Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

cytat z tematu o kadrze Nochala:

"Eugen Polanski chce grać dla reprezentacji Polski - informuje "Przegląd Sportowy". Zawodnik czołowej drużyny Bundesligi FSV Mainz złożył taką deklarację selekcjonerowi Franciszkowi Smudzie.

 

Pomocnik Mainz zatelefonował do Smudy w poniedziałek. - To moja ostateczna decyzja. Jeśli będę w formie, jeżeli moja gra może się przydać reprezentacji Polski, proszę brać mnie pod uwagę przy powołaniach - cytuje słowa Polanskiego "PS".

 

Zadowolenia nie kryje selekcjoner kadry. - To dobra informacja, a Eugen podszedł do sprawy profesjonalnie, bo dał mi jednoznaczną odpowiedź, a nie cudował i robił uniki - mówi Smuda.

 

Sprawa Polanskiego do niedawna nie była jednak przesądzona. Swego czasu pomocnik Mainz zadeklarował, że o grze w biało-czerwonych barwach nie ma mowy. Później jednak zmienił zdanie i zaczął się mocno zastanawiać, by teraz - na rok przed Euro 2012 - zdecydować się na występy dla Polski.

 

Okazuje się, że Polanski będzie miał wielkie szanse na błyskawiczny debiut. Urodzony w Sosnowcu 25-latek ma polski paszport i być może zagra w polskiej kadrze już w najbliższych meczach - z Gruzją (10 sierpnia) lub Niemcami (6 września).

 

- Skoro powiedział "tak", może liczyć na powołanie - mówi Smuda na łamach "PS". - Eugen ma już od jakiegoś czasu polski paszport, więc nie będzie kłopotów z formalnościami - dodaje.

 

Przypomnijmy, że w minionym sezonie Polanski zajął z FSV Mainz 5. miejsce w niemieckiej Bundeslidze. W swojej karierze Polanski rozegrał również 19 meczów juniorskiej reprezentacji Niemiec.

 

 

wp.pl

 

Następny żałosny koniunkturalista.

O ile mnie pamięć nie myli jeszcze niedawno mówił, że czuje się Niemcem i gra dla Polski jest wykluczona.

Podziwiam ludzi, którzy potrafią się jeszcze utożsamiać z tą zgrają, tudzież emocjonować się ich grą.

 

Edyta podpowiada, że dobrze pamiętałem:

 

Cytat

Eugen Polanski nie zagra dla Polski. Pomocnik Mainz, wicelidera Bundesligi, mówi że czuje się Niemcem. - Uczciwie zadzwoniłem do trenera Smudy i powiedziałem mu, że w tamtym momencie nie czuję takiego związku z Polską, żeby grać w Waszej reprezentacji. To skomplikowana sprawa - mówi Polanski.

 

Polanski urodził się w Sosnowcu, mówi po polsku, ma żonę Polkę i od dziecka kibicuje GKS-owi Katowice. Ale dla Polski grać nie chciał. - Cóż, taki był mój wybór - opowiada dziennikarzowi "Futbol News". - Za bardzo szanuję Polskę i to, że trener Smuda się mną zainteresował, żebym opowiadał mu dyrdymały. Po prostu jest tak, że w Niemczech mieszkam całe życie, grałem w kadrze U-21 i to sporo meczów. Rozmawiałem z ojcem i on powiedział, żebym postępował zgodnie z głosem serca, ale też, żebym wszystko dobrze przemyślał. Myślałem dużo, naprawdę, i podjąłem taką a nie inną decyzję - podkreśla piłkarz Mainz.

 

Decyzję taką Polanski podjął już jakiś czas temu i raczej jej nie zmieni. - Chyba dalej nie jestem na coś takiego gotowy. Cieszę się tym, co mam teraz. Smuda powiedział, że drzwi do kadry narodowej są dla mnie otwarte. Prawo też pozwala mi grać dla Polski. . O to, co ja czuję. nie wiem, dziś chyba taki temat dla mnie nie istnieje - kończy Polanski."

 

Czekam na komentarz Markusa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny przykład na to jak z naszej kadry robi się drużynę pseudo polaków. Powiedział że czuje się Niemcem to niech się stara o grę w ich reprezentacji a nie w reprezentacji obcego dla niego kraju. Wstyd mi że tacy ludzie mają reprezentować nasz kraj na świecie. :evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawmy piłkę nożną w spokoju.

 

Eee tam... :P:mrgreen:

 

Ogłoszono terminarz La Liga :arrow: http://www.rfef.es/calendario_primera.html

 

Po raz pierwszy od wielu lat, pierwsze Gran Derbi będzie w Madrycie. Rewanż na wiosnę 2012 w Barcelonie.

 

A tutaj mamy terminarz PL w Anglii :arrow: http://www.telegraph.co.uk/sport/footba ... tures.html

 

Już w sierpniu będzie mecz Arsenal vs Liverpool. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już myślałem, że to spartolą (siatkarze) ale cudem dowieźli ten tie-break do końca. Już niedługo live ;) I to bez politycznych hasełek, gawiedzi wątpliwej reputacji kibiców - ot 5h dobrej zabawy (2x mecz). Do boju biało-czerwoni!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy ogląda ktoś Copa America bo coś cicho tutaj.

Pozwoliłem sobie obejrzeć mecze Argentyny (jako głównego faworyta) oraz Brazylii.

Cały czas potwierdza się moje zdanie o Messim, on w kadrze po prostu nie istnieje. Zagrał dopiero dwa spotkania ale jego występy są naprawdę poniżej oczekiwać. Rzekomo najlepszy zawodnik w historii nie potrafi pokazać swojego geniuszu w reprezentacji narodowej? :wink: Nie piszę tego w perspektywie tylko tych dwóch mecz ale i wcześniejszych jego dokonań w reprezentacji.

Dla równowagi, taki sam problem ma CR7, który w kadrze nie błyszczy, ale prawdą też jest, że zespołowo jest to też gorsza kadra od Argentyny.

Bardzo pozytywne wrażenie robi Neymar o którego zresztą walczą dwa czołowe zespoły LaLiga. Sam Neymar wypowiedział się, że jeśli odejdzie to tylko do Realu, za to Alves chciałby go widzę w swoim zespole. Ciekawe jak to się dalej potoczy :P

 

Wydaje się również, że Fabregas i Wenger trochę przekombinowali. Arsenal chciał bardzo duże pieniądze, a Mou skompletował już środek pola Sahinem. Barcelona nie wyłoży takiej kasy jaką oczekuje zespół z Londynu i wygląda na to, że Fabregas pogra sobie kolejny sezon w Premier League, choć do okienko transferowe trwa i wszystko się może zdarzy, bo w jednym z wywiadów sam Fabregas nie wykluczył transferu do Realu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to bez politycznych hasełek, gawiedzi wątpliwej reputacji kibiców - ot 5h dobrej zabawy (2x mecz). Do boju biało-czerwoni!!

 

musisz ? :P czy tak po prostu masz ?

 

Sport to sport, duch rywalizacji etc. i jestem przeciwny robienia z tego karty przetargowej w jakimkolwiek innym celu.

Jak chcesz to rób z pięknej idei śmietnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie se spokój, dako oglądaj se siatkówkę w spokoju i żyj w przekonaniu że wszyscy fani volleyballa są krystalicznie czyści i nie mają nic na sumieniu ;) a my się zajmiemy piłką nożną ;) nie ma sensu ta dyskusja przynajmniej na forum, trza by przy flaszce usiąść i wtedy debatować :twisted:

 

PS

 

Na taki mecz siatkówki mogę się wybrać

:D

 

PSII

 

Irtysz Pawłodar - Jagiellonia Białystok rewanżowy mecz się za chwilę zaczyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja chodzę na piłkę nożną, taką na światowym poziomie ;) nawet jestem prawą nogą w kilku fan klubach...

Po prostu nie toleruję zachowania kibiców piłkarskich w PL - tych kolorowych z falbankami, uważających się za Panów świata, zagrażającym bezpieczeństwu i dobrym obyczajom. Z ich powodu kupować muszę bilet na trybunę rodzinną. Po prostu z chamstwem trzeba krótko, ale niestety w tym środowisku jest na to przyzwolenie. Celowo przejaskrawiam kibiców siatkówki, pokazując, że można się dobrze bawić nie gorsząc przy tym innych uczestników widowiska. A teraz krótki rachunek sumienia i do domu ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko zrozum, że to nie jest "problem" tylko polskiej piłki nożnej tylko ogólnie kibiców tej dyscypliny ;)

 

http://www.youtube.com/watch?v=gEZoYAYD ... re=related

 

Polecam

 

-- 7 lip 2011, o 15:04 --

 

50 minuta Jaga dostaje 2-0 w tyte ...

 

-- 7 lip 2011, o 15:49 --

 

Jaga odpadła ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urodzony w Sosnowcu 25-latek ma polski paszport

 

No niemożliwe. Skoro je z "altreichu" to jaki ma miec :?: :shock: :shock: :shock: :mrgreen::mrgreen:

 

 

Eugen Polanski nie zagra dla Polski. Pomocnik Mainz, wicelidera Bundesligi, mówi że czuje się Niemcem. - Uczciwie zadzwoniłem do trenera Smudy i powiedziałem mu, że w tamtym momencie nie czuję takiego związku z Polską,

 

Hm, sam nie wiem jak to se tłumaczyc...

 

 

Polanski urodził się w Sosnowcu, mówi po polsku, ma żonę Polkę i od dziecka kibicuje GKS-owi Katowice.

 

Dziwne. Wygląda na to, że "nie udało" się jego matce przy porodzie i wywieźli biednego synka do szpitala do Sosnowca. Wiem coś o tym, bo mojej mamie akurat się udało i urodziłem się...w Siemianowicach- DZIĘKI MAMO :!:

 

 

Cóż- jakakolwiek nie była by jego wola, należy ją uszanowac.

 

-- 7 lip 2011, o 17:33 --

 

Szkoda Jagi.

 

Acha, nie których, nie kibicowskich spraw i ich autorów nie komentujmy na tym forum. Wiecie o co chodzi. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaga dostała baty z Kazachami... Żenua...

 

 

nic nowego przecież kluby z byłych ruskich regularnie naszych leją :(

za chwilę pozostałe kluby w preelimiancach odpadną bo Lech się nie załapał :roll:

 

 

 

nie wiem czy ogląda ktoś Copa America bo coś cicho tutaj.

 

 

nie no mecze w środku nocy :evil: ale wyniki ciekawe są :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za chwilę pozostałe kluby w preelimiancach odpadną bo Lech się nie załapał

Masz na mysli Amike ktorej kibicuja kibice Lecha :!: Poprzedni sezon pokazal jak wiele brakuje wszystkim grajka ... Toczyc takie pojedynki w pucharach i dostawac baty na krajowym podworku ..... :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i fuzja jest kontrowersyjnym tematem, może cieżko jest nam przełknąć tą pigułkę, ale chce zobaczyć jak Śląsk wychodzi z grupy LE cwaniaku :twisted:

Pewnie bedzie jak 30 lat temu, bo i trener ten sam i przeciwnik też uheuheueheu

Śląsk - Dundee 0:0

Dundee - Śląsk 7:2 (2:1)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i fuzja jest kontrowersyjnym tematem, może cieżko jest nam przełknąć tą pigułkę, ale chce zobaczyć jak Śląsk wychodzi z grupy LE cwaniaku :twisted:

Pewnie bedzie jak 30 lat temu, bo i trener ten sam i przeciwnik też uheuheueheu

Śląsk - Dundee 0:0

Dundee - Śląsk 7:2 (2:1)

 

"wujek celna riposta" :)

 

 

 

2. Czy pokazują gdzieś Copa America na żywo lub retransmisje ?

 

TVP SPORT od dzisiaj "rulez" :)

 

 

jestem idiotą! TVP Sport sucks! nie było znaczka Live i przełączyłem mecz z Kolumbią bo myślałem, że to powtórka pierwszego meczu grupowego Argentyny :evil: Samoskopanie pierwsza klasa - idę do konfesjonału :evil:

 

 

------

 

napisałbym coś o siatkówce ale obawiam się, że nie jestem godzien .... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...