Skocz do zawartości

Jakie opony


kraszana

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem Dunlopy, teraz Nokiany.

Dunlopy są cichsze, bardzo dobrze prowadzą się na suchym, prawie jak opona letnia. Na mokrym lekko uciekają.

 

Na Nokianach - dostałem przy zakupie - mam kilka tysięcy kilometrów przejechane. Wydają mi się głośniejsze od seryjnych Geolandarów, na suchym miękławe, ale trakcja na śliskim i na śniegu dobra; ma się w końcu S-AWD ;)

 

 

_____

Gesendet vom iPhone mit Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nokiany są dość głośne, to fakt . Poza tym nie wybaczają błędów przy wyważeniu - szybko ząbkują. Ale trakcyjnie są rzeczywiście bardzo OK, a przy swojej cenie stanowią naprawdę interesującą ofertę

 

 

Wysłane z ajfona za pomocą tapatoka

Edytowane przez sjak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Przymierzam sie do kupna opon letnich. Pacjent to impreza hawk 2.0rs na feldze oz ultraleggera 17". Opona ma być do jazdy codziennej i przyzwoicie trzymać. Może halasowac. ;) rozmiar, który mnie interesuje to 205/45/17.

Przeszukując oferty znalazłem Bridgestone potenza re50a, Yokohama parada pa01 (cena zabija), toyo proxes c1s (dobra cena). Macie doświadczenia z tymi oponami, a może polecicie coś lepszego. Dodam, ze 2000 za komplet to absolutne maksimum.

Edytowane przez damians
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały ten temat powinien trafić tutaj:

http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/9766-wszystko-o-letnich-oponach-do-subaru/page-143

 

@damians z wymienionych wziąłbym Bridgestone. Poszukaj jeszcze GY Eagle Assymetric V2 lub Conti Sport Contact 5. I chyba rozmiar pomyliłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko do wszystkich imprezowiczów. A w zasadzie to chciałbym się przywitać bo jestem tu nowy. Mam imprezę '97 i potrzebuję opony zimowe 185/60/R14. Podpowiecie, jakie będą dobre? Nie szaleje tym autkiem, ale mieszkam w górach, więc pewnie parę razy coś popróbuję :-) Pozdrawiam

Paweł

 

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...