Skocz do zawartości

Rajd Polski


michal_

Rekomendowane odpowiedzi

Staniszewski ograł Hołka dzisiaj na Warmińskim :(

Nooo Stanik poszedł po bandzie :shock: z tym s2000 , on zawsze był świetny na szutrach u siebie , ale zawsze jeździł swoim złomem i sie psól, teraz chyba zrozumiał gdzie był problem i najebal Holkowi :shock:

Zobaczymy co na polskim :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę od czwartku

 

pięknie 8)

 

carfit,

 

a Ty będziesz :?:

 

 

Nie , ! jade do Włoch kibicować Robertowi :roll: , po tym ci ostatnio zobaczyłem , niestety nie chce mi sie jeździć daleko na polskie rajdy , niedosc ze lipa , to jeszcze daleko po kiepskich drogach , z przejazdem przez wawe :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przejazdem przez wawe :evil:

 

Można ominąć przez... Sochaczew :mrgreen:

Przez socho , chętnie ale bębna nie ma :o:mrgreen:

 

-- 22 wrz 2012, o 21:28 --

 

Oj takie mam zapytanie do Carfit-a a mianowicie : często jeżdżę na odcinku Toruń -Gdańsk swoim H6 i bardzo jestem zaniepokojony gdyż ostatnio przez 1h leciałem z prędkością 180 km/h i ustrzelka nie padła :wink:Mam zwolnić czy nie :?:

 

Zapytaj wlyszkowa podobno ma magiczny plyn przeciw UPG :twisted::mrgreen: . A serio jedz Pan swoje i niepanikuj ! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mógłbym wpaść ale dopiero w sobotę przed południem (rano bym wyjechał) więc 1 nockę... a reszta to nie wiem, pewnie też nie podpasowało. jechać samemu... namawiałem Janka D. na wyjazd w sobotę, ale nie zdecydował się, a szukać noclegu dla 1... fakt zawsze można przekimać w Forku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuje się pod słowami Maćka. A jak będziesz jechał w okolicach południa to przez Warszawe spokojnie przelecisz.

 

Gdyby ktoś potrzebował to mam 3 karnety normalne w cenie 69 zł / sztuka. Za tyle kupiłem i za tyle oddam. Dostanę lepsiejsze w prezencie, więc zwykłe mi nie potrzebne. W razie co :arrow: PW

 

Odbiór w Wawie do piątku rano albo na rajdzie. ew. wysyłka kurierem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...