Skocz do zawartości

Moje Subaru


jako

Rekomendowane odpowiedzi

z tygodniowym opóżnieniem ale odebrałem dzisiaj Subaraka. Na razie ze skręconym turbo bo silnik musi się wygrzać?! Jakkolwiek jutro podkręcimy turbinę. Pozostało doszlifowanie mapy paliwa i ogólne regulejszyn. W piątek przyjdzie nowy zawias Tein SS. Na koniec koła do renowacji - rant i sam środek felgi zostanie wypolerowane a ramiona pomaluję albo na czarno albo na gunmetal jeszcze nie wiem. No ale z grubsza Subarak zaczyna być gotowy. Te zdjęcia wrzucam tylko tak kontrolnie gdyż ciesze się jak dziecię na gwiazdora. Gdy przyjdzie zawias to ustawimy megaglebę i negatyw do zdjęć i zrobimy profesjonalną sesję a potem będziemy szukać optimum w ustawieniach. Zastanawiam się nad jakimiś jajcarskim oklejeniem w stylu JDM ale jakoś nic mi nie przychodzi do głowy na razie a też nie chcę przesadzić.

 

 

klatka004.th.jpg

klatka015.th.jpg

klatka013.th.jpg

klatka011.th.jpg

klatka010.th.jpg

klatka009.th.jpg

klatka008.th.jpg

klatka007.th.jpg

klatka005.th.jpg

klatka006.th.jpg

klatka003.th.jpg

 

 

 

Wiadomość bardzo fajna! Dzisiaj jest dzień Teina! :D

 

img9832t.th.jpg

img9834b.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dokladnie Grzesiek_67 i adamusmax ze wszystkich stron naplywaja te bledne informacje. :evil:

I z netu, gazet, folderow, ludzi i nawt z drzewa :D

 

Dlatego warto o tym rozmawiac z ludzmi ktorzy takie silniki osobiscie rozbieraja i ponownie w wersji ulepszonej skladaja... :wink:

 

Ok, nie ma problemu ;-)

 

Pozdrawiam

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Witaj Jacek! widze ze w koncu własciwa marka stoi pod domem :wink: I nie bądz taki skromny bo teraz to pewnie bedzie najbardziej wychuchany i wypucowany Legaś w Polsce :lol::mrgreen:

 

Co z S14? :roll: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witaj Jacek! widze ze w koncu własciwa marka stoi pod domem :wink: I nie bądz taki skromny bo teraz to pewnie bedzie najbardziej wychuchany i wypucowany Legaś w Polsce :lol::mrgreen:

 

Co z S14? :roll: :shock:

 

Miło, że doceniasz wkład pracy :) Ale tak jak napisałem, przy innych autach tutaj tym razem to zwykły szaraczek. Musze się przyzwyczaić, że teraz moje auto nie będzie zauważalne tak jak s14a :)

 

A Nissan poszedł do Warszawy, w bardzo dobre ręce. Ostatnio nawet zrobił 13.3 na ćwiartkę, co chyba nie jest złym wynikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem - dobre to jest ale na pomarńczowym fajniejsze. Szukam czegoś w bielach, szarościach, ewentualnie akcent oczobitny żarówiasty tak żeby pasował do srebrnego lakieru. Cały czas kombinuje w Forza3...

 

-- 31 sie 2010, o 18:26 --

 

odświeżone koła

 

 

img9867t.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

to moja niedawno zakupiona Subarynka :)

 

1000791b.jpg

 

1000794.jpg

 

1000798u.jpg

 

narazie standardzik, w planie felgi na zloto, troche kosmetycznej zabawy, zmiana kierownicy, pasy szelkowe itp puki co bez ingerencji w silnik, a dalej zobaczymy :)

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

to moja niedawno zakupiona Subarynka :)

 

narazie standardzik, w planie felgi na zloto, troche kosmetycznej zabawy, zmiana kierownicy, pasy szelkowe itp puki co bez ingerencji w silnik, a dalej zobaczymy :)

 

pozdrawiam!

 

Wow bardzo ladna ta Twoja Subarynka :)

Ja radzil bym zostac przy standardziku (no moze oprocz szelek i kiery :wink: ) kolor tych pieknych felg w stosunku do koloru nadwozia pasuje idealnie i jedyne co fajnie by bylo jakbys zmienil to kolor kratki wlotu powietrza na czarny bo teraz przod wyglada troche za mdlo :roll:

A tak pozatym to rewela :D

Gratuluje :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki dzieki :) co do felg to ida do renowacji bo sa zryte od kraweznikow niestety :/ A ze złote mi sie podobaja nawet do srebrnej budy to pewnie na taki kolor sie zdecyduje.

 

Narazie na samym wejsciu tj. 2 dni po kupnie juz mialem przygode w postaci przetartego albo raczej juz rozlatywujacego sie ( ze starosci ? ) przewodu od chlodnicy (gornego). Na szczescie zawsze kukam na temperature wiec zadnego przegrzania nie bylo a sam przewod zdobylem na nastepny dzien i wszystko cacy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się swoim nabytkiem pochwalę...

Auto udało mi się kupić w bardzo dobrym stanie od znajomego którego niestety przycisnęły wydatki... Auto bardzo zadbane, w środku wygląda jakby właśnie co wyjechało z salonu :)

Od serii duże się nie różni, pompa walbro, bov HKS, wydech w elteku zrobiony caly, doladowanie podniesione, remap zrobiony, nowe sprzęgło, nowe amortyzatory, nowe tarcze i klocki, nowe opony letnie i prawie nowe zimowe, lakier po polerce. Ogólnie wszystko co trzeba było zrobić jest zrobione :) (napewno do czasu, ale zawsze ;p)

 

20100829002.jpg

 

narazie jedno bo u nas pada i nie ma kiedy zrobić ładniejszych zdjęć ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...