Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Jak będziecie w weekend to sprawdźcie czy są tam jakieś patyki do kiełbasek na ognisko :mrgreen: żebyśmy nie musieli młodych drzewek wycinać gospodarzom z ogródka :twisted:

W razie by kijków nie było to nie problem jako że mam 100m do lasu będę w stanie wystrugać kilka sztuk na tę okoliczność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No miejsce bardzo fajne na ognisko też :roll: , jednakże duży grill murowany jest w domku obok za płotem :razz: ,patyków nie widzieliśmy,ale z tym też nie powinno być problemu bo drzew dookoła dużo.to takie dalekie obserwacje bo zza płotu reszta wyjdzie w praniu :razz: ważne to piękne okoliczności przyrody i dość duży dach nad głową wrazie W :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę się przygotować na warunki biwakowe

 

Eee, to my nie przyjeżdżamy, namiotu już dawno nie mam, śpiwora też nie :roll: :wink: .

 

A tak poważnie to nie wiem, czy Apalowy będzie w kraju w tym terminie :roll: , a samej pojechać mi zabronił :roll: :roll: :roll: :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę się przygotować na warunki biwakowe

 

Eee, to my nie przyjeżdżamy, namiotu już dawno nie mam, śpiwora też nie :roll: :wink: .

 

A tak poważnie to nie wiem, czy Apalowy będzie w kraju w tym terminie :roll: , a samej pojechać mi zabronił :roll: :roll: :roll: :lol: .

 

No to Aga powiedz mu że sama nie pojedziesz tylko razem ze mną bo ja też bez pary a samemu nie wypada.... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc wezmę nawet spiworek dla Ciebie - juz wrzuciłem do Forka by nie zapomnieć ...... :wink:

 

Uważaj, żeby się akumulator Forkowi z wrażenia nie rozładował :twisted: :razz: :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomir, dzięki, mam nadzieję, że przyjedziemy, Apalowy coś przebąkiwał, ale jeszcze nie wie do końca. Jak tylko będę wiedziała, to dam znać. :wink:

 

Albo przyjadę sama :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecie pisałem że z Toba przyjadę....

Jaka więc sama?

Ja w ogóle nie dopuszczam takiej sytuacji że mimo moich alpejskich wyczynów by dotrzeć ze szczecina okaże się że tylko Tomir bedzie mnie witał chlebem i wódką a Ty gdzieś daleko daleko sama... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to super mam nadzieję tylko że po urodzinach w szczecinie żołądek nie odmówi posłuszenstwa następnego dnia bo nie darowąłbym sobie gdybym nie mógł spróbowac Twych smakołyków.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz już oficjalnie :!: :!: :!:

 

Jadę na PLEJADY :mrgreen: Właśnie dzwonił Firek i potwierdzone wszystko mailem z SIP.

 

W tym miejscu Firek wielkie podziękowania dla Ciebie. Sprawiłeś mi mega radość i pewnie jeszcze z 30 razy Ci podziękuje :grin: Jeżeli nie wiecie to dnia kiedy okazało się że w III etapie został tylko "zamek" zadzwonił do mnie i powiedział że jeżeli chce to mogę pojechać w Forku na prawym :grin: Jupi !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawiłeś mi mega radość i pewnie jeszcze z 30 razy Ci podziękuje

Jo :mrgreen: , jak Firek nie zmienił rezerwacji to macie łóżko małżeńskie :shock: :twisted::mrgreen: :roll: :wink: .

 

Jeżeli nie wiecie to dnia kiedy okazało się że w III etapie został tylko "zamek" zadzwonił do mnie i powiedział że jeżeli chce to mogę pojechać w Forku na prawym

Wiem, wiem :cool: .

 

Jupi !!!

Tomir, cieszymy się razem z Tobą :grin: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...