Skocz do zawartości

Moje Subaru


jako

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Igi_666, Ja jeździłem po lesie i się nie zakopałem, ale jak wracałem przez zawianą śniegiem polane (pamiętałem ze tam gdzieś była droga) to rozpędziłem się do 80tki, a tu nagle okazało sie ze fragment drogi leży trochę niżej (okazało sie w na wiosnę) a było zawiane śniegiem ... wiec na 2metry do górki utknąłem, samochód zawisł na śniegu, ale na szczęście miałem Francuskie tablice, odkopałem go po 40min z kolegą. W wydziale komunikacji tablice wyglądały jak by się spotkały w trakcie dzwona ;D

Przygoda niesamowita, cała noc jeździliśmy żeby się zakopać i poszczęściło się nam ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

allphone, to szkoda bo myślałem, że jakąś sesję Forków będzie można zrobić ;)

 

PS: kolega hami112 uraczył mnie tak niesamowitym prezentem za który jestem mu wdzięczny, że aż się nim tu pochwalę :mrgreen::mrgreen::D:twisted: :wink:

 

1bccd9670f4a2848m.jpg 8ff58165f1955a52m.jpg 991b16eb005a10f7m.jpg e66adb7b6dea2abfm.jpg

 

-- 21 lip 2011, o 11:45 --

 

PS2: Szukam dużej lotki do tego cuda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne fotki :)

 

A mnie szlag jasny dzisiaj trafił :| 2 tyg cieszyłem się ślicznym pomalowanym forkiem. Dzisiaj wychodze z marketu i cały bok i narożnik przedniego zderzaka mooocno zrysany. Oczywiście brak winnego .... grrrrrrrrrrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne fotki :)

 

A mnie szlag jasny dzisiaj trafił :| 2 tyg cieszyłem się ślicznym pomalowanym forkiem. Dzisiaj wychodze z marketu i cały bok i narożnik przedniego zderzaka mooocno zrysany. Oczywiście brak winnego .... grrrrrrrrrrr

:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sherman czyżby to było autko od Igiego?? :) to to auto jest odpowiedzialne,że zachorowałem na "Subru",i zamiast sie jakos leczyc i standardowo rozglądać się za jakimś typowym Passatem kombi TDI to postanowiłem dać rozwijać się chorobie i mam identyczne:)

 

Igi ,zanim kupiłem Subru,a trwały juz poszukiwania odpowiedniej zdrowej sztuki ,dałeś mi brelok z logo Subru ,aby choroba nie odpuszczała,wiem że marzysz o Bug Eye,tak więc Ci go kupiłem,a co się bedę :D

Ty mi brelok ,a ja Tobie autko,git interes,nie :?: :mrgreen::mrgreen:

 

-- Pt lip 22, 2011 8:33 pm --

 

tak to była wanna Igiego,poznaje po...niebieskich żarówkach :D nie no ładnie ,zrobiony ,nawet nie widać tego dachowania co mieliśmy,a i to co bokiem w drzewo wjechaliśmy też ładnie wyszpachlowałeś :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sherman, aż mi się w oku łezka zakręciła.. Ale widzę, że trafiła w dobre ręce więc jestem szczęśliwy :D .

 

nie no ładnie ,zrobiony ,nawet nie widać tego dachowania co mieliśmy,a i to co bokiem w drzewo wjechaliśmy też ładnie wyszpachlowałeś :mrgreen: :mrgreen:

 

hemi112, :lol::lol::lol::lol::lol: polak potrafi ;). Dobrze, że nasze przystanki w mieście są czerwone ;) .

 

Mam nadzieje, że zobaczę Impręzkę gdzieś w trasie bo jest cudna :D:D

 

-- 22 lip 2011, o 21:05 --

 

PS: sherman, jak się imprezka sprawuje?

PS2: Zapomniałem dać jeszcze do radia pudełeczko oryginalne na panel, oraz pilota do radia. Jak chcesz to podaj adres to Ci wyślę ;]

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: sherman, jak się imprezka sprawuje?PS2: Zapomniałem dać jeszcze do radia pudełeczko oryginalne na panel, oraz pilota do radia. Jak chcesz to podaj adres to Ci wyślę ;]

 

Skoro pytasz to odpowiem. Na to wygląda, że uszczelniacz wału korbowego przecieka viewtopic.php?f=21&t=146280 i czasami mam problem z odpaleniem, jak na razie tylko na gorącym silniku.

Przeczyściłem i tak czyste czujniki wału korbowego i rozrządu. 2 razy jechałem po czyszczeniu i na razie nie miałem problemu z odpaleniem silnika.

 

Wymieniłem tłumik końcowy na Ulter Sport i poprawiłem powłokę antykorozyjną na nadkolach tylnych i nie tylko, ale na nadkolach szczególnie bo nigdzie nie mogłem dokupić plastikowych nadkoli i dałem dwie grube warstwy bitexu. Naprawiłem pompę spryskiwaczy reflektorów, za często jej nie będę używał, ale skoro jest to czemu ma nie działać.

Wizualnie samochód ładnie się prezentuje, tak samo dobrze jak moja o 2 lata starsza Primera P10 przed wypadkiem po którym poszła na żyletki.

 

Pewnie, że chcę pudełko i pilota. Poproszę o wysłanie na adres z umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam, pytam, bo mnie to interesuje :)

 

Wyciek oleju z pod zimeringu? Kilka miesięcy temu robiłem z ojcem przeglądzik autka i wszystko było suchutkie.

 

A co do odpalania to mnie bardzo niestety negatywnie zaskoczyłeś.. Ja nie miałem nigdy problemu z odpalaniem. Może gdzieś wilgoć podeszła, bo ja starałem się chować autko do garażu jak padało ;).

 

W następnym tygodniu wyślę pudełeczko z pilotem ;]. Pozdrawiam i miłego użytkowania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...