Skocz do zawartości

Moje Subaru


jako

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

a w lodzi na parkingu jakimś : D żadna okolica, jak widać fajne śmieci się tam pałętają : - )

 

no jestem na etapie poszukiwania firmy która mi wypiaskuje i pomaluje po taniości : - P trafiłem do cynkowni, ale dzisiaj nieczynna wiec w pon się dowiem ile za taki serwis krzyczą.

 

ja drogo to sam sobie wypiaskuje karszerem : P

 

zrobilem sobie wizualke taka tandetna ale mysle ze bedzie dobrze to wygaldalo:

 

77.jpg

 

 

i jeszcze dorzucam fotki z wcozraj mojej wanny oraz SCK.

 

bli1.jpg

bli2.jpg

bli3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maly update Series McRae:

 

scoob027.jpgscoob028.jpg

scoob029.jpgscoob038.jpg

scoob048.jpgscoob054.jpg

scoob066.jpgscoob070.jpg

 

Mial byc 100% stan "fabryczny", ale troche mi nie poszlo ;) Elementy ala Ikarus czyli plastikowa guma dookola dzwigni zmiany begow zostala zastapiona chromowana ramka, skorzanym mieszkiem MOMO i galka Buddy Club; wielkie kolo sterowe z poducha zostalo zastapione mniejszym kolkiem OMP. Do tego komplet "chodniczkow" z emblematem, a z zewnatrz chlapacze. I teraz juz nic nie ruszam... no chyba ze cos pod maska :twisted:

 

No i prawie zapomnialem! Przy kluczykach dynda forumowa Swinia (custom made ze szkocka flaga ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mial byc 100% stan "fabryczny", ale troche mi nie poszlo ;) (...)

powiem krotko: wstyd i hanba :evil::mrgreen:

 

Elementy ala Ikarus czyli plastikowa guma dookola dzwigni zmiany begow zostala zastapiona chromowana ramka, skorzanym mieszkiem MOMO i galka Buddy Club (...)

ja jakis czas zrobilem dokladnie naodwrot: pseudo-skorzany mieszek zamienilem na gume od starszego rocznika oraz zamontowalem plastikowa galeczke zmiany biegow (w ksztalcie pileczki golfowej) od VW Golfa GTI mk.I :cool: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N/ALeśnik, fajny Forek!

 

T8LEK napisał/a:

Mial byc 100% stan "fabryczny", ale troche mi nie poszlo ;) (...)

 

powiem krotko: wstyd i hanba :evil::mrgreen:

 

T8LEK napisał/a:

Elementy ala Ikarus czyli plastikowa guma dookola dzwigni zmiany begow zostala zastapiona chromowana ramka, skorzanym mieszkiem MOMO i galka Buddy Club (...)

 

ja jakis czas zrobilem dokladnie naodwrot: pseudo-skorzany mieszek zamienilem na gume od starszego rocznika oraz zamontowalem plastikowa galeczke zmiany biegow (w ksztalcie pileczki golfowej) od VW Golfa GTI mk.I :cool: :mrgreen:

 

eddie, u Ciebie to wszystko przez ten "pseudo"skorzany mieszek ;) A serio, niecierpie tych wielkich kierownic, a i guma dzialala mi mocno na nerwy (bynajmniej nie forumowicz guma :razz: ). Teraz jest dokladnie tak jak powinno byc :mrgreen:

 

ale kazdemu wg. potrzeb :wink: czesci orginalne sa ladnie spakowane i przywrocenie wnetrza do serii to w razie draki nie problem :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się ukryć, że braciaka jest jakby trochę ładniejszy

2legace.jpg

, ale nie jest

rwd.jpg

:mrgreen:

Poza tym on nie potrafi chyba nim jeździć :wink: Pali mu 10l/100km w mieście :shock:

 

T8LEK, mieszek zdecydowanie lepszy niż w serii - od razu, to samo kiedyś zrobiłem w Legacu... ale ta kiera? mi nie leży :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się ukryć, że braciaka jest jakby trochę ładniejszy

 

Rozumiem, ze brata to ten bordowy (miejscami) na bialych felgach? Pogratuluj bratu fajnej fury! :mrgreen:

 

ale ta kiera? mi nie leży :/

 

za to bardzo dobrze lezy w rekach :mrgreen:

 

quasi-rajdowa wies tanczy i spiewa - na zywo wyglada jeszcze bardziej pretensjonalnie... :razz: :mrgreen:

 

:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm i tak się waham, czy wrzucić tu swoje fotki czy nie..... jego stan nie jest najlepszy

Subaru kupione na święta wielkanocne, powiedzmy, że zrobiłem sobie prezent. Zamieniłem się za swoją Calibre. Sam nie wiem czy dobrze zrobiłem :?:(zważywszy ze calibra wizualnie była w stanie idealnym) , ale potrzebne mi jest ekonomiczne kombi. To jest bo ma LPG

 

sdc19647.th.jpg sdc19638.th.jpg sdc19642x.th.jpg sdc19633.th.jpg

 

A tak wyglądała moja Cali, którą musiałem poświecić za Subaru

sdc19128.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm i tak się waham, czy wrzucić tu swoje fotki czy nie..... jego stan nie jest najlepszy

Subaru kupione na święta wielkanocne, powiedzmy, że zrobiłem sobie prezent. Zamieniłem się za swoją Calibre. Sam nie wiem czy dobrze zrobiłem :?:(zważywszy ze calibra wizualnie była w stanie idealnym) , ale potrzebne mi jest ekonomiczne kombi. To jest bo ma LPG

 

sdc19647.th.jpg sdc19638.th.jpg sdc19642x.th.jpg sdc19633.th.jpg

 

A tak wyglądała moja Cali, którą musiałem poświecić za Subaru

sdc19128.th.jpg

 

 

Nie da się poświęcic Calibry za Subaru. Można jedynie sprzedac Opla żeby kupic jedynie słuszną marke :mrgreen:

 

Spoiler z biedronki do kosza (albo dorzuc jako gratis do Calibry nowemu ownerowi :twisted: ) i jest będzie przyzwoicie.

 

Gratulujemy i witamy w Subarowych szeregach 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...