Skocz do zawartości

TVN Turbo


555

Rekomendowane odpowiedzi

Jak Wam sie podoba, co sadzicie o tym i jak w ogole to oceniacie :?: . U mnie juz ten kanal jest od kilku i na razie spox. Nadaje m.in. znany chyba wszystkim Top Gear slynacego z niekonwencjonalnych testow czy niemiecki Motorvision. Jest i pare rodzinych produkcji. Fajnie, ze wrescie pojawil sie prawdziwie rajdowy program - OeS, moze wrescie cos sie ruszy w samych rajdach. Co do Top Gear to slyszalem, ze niedlugo bedzie tescik Lancer vs Impreza 8) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

To chyba nie ogladales jeszcze tego, bo na razie Martyna nie wystapila ani razu, wiec nie wiem skad takie przypuszczenia. :roll:

 

Chyba jednak oglądałem - na przykład tego godzinnego automaniaka, w którym Martynka opowiada: "ale teraz automaniak będzie przede wszystkim przewodnikiem po TVNTurbo dla wszystkich Państwa".

W sieci Aster jest dostępny od godziny 00:01 wtorku 16. XII - zapewniam, że zdążyłem obejrzeć wszystko co jak na razie TVNT ma do zaoferowania... Od magazynu "Jednoślad", w którym króluje test BMW Enduro aż po program "Motorynek". Za wyjątkiem Martynki, której za całokształt nie trawię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co mam nabijać? Ale niestety nie obejrzę sobie dośc długo TVN turbo i jestem niezadowolony co wyraziłem na forum. Jak na tutejsze standardy to wyjątkowo on-topic....

 

Okej. To ja chciałem sobie nabić, bo mam kompleksy, że nie dobiłem jeszcze do 1000 i ciągle jestem "profi"... ta ambicja mnie kiedyś zabije...

 

pzdr

 

PS: a tak w ogole to ja sie nie czepiam na poważnie, ale przecież to wiesz doskonale :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...