Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pasuję.

 

zanim nie będziesz wiedział czy tylko zawracanie dupy Cię czeka na uczelni czy może jakieś zaliczenia to nie mów że pasujesz. W razie czego sam Cie przywioze :cool:

 

[ Dodano: Sro Kwi 22, 2009 8:45 pm ]

1. Leymann

2. Primi + 1 - pokój z łożkiem 2 osobowy

3. Apal + Piotr - pokój z łożkiem 2 osobowy

4. Młody + 1

5. Tomir

 

[ Dodano: Sro Kwi 22, 2009 8:48 pm ]

Mam nadzieje że te zawirowania nikogo nie zniechęcą. patrzac na fotki (pewnie z roku 2000, ten domek drugi mimo że mniejszy to ładniejszy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie możemy. Już niemam siły gadac z tą babą :evil: Sra w gacie jakbyśmy mieli jej trawnik zadeptac. Żal po prostu. W sumie w domku będziemy tylko spac i dopijac się przy kominku, więc nie bedzie dobrze , mam nadzieje. Nastawiam was na warunki biwakowe :twisted:

 

[ Dodano: Sro Kwi 22, 2009 8:57 pm ]

Niestety nie możemy. Już niemam siły gadac z tą babą :evil: Sra w gacie jakbyśmy mieli jej trawnik zadeptac. Żal po prostu. W sumie w domku będziemy tylko spac i dopijac się przy kominku, więc bezdie dobrze, mam nadzieje. Nastawiam was na warunki biwakowe :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomir Firkowi i niumenowi nie pasuje może jakiś inny termin wymyślimy :???: Ostatecznie możemy zrobić gdzieś ognisko na dziko tylko wtedy pojawia się problem z powrotem. Do kiedy musisz dać odpowiedź :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być inny termin, nam 23/24 maja nie pasuje, poza tym maj jest OK :wink: .

 

[ Dodano: Sro Kwi 22, 2009 9:25 pm ]

Ten weekend zahacza o zimnych ogrodników więc jest taka opcja

to zabobony :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeprowadziłem się wraz z moim WRX'em do Malborka i szukam teraz miejsca gdzie mógłbym pojechać z nim na przegląd (zmiana olejków itd itp) czy moglibyście mi coś podpowiedziec bo w Malborku się nie doszukam Elbląg raczej też nie i zostaje 3miasto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeprowadziłem się wraz z moim WRX'em do Malborka i szukam teraz miejsca gdzie mógłbym pojechać z nim na przegląd (zmiana olejków itd itp) czy moglibyście mi coś podpowiedziec bo w Malborku się nie doszukam Elbląg raczej też nie i zostaje 3miasto.

 

W trójmieście poza ASO sa dwa mi znane miejsca:

1. JANISZ tel. +48506 087 097, +48 58 320 16 16 ul. Batalionów Chłopskich 5 Pruszcz Gdański

2. AUTO GEO TEST Norbert Dobrzykowski +48 58 664 77 46 ul. Wielkopolska 224 Gdynia

 

[ Dodano: Czw Kwi 23, 2009 7:46 pm ]

Z całym szacunkiem dla naszej 3 miejskiej ekipy - nie jedno jeszcze wspólne spotkanie się pewnie zorganizuje. Ciesze się że martwicie się o mnie i moją nieobecnosć 15 maja ale to nie powód by całego spota odwoływac. ostatecznie możemy zrobić tydzien później lub z 16/17 maja

Do szczecina pjade pociagiem i wróce po imprezie pociuągiem więc zanim dojade to wytrzeźwieje i dojadę w sobotę na wieczór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

602720322 - Lewańczyk w Chwaszczynie. Mow ze od Roberta ze Skok :)

 

Zakład zajmuje się głównie mechaniką, elektryką oraz blacharstwem i lakiernictwem.

 

Adres pocztowy ul. Mickiewicza 41

80-209 Chwaszczyno

Telefon kontaktowy tel.: 058 552 83 88 lub ten podany wyzej

Godziny otwarcia Pn-Pt: 8:00-16:00

 

Nie mają komputerów zeby błedy zczytać np. natomiast i jezdza z tym do Bosch service.

 

Starzy dobrzy mechanicy z doswiadczeniem. Mi robli remont w Legasiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę proponować terminy i miejsca :smile: Ja również się dostosuje

 

czyli 16-17 migi aktualny czy nie???? bo się pogubiłem

 

Jak widac powyżej termin nie pasuje i będą propozycje innych dni, więc tamten nie aktualny.

 

jakoś nie widzę propozycji innych miejsc i terminów i mimo wszystko obstawał bym przy 16-17.05 jako że baba dała się przekonać, w końcu to tylko ognisko (1noc) w fajnym (kaszubskim) miejscu, ludziska nie ściemniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16/17 czyli z soboty na niedzielę cięzko ale dam radę

auto zostawię w koszalinie z koszalina do szczecina pociąg po urodzinach pociagiem do koszalina a po obiedzie na trzeźwo do sierakowic niecałe 2 h jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...