Skocz do zawartości

Rajd Polski


michal_

Rekomendowane odpowiedzi

Wyjezdzalismy z parkingu, i Jurek wypatrzyl ze gosc w 7 probuje podjechac pod gorke, a ze bylo po deszczu i podloze po zniwach to sie chlopina slizgala i zsuwala, kolega probowal go popchnac perpedes butes, ale nie dao rady, wtedy my za Premem, poszlismy tzw ogniem i beemka i pan wypychajacy zostali obstrzelani materialem polnym spod kol :mrgreen: , to nie bylo zamierzone, tylko slisko bylo i zerwalo przyczepnosc :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gendziu, eee zachowanie godne potępienia...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Pewnie wszystkie 3 literowe systemy zadziałały w bmw wzajemnie się blokując :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Broń Boże żebym tam ogniem szedł, tylko spiąłem dyfry i wolniutko obok pana bez problemów wyjechałem, a że zdjąłem chlapacze to gdzieś tam jakaś kropelka błota skapnęła. Ale to chyba nie o to błoto pan tak wymachiwał rękami i coś krzyczał... tylko o to że śmialiśmy jakimiś starymi datsunami wyjechać pod tą górkę a on 3 razy próbował taką piękną BMką i się nie udało :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pablonas, no ba, pewnie migalo w srodku jak w startreku, a kola na zmiane sie blokowaly i odblokowywaly, a i tak boczkiem po malu sie zsuwala bez vervy :P

 

zento, nie bylo, bo bylo naprawde slisko

 

 

:wink:

 

-- Śr paź 03, 2012 11:40 pm --

 

tylko o to że śmialiśmy jakimiś starymi datsunami wyjechać

 

chcialbym miec takiego 'datsuna' jak Twoj heh :P 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich we wątku :) Szkoda że nie ogarnąłem tego tematu wcześniej to może byłaby wreszcie okazja poznać kogoś z forum w realu :) Następna okazja za rok:) Przy okazji chciałem zalegle pozdrowić:

 

1) Panią Kierownik oświniaczonego WRXa blue mica, za którą transportowaliśmy się w sobote OS Miłki przez jeziora Jagodno do Mikołajek

2) niezapoznanych użytkowników oświniaczonego forka z bungalowów w Mikołajkach ul Ogrodowa bodajże ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko o to że śmialiśmy jakimiś starymi datsunami wyjechać pod tą górkę a on 3 razy próbował taką piękną BMką i się nie udało :mrgreen:

 

cholera, szkoda że mnie tam nie było, bo jeszcze stare espero by zrobiło dobrą robotę.

 

 

Premo,

Pozdrówki z białego turbodziada (przed drugim przejazdem Sadów). Machałem, ale mam świadomość, że mogłeś nie wiedzieć...że z espero też machają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam musialem nie zauwazyc, odpozdrawiam :wink: Ja cała droge machałem kazdej napotkaniej Subarce, nie wazne stare, nowe, justy czy legacy... nie odmachał mi nikt :roll:

Machalismy Ci z oswiniaczonego golfa ale tu akurat sie nie dziwie ze nie odmachales :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...