Skocz do zawartości

Za...brali mi lusterka z Forka:-(


vexus

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj ok. południa w centrum Łodzi na parkingu centralnie pod kamerą monitoringu młodzi bardzo potrzebujący panowie zapożyczyli sobie moje lusterka z Forestera :angry: 

Zrobili to "profesjonalnie" wyłamując plastikowe osłony których część została przy szybie i przy okazji rysując drzwi. No żesz k%a, żeby chociaż ktoś miał z tego pożytek.

Ale...., nie chcę się żalić :wacko:

 

Niestety AC brak, więc muszę kupić lusterka bo dość niegustownie to wygląda i funkcjonalność auta jakoś spadła...

może ktoś ma do sprzedania lub wie gdzie można nabyć w rozsądnych kosztach lusterka?

 

Pacjent: Forek XT 2006, lusterka podgrzewane, elektrycznie składane w kolorze black - pilnie poszukiwane!!!

 

PS. na alledrogo takich brak :unsure:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@vexus, edytowałam tytuł wątku, ponieważ był niezgodny z regulaminem The Forum. Paska tym razem nie będzie, rozumiem emocje i współczuję :/

Wulgaryzmy nawet wykropkowane są niedozwolone i proszę tej zasady przestrzegać.

 

Załóż wątek w dziale Kupię części, off topic to nie jest dział do poszukiwania części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście obserwuj wszelakie tablice ,czy allegro :)

Są dwie opcje: ktos potrzebował do swojego/czyjegoś forka ,lub na handel ,a więc może w ogłoszeniu się znajdą ;)

Jest jeszcze opcja zwykłego wandalizmu , bo kogoś w oczy kłuje "luksusowy suv" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniala mi sie aukcja z Allegro, jak gosc sprzedawal lusterka pod kolor nadwozia, z adnotacja, ze to chwile moze potrwac, bo on musi isc na miasto, znalezc samochod i je dopiero ukrasc. :P

 

Zalozycielowi watku naturalnie wspolczuje sytuacji, a zlodziejowi publicznie, na rynku w poludnie, bym tymi lusterkami w ramach resocjalizacji, polamal wszystkie palce u rak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak próbowałem odkręcić u siebie to za cholerę mi jedna śruba nie chciała puścić, tak się skubana zapiekła że musiałem flexem nacinać

to od środka się odkręca-  muszą mieć jakiś patent żeby zdjąć lusterka bez otwierania auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak próbowałem odkręcić u siebie to za cholerę mi jedna śruba nie chciała puścić, tak się skubana zapiekła że musiałem flexem nacinać

to od środka się odkręca-  muszą mieć jakiś patent żeby zdjąć lusterka bez otwierania auta

 

 

wojo ,cyt :" Zrobili to "profesjonalnie" wyłamując plastikowe osłony których część została przy szybie". Z tego co rozumiem to było zwykłe wyrwanie ,a "profesjonalnie" to taka przenośnia ;)

Swego czasu głośna sprawa jak znikały światła przednie z Cayenne i sie okazywało,że mieli sposób,aby bez otwierania maski je wyciągać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuje, znam problem. Co prawda u mnie mniej dotkliwie bo komuś przeszkadzało prawe lustro i je złamał. Wisiało na kablu. Udało mi się to skleić i jeździ do dziś, ale delikatna szpara została i minimalnie podcieka wodą na myjni bezdotykowej. Nie mniej kupę nerwów mi to napsuło gdyż to był środek zimy, -15st C, a następnego dnia skoro świt jechałem na tor pojeździć po śniegu. Żadna taśma nie chciała trzymać na tym mrozie... to było ze 3 lata temu. Od tamtej pory obserwuję rynek wtórny lusterek i powiem szczerze, że średnio. Albo nie ma w ogóle, albo są z anglika, albo życzą sobie jakieś absurdalne kwoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Swego czasu głośna sprawa jak znikały światła przednie z Cayenne i sie okazywało,że mieli sposób,aby bez otwierania maski je wyciągać.
 normalnie jak w maluchu. :P

 

jakieś 17 lat temu rąbneli mi tylne lampy z nowiutkiego 126p, ale wtedy skończyło się happy end'em

O dziwo niebiescy złapali gościa z workiem "fantów" z nocki i odzyskałem lampy :yahoo:

Gość dostał zawias 2 lata.... i pewnie po sprawie powrócił do swojego fachu :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...