Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

no dobra przestańcie juz - impeza była przednia i w tej kwestii nie ma o czym dyskutowac - oby takich więcej

a że Firkowi ręka drgała przy robieniu zdjęć czy tez niektórym pamieć zawiodła to juz drobny szczegół :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mamy czwartek, kto się wybiera do Ornety :?:

 

Primi :?:

 

FIREK :?:

 

leymann :?:

 

Bo jak mamy sami jechać to może raczej na Kopaniewo zmienimy plany :roll: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Aga

ja własnie wóciłem z Gorzowa, po południu pogadam z rodzinka czy mają ochotę się ze mna wybrac bo sam nie jadę bo w poniedziałek Bydgoszcz 4 dni a pomieszkać z dziećmi muszę. na dodatek pilnie potrzebne mi łozyska do tyłu bo zaczyna szumieć (ASO 700PLN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto się wybiera do Ornety :?:

 

:???: dzisiaj miałem odebrać właściwe sprzęgło ze sklepu,niestety na dzisiaj dostali tylko docisk i łożysko tarcza ma być na jutro :mad: ,ile w tym prawdy to się okaże,mam nadzieję że dam rade jutro dowieść wszystko do mechanika i złoży mi to do niedzieli. jak da radę to będę.

w tej chwili 50/50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mamy czwartek, kto się wybiera do Ornety :?:

Primi :?:

Ja to w ostatniej chwili się określę. W piątek wieczorem dowiem się czy zrobili mi koła, jak nie to raczej nie jadę, a jeżeli koła będą gotowe to w sobotę mam odłożone imieniny teściowej :mrgreen: i musze jeszcze spróbować zrzucić jej dzieci na głowę :twisted: Jeżeli przyjmie prezent imieninowy (znowu ten sam :twisted: ) to droga do Ornety stanie prawie otworem. Lidka jeszcze musi okazać ochotę na wyjazd, aha zapomniałem jeszcze dodać, ze na niedzielę mam zaproszenie do znajomych na grilla :mrgreen: więc sama Apal widzisz, że w moim przypadku jednoznaczna odpowiedź w tej chwili jest raczej niemożliwa. Przyznam szczerze, że czekam jeszcze trochę na to co Tomir napisze o Kopaniewie. Jeżeli potwierdzi termin za tydzień to będę próbować przełożyć wyjazd służbowy tak aby móc pojechać do Kopaniewa, jeżeli Kopaniewo mi wypali to mogę podarować sobie Ornetę bo jak widzicie mam "trochę" napięty kalendarz w ten weekend. Jeżeli jednak Kopaniewo odpadnie to tym bardziej będę mieć motywację, żeby stanąć na głowie i pojechać do Ornety.

W tej sytuacji pytanie do Tomira: jak tam Kopaniewo wiadomo coś :?: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primi, słyszałeś może coś na temat sprzęgieł nkk :?: bo zamówiłem exedy ale wysłali mi odwrotnego działania :???: tj.nie wciskane jak standardowo tylko odciągane i nie pasuje,do mojej pszczółki mieli tylko nkk,nadaje to się? produkcja niby japońska ale nie mogę znaleźć nic na temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leymann pytaj w technicznym ja to mogę doradzić gdzie się paliwo wlewa :mrgreen: :wink:

:grin: oki, myślałem że może obiło się Tobie o uszy,w każdym razie jak sklep da rade i na jutro będzie miał wszystko co potrzebuję to się spotkamy,czy to w ornecie czy też w kopaniewie.wszystko w rękach sprzedawców :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primi, wyczerpująca odpowiedź :mrgreen: .

 

My z kolei jesteśmy nastawieni, że możemy jechać, ale sami to nie chcemy jechać :wink: .

Marianna jedzie do teściów, bo polepszyło jej się dość znacznie :mrgreen: .

 

W związku z powyższym czekamy w blokach startowych i jesteśmy dyspozycyjni :wink: .

 

Co do Kopaniewa, to nasz planowany wyjazd po prostu odwołamy i nie pojedziemy tam, gdzie nas zapraszają, zgodnie z moim mottem z chińskiego ciasteczka :twisted: :razz: :cool: .

 

Tomir to jak tam Kopaniewo :?:

 

PS. Tomir jutro się zdzwonimy w sprawie Rumunii, niumen ma mi dać znać o której jest wolny :idea:

Ja zresztą jestem wolna po południu, także możemy zrobić mini spocik wcześniej, jeśli będziesz miał chęć :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że jutro wieczorem/sobota będę wszystko wiedział w sprawie Kopaniewa. Naciskam na temat ;-]

 

PS. Naciskam też na Cynę, ale ciiii żeby nie zapeszać :cool:

 

[ Dodano: Czw Maj 21, 2009 7:56 pm ]

PS. Tomir jutro się zdzwonimy w sprawie Rumunii, niumen ma mi dać znać o której jest wolny :idea:

Ja zresztą jestem wolna po południu, także możemy zrobić mini spocik wcześniej, jeśli będziesz miał chęć

 

Spoko, loko wypadł mi tylko dywanik u szefa :roll: na godzinę 16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, loko wypadł mi tylko dywanik u szefa na godzinę 16

 

yyyy..... :shock:

 

coś przeskrobałeś :roll:

 

 

To ja czekam na znaki jutro od Ciebie i niumena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że jutro wieczorem/sobota będę wszystko wiedział w sprawie Kopaniewa. Naciskam na temat ;-]
Naciskaj ile się da :mrgreen: od tego wiele spraw zależy.
My z kolei jesteśmy nastawieni, że możemy jechać, ale sami to nie chcemy jechać :wink:
My podobnie tylko dodatkowo dochodzą pewne problemy techniczno-czasowe :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, wezcie sie w garsc :mrgreen: trzeba objechac lancera :mrgreen::twisted:
Jak gdzieś zaparkuje będziemy mogli spróbować :mrgreen: Poza tym nie widzę mojej klasy w regulaminie tzn. Klasa niedzielny kierowca :twisted::mrgreen: :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...