Skocz do zawartości

Moje Subaru


jako

Rekomendowane odpowiedzi

Długo to trwało, ale... NARESZCIE :!: :!: :!:

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

TO JEST PRZE-SAMOCHÓD :!:

 

Napiszę później więcej i dam zdjęcia, ale teraz muszę biec po Az-a i na warszawski spot.

 

[ http://img459.imageshack.us/img459/886/pict00029qs.jpg ]

[ http://img459.imageshack.us/img459/4387/pict00053tp.jpg ]

[ http://img459.imageshack.us/img459/8986/pict00061zf.jpg ]

 

Ale czas leci - Booyakasha obchodzi jutro szóste urodziny. Tradycyjnie, jak co roku, zamieszczam cytat swojego wpisu z 6 stycznia 2006. Łezka się w oku kręci... :roll:

 

viewtopic.php?p=212397#p212397

 

Ale wolę ją w wersji dzisiejszej, niż tej sprzed sześciu lat :twisted:. Wóczas wyglądała jakoś tak... terenowo :mrgreen:. I tak strasznie cywilnie.

 

Ładnie :D a jak wygląda obecnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

aki001 - gratulację Subaru

 

Zajefajny blog prowadzisz :mrgreen:

 

Jak byłem w 1999r w Dubaju i chcieliśmy się przejechać do Arabii Saudyjskiej na wycieczkę to w naszej ambasadzie - odradzano nam wyjazd i twierdzili że to zamknięty kraj dla "innowierców"

 

Po ile benzyna w Rijadzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się pochwalę:

 

forek2.jpg

 

forek1.jpg

 

W skrócie: S Turbo MY99, manual :)

 

Powoli ogarniam tematy, amory przód i ukręcona szpilka już wymienione. W weekend wymieniam olej w silniku i dyfrach, cieknące uszczelki pod pokrywami zaworów i pękniętą osłonę przegubu z przodu.

 

Do zrobienia jeszcze zostanie niedziałająca wycieraczka z tyłu, wywalone ograniczniki wycieraczek z przodu, niedziałający zegarek bo nie można się pobawić słynnym przyciskiem Bright, kijowa instalacja LPG BRC z wtryskami do max 100kW założona przez lamusów z Energy Gas i swap hamulców na 294mm bo obecne powoli się kończą, tarcze i klocki już mam, jeszcze zaciski trzeba zakupić...

 

A jak to ogarnę to pewnie zacznie się kombinowanie, bo jak wszystkie moje pojazdy pewnie długo seryjny nie zostanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka zdjec mojego autka - MY2009 STI - zdjecia z wypadu na szlaki gorskie. Po przejechaniu ponad 36k mil wciaz jestem zadowolony mimo kilku napraw (na gwarancji - wymiana dyfra z tylu i pompy wspomagania). STI zastapil MY2002 WRX kombi, i jest to dla mnie idealne auto.

 

img9009r.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

img9052x.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

img9063q.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...