Skocz do zawartości

Warto montowac taki kolektor do GT


GRAF

Rekomendowane odpowiedzi

reszta tez bedzie inna mam down pipe'a - chyba bo sie nie znam az tak dobrze nie poznalem jeszcze dokladnie SI GT- zamieszczam ponizej foto.

downpipeuz9.th.jpg

Z tego co widzialem i powiedzial mi poprzedni wlasciciel to koncowy tlumnik zmieniony. Wiem ze ten wydech to zaden wypas ale nalezy brac pod uwage ze auto jest MY95

 

[ Dodano: Nie Sie 27, 2006 11:59 am ]

Jeśli wszystko inne masz seryjne, nie warto. Pozatym ten kolektor wygląda na kiepsko wykonany, dwie przednie rury powinny być łączone elastycznie.

dlaczego te przednie rury maja byc laczone elastycznie? zewzgledu na rozszerzalnosc pod wplywem wysokiej temperatury??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie widze, powinno byc jak najblizej za turbo.

jest pewnie z drugiej strony, ale dziurke z gwintem widzialem:) srednica to 2.5 cala chyba, Ten szwajcar montowal ten kolektor i downpipe'a jak jezdzil w Niemczech bo w Szwajcarii sa bardzo restrykcujne przepisy odnosnie halasu i spalin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli wszystkie, ktore nie sa rownoodleglosciowe sa do d, wg ciebie ? hmm

 

Nie jestem inzynierem, wiec ciezko mi sie merytorycznie wypowiedziec nt. fizyki gazow i odpowiedniej pulsacji spalin - przekazuje informacje od Anglikow, ktorzy montuja tego duzo w subarakch i sporo eksperymentuja z roznymi rozwiazaniami.

 

A wiec gdybym chcial zalozyc nowy kolektor do imprezy, wybralbym rownoleglosciowy.

 

pozdr!

 

[ Dodano: Pon Sie 28, 2006 10:04 am ]

shodan niefortunnie sie ... wyklikal :mrgreen:

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...