Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Tomir weź jakiś kask bo Lidka ma mały rozmiar głowy i jej garnek raczej nie będzie pasować :mrgreen:, ale nie spodziewaj się jakiś wielkich prędkości, na moto jeżdżę zdecydowanie ostrożniej niż subarakiem :wink: poza tym to cruiser i waży przeszło 300kg :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To masz ciepełko :wink: . U nas ostatnio zima - 10-14 stopni w dzień :evil: .

 

Zabobony o Ogrodnikach i Zimnej Zośce znowu się sprawdzają :roll: :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moje dwie flaszki tequili juz stoja grzecznie i czekają

rano śmigam do szczecina mam kierowce na powrót i w sobote o 15 śmigam z Koszalina więc 16:30 jestem w łysniewie i bede scigał Tomira telefionicznie by ustalić dokładniejszą lokalizacje

Ciesze sięże się zobaczymy w pieknym składzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już jutro :mrgreen: .

 

Wszystko prawie przygotowane.

 

Nie dam rady zorganizować rzutnika :roll:

 

To nic, będę miał laptopa , jakieś kolumny. Tylko lap jest czysty, więc proszę wypalić na płycie jak najwięcej MP3 swojej ulubionej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomir jakieś wskazówki odnośnie dojazdu, może jakaś lokalizacja GPS, aha i o której godzinie się zjeżdżamy na miejsce :?:

Jeszcze jedno, jest tam jakiś sklep :?: kiełbachę już mam, piwo też tylko nie wiem czy mi się piwo zmieści do sakw :twisted: więc może bym zakupił na miejscu. Lodówka oczywiście będzie włączona :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakieś wskazówki odnośnie dojazdu

Na Sierakowice się proszę kierować (dokładnie Łyśniewo Sierakowickie) tutaj mapka poglądowa:

 

http://www.zumi.pl/namapie.html?&loc=%A ... =1&scale=5

 

Tomir pisał, że będzie przed 16tą.

Lodówka oczywiście będzie włączona

Za lodówkę to Zośka robi :roll: .

 

Może coś Wam wziąć, jedziemy ciężarówką, to mogę coś zabrać. Napisz co Wam kupić i już :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apal gdzie są Sierakowice to ja wiem, chodziło mi raczej o jakieś namiary na samo miejsce, ewentualnie wskazówki typu: za dużym głazem w kształcie pingwina w lewo itp. :mrgreen:

 

Może coś Wam wziąć, jedziemy ciężarówką, to mogę coś zabrać. Napisz co Wam kupić i już :wink: .

No właśnie zastanawiam się czy nie jechać samochodem bo trochę tego może się nazbierać i nie wiem czy się zmieszczę ze wszystkim na moto :???: Wypadałoby coś zabrać do jedzenia np. na śniadanie, coś do tej kiełbachy (sałatki, sosy, pieczywo itp. itd.) :idea: może po prostu zrób więcej zakupów, a ja się dorzucę do michy, piwo wtedy może jakoś upchnę, ewentualnie jakbyś była taka miła :mrgreen: to jeszcze jakiś browarek poproszę :roll: Obojętnie co byle sponiewierało :twisted: może być Warka Strong, Żywiec, Tyskie nawet Remus. Sześciopak powinien wystarczyć, kilka wezmę ze sobą, a resztę najwyżej na miejscu dokupię :cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primi, Ty się tu nie kryguj tylko napisz ile chcesz jakiego piwa i już. My i tak jeszcze zakupy będziemy jurto robić w Tesco albo innym markecie to mi rybka czy kupię dodatkowo 6 czy 26 piw :mrgreen: .

 

Biorę oprócz tego co na grill coś na sałatkę i musztardę, pieczywo, jak coś jeszcze chcecie to naprawdę napisz i ja to przywiozę :cool: .

 

[ Dodano: Pią Maj 15, 2009 8:15 pm ]

A propos głazów to Tomir ma robić na głównej za kierunkowskaz :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primi, Ty się tu nie kryguj tylko napisz ile chcesz jakiego piwa i już. My i tak jeszcze zakupy będziemy jurto robić w Tesco albo innym markecie to mi rybka czy kupię dodatkowo 6 czy 26 piw :mrgreen: .
To w takim razie kup mi to samo piwo co sobie. Pilsner Urquell :?: :idea: 6 butelek wystarczy.

 

Biorę oprócz tego co na grill coś na sałatkę i musztardę, pieczywo, jak coś jeszcze chcecie to naprawdę napisz i ja to przywiozę
Styknie nic więcej mi nie trzeba, Tomir zabezpiecza jajecznicę wiec jest OK :cool:

 

Się wie ;-]
nie się tylko sie, bo jak się to i wię :mrgreen::mrgreen:

Będę strzelać z wydechu i palić gumę to mnie jakoś namierzysz :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie się tylko sie, bo jak się to i wię

Będę strzelać z wydechu i palić gumę to mnie jakoś namierzysz

 

Dojazd jest bardzo prosty. Mam pare świnek w większym wymiarze to mogę w miejscach strategicznych okleić znaki drogowe, ale może się ktoś przyczepić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojazd jest bardzo prosty. Mam pare świnek w większym wymiarze to mogę w miejscach strategicznych okleić znaki drogowe, ale może się ktoś przyczepić :wink:
I dalej nie wiemy jak dojechać :mrgreen: na kolegę z forum zawsze można liczyć, cierpliwie wytłumaczy, pomoże w potrzebie :mrgreen:

 

Tomir daj jakąś lokalizację z google earth i po sprawie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę brata żeby wstawił :razz:
Tomir ale świnki możesz zabrać swoją drogą, jedną malutką może bym przytulił na motocykl :smile: szkoda ich na znaki :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę brata żeby wstawił :razz:

http://maps.google.pl/maps?f=d&source=s ... =UTF8&z=13

 

to link do miejsca, z tym że w samej wiosce należy skręcić w prawo w polną drogę i kierować się między jeziora, tam już się nie da zabłądzić najwyżej przejechać :lol:

myślę że dość czytelnie :roll:

do zobaczenia wszystkim :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leymann widzę, że google niezbyt pokrywa to miejsce :mrgreen: ile mniej więcej to jest metrów od zjazdu z głównej drogi asfaltowej :?:

najwyżej przejechać :lol:
aż tak źle :shock: może lepiej terenówką żony przyjechać, motocykl ma niecałe 1000km i chciałbym nim wrócić do domu w całości :mrgreen:

 

[ Dodano: Pią Maj 15, 2009 9:26 pm ]

Butelki koniecznie czy puszki ewentualnie wchodzą w rachubę :?:
wchodzą :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...