Skocz do zawartości

Turbo do EJ20


Wookash

Rekomendowane odpowiedzi

A może zamiast się rozwodzić nad tym czy to ex gt czy nie, niecha autor zmierzy suwmiarką średnice tylnego stabilizatora, albo pokaże hamulce? Mnie ruska viniarka wyrzuciła RX'a z 97.

 

@@Wookash, jak się zakochałeś to tę blachę zrób, bo i ile prawdą jest to co ktoś napisał na poprzedniej stronie o tej rudej to polecam szybką akcję blacharską, bo potem będzie już za późno na ratowanie tej miłości 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A ja powiem tak....  Zaciekawił mnie wątek i post wyżej

 

 

Sprawdzając vin z ciekawości trafiłem na stronę http://vin-decoder.pl na której pokazuje że ma 218km.

 

Na moje oko jest to wersja bez turba i taka była, lecz w innej budzie, a konkretniej wanna. Ta buda wygląda na gt, więc została przełożona. Nie pierwszy przypadek.

Na magnicznej stronie rusków można się wiele dowiedzieć, mi wyskoczyły takie rzeczy... :P

Wklep vin i sprawdzisz.

http://www.subaru-sale.ru/vin/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie była wanna.

Fakt, sprawdziłeś ruskim dekoderem, ale nie doczytałeś tabelki. obrazem co prawda wyskoczył wanny, ale w samej tabelce wyraźnie czytam "karoseria: (s) sedan".

 

tak więc to RX 97' sohc n/a

 

-----

PS.

(Jak przeczytałem pierwszy post/ temat to myślałem, że 1 Kwietnia dzisiaj. Nie rozumiem, jak z jednej strony sprzedający może stwierdzić, że to GT'ek bez turbo a kupujący wierzyć i nie zweryfikować auta)

Edytowane przez tomek_pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...