczu grałem i żyję :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Żylecie rozebrali gniazdo

a cała Polska kiedyś była z Legiunią i jej protestem - ITI ahahhah dogadali się :mrgreen:

 

możesz napisać po polskiemu o co ci biega ?

 

-- 16 paź 2012, o 21:00 --

 

Własnie dostałem sms-a od mojego angielskiego inwestora, kolesia który chce zainwestować jeszcze kilka milionów w Polsce: Premo I"m just watching things on TV. It must be so embarrassing for Polish people. :evil:

 

tak po prawdzie poza drenażem lub jego brakiem to uj mamy do gadania- fifa zarządza tym meczem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie dostałem sms-a od mojego angielskiego inwestora, kolesia który chce zainwestować jeszcze kilka milionów w Polsce: Premo I"m just watching things on TV. It must be so embarrassing for Polish people. :evil:

 

Napisz mu że za chwilę wybory w PZPN i powinno być tylko lepiej :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu szkoda słów, szczycili sie stadionem z zamykanym dachem i po co było wydawać ponad 2 mld zł?! Za coś takiego to powinny polecieć głowy, No ale u nas winnych nie będzie ani w PZPN ani w NCS
To nie jest żaden stadion narodowy tylko bubel narodowy. Ktoś powinien w tym chorym kraju odpowiedzieć za wyrzucenie w błoto 2mld.

Przypominam, że parę osób w tym kraju wspominało coś na temat kosztu stadionu narodowego. Głównie Pan z mojego avatara, ale kto go słucha przecież to "wariat i oszołom" !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno , mecz się nie odbył i nie ma co już " kopii kruszyć" ale za to jutro o 17 będzie :) Ponoć żadna z drużyn nie chciała grac przy zamkniętym dachu i ostateczną decyzje podjął delegat FIFA więc może dajmy spokój ustępującemu już prezesowi Lacie :wink: Może Błaszczykowski zdąży wyzdrowiec do jutra :wink: Szkoda że nie zagra gdyż jego stać na indywidualne zagrania które to mogą o ostatecznym wyniku przesądzić :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do innych spotkań, Szwecja wyciągnęła mecz z Niemcami 4-0 na 4-4 :shock:

Ukraina przegrała z Czarnogórą, Hiszpania-Francja 1-1 (karnego zmarnował Fabregas :mrgreen: )

no i jak na razie Portugalia przegrywa 0-1..

w Madrycie za pieniądze z FIFY z powodu kontuzji zawodników zrobią modernizację stadionu, Marcelo, Higuain, dzisiaj Arbeloa, Benzema, do tego dochodzi Coentrao.. jest spory problem :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...