Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam pomysłu na część rozrywkową Oprócz picia ma ktoś rzutnik ? to zrobi się karaoke na ścianie domku
Rzutnika nie mam, ale paczkę z plikami karaoke już zassałem po ostatnim spocie :mrgreen:

Może kalambury :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heheh mi to rybka mogą być i kalambury ;-) Chodzi o to żeby tylko się nie zapijać :mrgreen: Postaram się z tym rzutnikiem, ale pomoc w temacie będzie mile widziana :grin: Obiecuje wziać za niego pełną odpowiedzialność również materialną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Subaru go interesuje. Macie coś przeciwko ?
Możemy go zarazić grypą subarowską :mrgreen: , ale jest jeden warunek, jako pierwszy tego wieczoru musi zaśpiewać Dziwny jest ten SIP :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak. Namiary na mnie są wyżej. Można dzwonić o dowolnej godzinie. Właśnie rozmawiałem z babką wszystko potwierdzone na 100%. Tak więc z dnia 16 maja Trójmiejsko-Słupsko-Kaszubskie ognisko !!!

 

[ Dodano: Wto Maj 12, 2009 11:32 am ]

Nadal trwają poszukiwania jakiegoś multimedialnego projektora, rzutnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam mały problem z organizacją czasu w ten weekend i chyba przyjadę sam.

 

A my mamy problem z córką, bo chyba nie będziemy mieli jej z kim zostawić i albo przyjedzziemy z nią i wrócimy albo nie wiem co :roll: .

 

Na razie kombinuję. Jeżeli mi się uda z fabryki wypożyczyć rzutnik to go wezmę, ale 1. nie jestem pewna czy mi go dadzą, 2. nie wiem jak będzie z naszą obecnością :roll: :???: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mi się uda z fabryki wypożyczyć rzutnik to go wezmę

 

Jak rzutnika nie będzie to NIC. zapominamy o nim i juz :razz: ważne żeby wszyscy dotarli to będzie co robić :wink: A czy córka jest na tyle duża żeby zanocować szybciej sama ? Dostaniecie dla waszej trójki jeden pokój i będzie super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my mamy problem z córką, bo chyba nie będziemy mieli jej z kim zostawić
Hmm ja mam ten sam problem tylko razy dwa + imieniny teściowej :???:

Tomir zakładam, że w najgorszym wypadku przyjadę sam, ewentualnie przyciągnę jakiegoś kolegę do pomocy w powrocie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy córka jest na tyle duża żeby zanocować szybciej sama ? Dostaniecie dla waszej trójki jeden pokój i będzie super.

 

jak byłoby w domku ciepło, to nie ma problemu, ale się na wieczór jeszcze rozkaszlała i jutro jest grany pediatra :evil:

 

zobaczymy jak sie rozwinie sytuacja, w najgorszym wypadku tylko jedno z nas przyjedzie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy córka jest na tyle duża żeby zanocować szybciej sama ? Dostaniecie dla waszej trójki jeden pokój i będzie super.

 

jak byłoby w domku ciepło, to nie ma problemu, ale się na wieczór jeszcze rozkaszlała i jutro jest grany pediatra :evil:

 

zobaczymy jak sie rozwinie sytuacja, w najgorszym wypadku tylko jedno z nas przyjedzie :roll:

 

W domku jest kominek, więc pewnie z niego idzie ogrzewanie na całość. Ale powiem Ci że nie sprawdzałem. Jak będzie potrzeba napalimy że będzie trzeba okna otwierać :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...