Skocz do zawartości

Moje Subaru


jako

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

barbie, dzieki, stawiam goraca czekolade kiedys przy okazji ;)

 

Samo zdjęcie jest jakieś takie... pomysł dobry, ale "nie wygląda".

 

nie wiem, co dokladnie masz na mysli... ;) Zrobilem przy okazji zwiedzania paru okolicznych zamkow - zatrzymalismy sie przy drodze, zeby podziwiac krajobraz (w wiekszosci przesloniety przez chmury...) i tak se cyknalem pamiatkowa fotke, bez jakiegos celowego wybierania miejsca i przymierzania sie. Moze dlatego?

 

[edit] kurde tak patrze i patrze... i juz wiem, czego brakuje! :arrow: http://japanparts.com/images/ImageFromD ... =1&no=7917

 

[edit2] wybralem felgi!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy się nie znacie! Jedziecie tak biednego TJa, a on, wreszcie, miał odwagę! Przenieść to czym się podniecają 10latkowie w komputerowych need 4 speedach na prawdziwy samochód! Wstydzilibyście się! Zamiast tego powinniście trzymać kciuki, żeby TJ zaczął modyfikować RR, albo inne stereotypowe "dorosłe" samochody. Śmierć utartym schematom!

 

 

Nie znam dwulitrowego silnika, który lepiej brzmi.

 

hondowskie K20 brzmi lepiej, oczywiscie na wysokich obrotach ;)

Przykro mi, ale z tym się nie mogę zgodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam dwulitrowego silnika, który lepiej brzmi.

 

hondowskie K20 brzmi lepiej, oczywiscie na wysokich obrotach ;)

Przykro mi, ale z tym się nie mogę zgodzić.

 

Niestety muszę się zgodzić z Witkiem, czyli niezgodzić z Milkiem. Ostatnio w Ułężu miałem okazję posłuchać całego przekroju silników Hondy, od K20 z CTR, przez B18 z Integry i B16 z CRX, oprócz tego była 400 konna Corvette, Porsche 911 i Evo 9. Wszystkie te samochody deklasował pod względem dzwięku (i nie tylko) GT gracowgo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety muszę się zgodzić z Witkiem, czyli niezgodzić z Milkiem. Ostatnio w Ułężu miałem okazję posłuchać całego przekroju silników Hondy, od K20 z CTR, przez B18 z Integry i B16 z CRX, oprócz tego była 400 konna Corvette, Porsche 911 i Evo 9.

 

rowniez slyszlem wszystkie te silniki i calkowiecie zgadzam sie z tym:

 

Wszystkie te samochody deklasował pod względem dzwięku (i nie tylko) GT gracowgo :wink:

 

klik

 

Apexi N1 wymiata!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszcza Ci i tyle!

 

wlasnie tak mi sie wydaje :(

 

Tak chodze sobie dzisiaj po stronach i co widze jakis element to mi sie bardziej podoba. Ot, chociazby te zmodowane postojowki a la BMW :) Kozackie! Jak kasy styknie, to zastanowie sie tez nad tym bodykitem, jest taki clean 8)

 

tokyoautosalon_4466b.jpg

 

a najlepiej do tego bedzie pasowal wydech Ebneter Maxspeed (w dodatku tanszy od Prodrivoskiego :D )

 

LegacyHeck_G.jpg

 

PS i tak najlepszy bodykit, jaki do tej pory widzialem, jest od Tommy Kaira :shock: (w zalaczniku), ale drogi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TJ nie daj sie. Zazdroszcza Ci i tyle!

 

Nie, ja jestem poprostu złośliwy :razz: :mrgreen:

 

 

Ale poważnie, Than_Junior masz wyjątkowy samochód, i wydaje mi się że masz możliwość zmodyfikować go w na wyjątkowy sposób, ale nie rób z niego choinki. Wykorzystaj swoje kontakty i ściągnij sobie komplet antracytowych felg STi. IMHO pasują do tego samochodu idealnie:

 

topqq4.jpg

 

Ten jest IMO w ładnym JDM'owym stylu:

 

56411909xa5.jpg

 

37472235xd7.jpg

 

94711489fy1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, widze ze wielu dalo sie wpuscic ;) Oczywiscie zadna z w/w modyfikacji nie wchodzi w gre ;)

 

Ten jest IMO w ładnym JDM'owym stylu:

 

i tez niczym specjalnym sie nie rozni od moje wizji ;)

 

>szybki przyciemnilem ( :lol: )

>felgi widze podobne u siebie (tylko ciut wieksze, bo te sie troche gubia w nadkolach i - nie zlote, zdecydowanie...)

>wydech mam zamiar zrobic, ale nie az taki, tylko Prodrive.

>front lip odpuszczam, bo w MY07 zderzak wisi nizej troche i zdecydownie styknie :(

>za to bede mial niedlugo ladniejszy grill: http://japanparts.com/images/ImageFromD ... 1&no=11765 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...