Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Primi, działo się przy ognisku jeszcze.
A ja myślałem, że Piotr cały zapas drewna wrzucił do kominka wieczorem/w nocy przed snem :mrgreen:

 

Na szczęście kominek na raz tego nie pomieścił, bo pewnie by wrzucił całość :mrgreen: Ale to wszystko z troski o Firka, ponieważ tylko on spał na dole gdzie nie było sauny :lol: Na górze wystarczyło mokrymi ręcznikami ściany okładać i byłaby sauna parowa :mrgreen: A tak było suche powietrze i podobno dało się słyszeć chrapanie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wody mieliśmy dostatek , była i deszczowa i ognista

klamrę doskonale pamietam bo wtedy jeszcze trzeźwy byłem

Primi - sporawo Cie omineło ale na pocieszenie Ci powiem ze psim swędem znalazłem kierowce do domu i tez o 11 się urwałem bo juz rano się zastanawiałem czy aby na kolejna noc nie zostać tak rozrzedzona krew miałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna rzecz mi się przypomniała :twisted: Poszukiwania "zajęcia" dla czwartej klamry w Forku i jego zawieszenie z prętów :mrgreen:
FIREK był jeszcze wtedy czujny i wyrwał mi piwo z ręki jak szukałem pasa biodrowego :twisted: w sumie trzeba było przewrócić forka na dach w celu poszukiwania wahacza i tak FIREK by nie pamiętał kto to zrobił :twisted::mrgreen: podobnie jak nie pamięta jak kręciliśmy forka do odcinki :wink: :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primi - sporawo Cie omineło ale na pocieszenie Ci powiem ze psim swędem znalazłem kierowce do domu i tez o 11 się urwałem bo juz rano się zastanawiałem czy aby na kolejna noc nie zostać tak rozrzedzona krew miałem
Teściowa :?:
klamrę doskonale pamietam bo wtedy jeszcze trzeźwy byłem
:mrgreen::mrgreen:

 

[ Dodano: Pon Maj 18, 2009 6:41 pm ]

Znalazł moją czapeczkę w środku, ale sie nie domyślił :mrgreen:
dobrze, że mu kluczyki podrzuciliśmy bo by jeszcze coś zaczął kojarzyć :wink: :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno dało się słyszeć chrapanie

 

Taki hałas był, że nie mogłam spać przez Was dwóch :razz: :mrgreen: .

 

 

 

Jutro idę z córką na prześwietlenie i to jest nieteges. Od tygodnia kaszle i nie wiadomo co jej jest :evil: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro idę z córką na prześwietlenie i to jest nieteges. Od tygodnia kaszle i nie wiadomo co jej jest :evil:

W przypadku dzieci też chyba można powiedzieć TTTM :mad:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że ja od jakiegoś czasu co dwa tygodnie jestem na zwolnieniu, bo ona coś chorowita się zrobiła - takie niby nic, bez temperatury, ale do szkoły się nie nadaje :evil::evil::evil: .

 

Szału dostanę od tego siedzenia w chałupie - ile można sprzątać i zupki gotować :roll: :twisted::evil: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apal, szkoda bo mała pewnie też się z takim kaszlem bardzo męczy. Pamiętam że mój brat też jak był mały, miał taki okres kiedy co 5 minut coś łapał. Od razu kaszel i duszności :cry: 3mam mocno kciuki za pozytywną diagnozę i szybkie wyzdrowienie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomir, dziękuję Ci za wsparcie. :smile:

Marianna też dostaje szału jak tyle siedzi w domu, bo się po prostu nudzi. Nie może wyjść na rower i zaczyna się nieciekawa sytuacja i nerwy. A skubana potrafi program telewizyjny zawsze znaleźć, chociaz ja nigdy nie wiem gdzie on jest :wink: .

 

Mam nadzieję, że to jednak nie będzie alergia, chociaż ma ku temu skłonności, bo miała bardzo silną alergię pokarmową jak była mała i wyszła z niej dopiero w 4tym roku życia :roll: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oops: chyba się nie popisałem :oops: ale to wszystko wina firkowego drinka ostrzegał że on zdradliwy,ale że aż tak, możecie sobie tylko wyobrazić moje zdziwienie w niedzielę rano kiedy zamiast w domku obudziłem się we własnej sypialni. przepraszam jak zrobiłem jakąś lipę,ale kompletnie nic nie pamiętam :oops: Miło było Was wszystkich poznać mam nadzieje że jeszcze będzie okazja się spotkać i pogadać.

ps. Od wczoraj nie piję i nie mam zamiaru.To było okrutne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oops: chyba się nie popisałem :oops: ale to wszystko wina firkowego drinka ostrzegał że on zdradliwy,ale że aż tak, możecie sobie tylko wyobrazić moje zdziwienie w niedzielę rano kiedy zamiast w domku obudziłem się we własnej sypialni. przepraszam jak zrobiłem jakąś lipę,ale kompletnie nic nie pamiętam :oops: Miło było Was wszystkich poznać mam nadzieje że jeszcze będzie okazja się spotkać i pogadać.

ps. Od wczoraj nie piję i nie mam zamiaru.To było okrutne.

 

Hej, w końcu się odezwałeś :twisted: :wink: .

 

Ja wypiłam 3 Firkowe drinki, więcej nie pamiętam :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi nawkręcali

:lol: rodzinka wiadomo

 

następnym razem wolniej spożywaj .

raczej długo nie spożyje :wink:

 

Mnie również było miło szkoda że tak krótko,chociaż po Tomira już o własnych siłach wróciłem jak mechanik da rade ze sprzęgłem to być może zjawię się na ornecie.

Pozdrawiam wszystkich mam nadzieję że nie wspominacie mnie źle :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też za bardzo nie planuje, dzisiaj przyszło sprzęgło i od razu odstawiłem autko do mechanika,on na razie nie ma czasu, ale jak będzie miał to się zabierze za niego.Problem w tym że nikt nie wie kiedy to nastąpi :cry:

 

[ Dodano: Pon Maj 18, 2009 10:19 pm ]

mam nadzieję że do weekendu się wyrobi :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zależy od tego, czy dzisiaj jest poniedziałek, czy środa :razz: :mrgreen: :wink:

 

w takim razie wczoraj był poniedziałek :wink: :razz: powinien dać rade :lol:

 

[ Dodano: Pon Maj 18, 2009 10:47 pm ]

No stary ale narozrabiałeś :wink: . Brawurowo zasnąłeś na kanapie :twisted::mrgreen:

wiesz Primi jak się tak naprawde rozkręcałem :razz: i padłem ofiarą niesprawiedliwej interwencji :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinien dać rade

 

czyli widzimy się pewnie w niedzielę :wink:

 

Primi, jedziesz w końcu do Ornety :?:

 

wiesz Primi jak się tak naprawde rozkręcałem i padłem ofiarą niesłusznej interwencji

przyznaj się, że tylko udawałeś i podglądałeś towarzystwo spod przymkniętej powieki :twisted: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primi, jedziesz w końcu do Ornety :?:
Z chęcią bym pojechał przetestować pilota :wink: , ale jeszcze nie wiem czy dam radę :???: Jak odbiorę w sobotę koła i nic innego nie pojawi się w grafiku to czemu nie :mrgreen: Ile tam się jedzie takim normalnym tempem 1,5h :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O której tam trzeba być?
OKR organizuje sprincik 24 maja Oczywiscie w Ornecie.

"ADI Super Sprint" nazwa na czesc naszego Adriana - glownego organizatora :D

Liczy sie zabawa, poniewaz nie bedzie to sie zaliczalo do klasyfikacji generalnej. :mrgreen:

No właśnie nic więcej nie wiadomo. Na stronie OKR też ani słowa o tej imprezie i szczegółach technicznych, ale pewnie bliżej weekendu jakieś info się pojawi na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...