Skocz do zawartości

Moje Subaru


jako

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Pomyślałem, że może w końcu wspomnę trochę o moim Subaraku na kropce  :rolleyes:

Jakoś tak wyszło, że na SIP bardzo rzadko ostatnio zaglądam, a na kresce od 4 miesięcy mam swój wątek gdzie trochę bardziej się rozpisałem  :P od razu mówię że na drugim forum mam nick "Poznań"

No więc stwierdziłem, że chociaż 4 zdjęcia wrzucę i nie będę śmiecił nowym tematem, bo i tak mało kogo zainteresuje (tyle tam tych STi i ciekawych projektów)  :biglol:

 

Tak więc uwaga, bo nie będę powtarzał :D

 

Oto czerwona Imprezka GC rocznik '97 z silnikiem 2.0 N/A 115KM

Powiem tyle, że mam ją od kwietnia, jak na razie ma się dobrze, na wakacje miała robione tylne nadkola, więc na razie rdza jej nie rusza. Od paru dni stoi na nowych felgach 15', które pomalowałem na biało  :yahoo:

 

Od razu porównanie jak wyglądała na starych kołach:

i5Qfsf.jpg

 

 

b17xgI.jpg

 

lusXcF.jpg

 

 

Pozdro

Tomisław aka "Poznań"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość FastAndFurious

Postanowilem sprobowac wreszcie Subaru :) Testuje dopiero od poniedzialku, ale juz mnie zauroczylo. Prowadzi sie lepiej, niz nowe BMW serii 3. To wersja XE, czyli silnik 2.0 156KM. Niezle wyposazenie, skorzane podgrzewane fotele, duzy szyberdach. I zwracajaca uwage solidnosc wykonania. To moze byc zwiazek z marka na dluzszy czas :D


Wyjasni mi ktos co to za swinka na zdjeciach naklejona na samochody? W UK nigdy tego nie widzialem. Co oznacza? :D

post-18532-0-79971200-1416165971_thumb.jpg

post-18532-0-02785000-1416165983_thumb.jpg

post-18532-0-95421600-1416165991_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowilem sprobowac wreszcie Subaru :) Testuje dopiero od poniedzialku, ale juz mnie zauroczylo. Prowadzi sie lepiej, niz nowe BMW serii 3. To wersja XE, czyli silnik 2.0 156KM. Niezle wyposazenie, skorzane podgrzewane fotele, duzy szyberdach. I zwracajaca uwage solidnosc wykonania. To moze byc zwiazek z marka na dluzszy czas :D

Wyjasni mi ktos co to za swinka na zdjeciach naklejona na samochody? W UK nigdy tego nie widzialem. Co oznacza? :D

 

 

Generalnie świnka naklejana na samochody została zapoczątkowana przez Petera Solberga w rajdach WRC, tu zdjęcie poglądowe:

 

http://i.smotra.ru/data/img/users_imgs/26006/sm_users_img-284494.jpg

 

A na Polskich drogach taka naklejka na samochodzie oznacza przynależność do forum subaru. Taki znak rozpoznawczy ; ) 

 

Mam nadzieję, że dobrze wytłumaczyłem. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowilem sprobowac wreszcie Subaru :) Testuje dopiero od poniedzialku, ale juz mnie zauroczylo. Prowadzi sie lepiej, niz nowe BMW serii 3. To wersja XE, czyli silnik 2.0 156KM. Niezle wyposazenie, skorzane podgrzewane fotele, duzy szyberdach. I zwracajaca uwage solidnosc wykonania. To moze byc zwiazek z marka na dluzszy czas :D

 

Wyjasni mi ktos co to za swinka na zdjeciach naklejona na samochody? W UK nigdy tego nie widzialem. Co oznacza? :D

Wyglada, jakbyś tylne amorki miał do wymiany...

 

 

Sent with Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość FastAndFurious

Dziekuje za zwrocenie na to uwagi :) Dzwonilem do firmy, w ktorej kupilem samochod. W czwartek zostawie im Subaru, wymienia amortyzatory i dadza nowy pzreglad na 12 miesiecy plus samochod zastepczy. Wszystko wiec zalatwione :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto: Subaru Impreza WRX 2001

Moc fabryczna: 218hp

Modyfikacje:
-Zawieszenie AGX z 4 stopniową regulacją twardości plus sprężyny H&R niebieskie
-Tarcze EBC ze spieków węglowych nacinane
-Kompletny wydech 3" Prodrive
-Blow off HKS
-Mapa na 260hp by Vtech Pomorze
-Wkładka filtra K&N
-Kevlarowa płyta pod silnik
-Wyczynowe wspomaganie kierownicy
-Wybebeszone wnętrze
-Fotel kierowcy Mirco RS2 FIA
-Pasy Schrott
-Kierownica Sparco
-Klakson z przycisku na desce
-Gaśnica pod fotelem pasażera
-Wybebeszony bagażnik
-Oklejenie 555 Troy Lee Design
-Przyciemnione tylne szyby
-Spoiler ala STI

-Gałka Skunk2

Moc obecna: 260hp

Na całym aucie oryginalny lakier, totalny bezwypadek, kilka wgniotek jest, ale czego oczekiwać od auta które startowało w KJS i nigdy nie było malowane :)

Plany:
-Spoiler oryginał STI
-Zaślepki na halogeny STI
-Korekta lakieru
-Dwa kubełki bez uszu, rollbar, kompletne wybebeszenie
-Intercooler STI
-Lampy przednie STI
-Felgi 18" 9-9.5j na profilu 45 (coś z gamy XXR lub Rota w złocie)
-Klocki EBC RedStuff
-Rozpórki przednia i tylna
-Dokładka przednia i tylny dyfuzor
-Lampy tylne z BlobEye

DSC06785-2-2.jpg

DSC06777-2-2.jpg

DSC06773-2-2.jpg

DSC06802-2-2.jpg

DSC06805-2-2.jpg

DSC06782-2-2.jpg

DSC06812-2.jpg

DSC06822-2.jpg

DSC06816-2.jpg

DSC06818-2.jpg

DSC06823-2.jpg

DSC06826-2.jpg
 

10470734_777116282355653_321542224462731
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arnold95 , piękny bug i to nawet niedaleko, czasem jestem w Bydgoszczy, może będzie okazja zobaczyć.

 

Tylko tez mnie zastanawia po co ci te lampy z bloba tylne, chyba dużo się od tych nie różnią co? 

 

Noi frontlip też ciężki temat, powodzonka w poszukiwaniu ; ) 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frontlip z Ebaya z USA, o taki:

 

10665156_768618696538745_853414029259380

 

Lampki z Bloba są troszkę inaczej dopasowane do błotników, lepiej wypełniają, mają transparentne szkło i to kółeczko na dole, nie wiem czemu ale uważam że dupka z lampami bloba jest dużo bardziej sexy ;)

A masz już upatrzoną aukcję na e-bayu?  

 

Koszty przesyłki pewnie przewyższą kwotę front lipa. Jak CI się chce to załóż jakiś wątek, że coś zamawiasz z USA. Podejrzewam, że wielu ludzi by chciało taką dokładkę z USA, ale boją się kosztów przesyłki, a na kilka osób by wam wyszło na 100 procent dużo taniej :P

 

Pomyśl nad tym, bo zbiorowe zamówienia tego typu mają sens i ludzie lubią robić. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...