Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Apal napisał/a:

ninjowy drink zadziałał

 

 

Co on Ci polał?

 

Mi nic :razz: :mrgreen: , młodszemu :roll: zrobilam dzisiaj pobudkę o 16tej, ale ja wstałam przykładnie na Kubicę :twisted::mrgreen: .

 

Poczekajta ludziska jak wrócę do domu i ogarnę filmiki.

:roll: :mrgreen:

 

Dzięki za przybycie, opite jak trzeba

 

Dzięki za zaproszenie oraz transport (zanim zdążyłam zapiąć pasy, już byliśmy na miejscu :roll: :mrgreen: ), pozdrowienia dla niumena i niumenowej oraz całej ekipy :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

młodszemu zrobilam dzisiaj pobudkę o 16tej

 

:shock:

 

Śpiewanie męczy... :mrgreen:

 

ja wstałam przykładnie na Kubicę .

 

My z Tomirem też, przeniosłem się z materaca (bez powietrza :razz: ) na łóżko, ale pierwsze okrążenia tak mnie zmuliły, że obudziłem się ponownie jak już Vettel się cieszył. :smile:

 

 

Dzięki za zaproszenie oraz transport (zanim zdążyłam zapiąć pasy, już byliśmy na miejscu)

 

:smile:

 

To ja dziękuję. :wink:

 

Ło Jezu, dobrze że byłem na niskoalkoholowym piwie bo pewnie też bym się załapał

 

Ale musieliśmy wyglądać w oczach trzeźwego... :roll: . Jak zaczęliśmy śpiewać minę miałeś mniej więcej taką :arrow: :shock:

 

:mrgreen:

 

 

P.S. Następnym razem (?) przygotuję się lepiej z bufetem, od piątku 0 wolnego czasu. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zaczęliśmy śpiewać minę miałeś mniej więcej taką :arrow: :shock:

Jak zaczęliście to jeszcze było OK, ale pod koniec koncertu pewnie tak wyglądałem :shock:

To twało wieki :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wyobraź sobie minę naszych sąsiadów... oni muszą tego słuchać jakieś 2x w tygodniu :mrgreen:

 

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :???: :???: :???: :???: :???: :???:

 

 

 

 

:mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem napisac że niumen, tak narzeka że spaliśmy na materacu bez powietrza (wielka mi rzecz :razz: ) Ale już słowem nie wspomniał że razem z Niumenową ochrzciliśmy go dizel :!: Byłem wstawiony, ale takiego chrapania dawno nie słyszałem. Stary dizel lepiej pracuje :twisted: Dobra, odwracamy go na bok :arrow: NIC , Niumenowa mówi że o 5 wstaje i mam go wepchnąc pod biurko :mrgreen: :arrow: NIC . Duszenie poduszką :arrow: NIC . To jest masakra :twisted: Ale na F1 wstaliśmy :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem napisac że niumen, tak narzeka że spaliśmy na materacu bez powietrza (wielka mi rzecz :razz: ) Ale już słowem nie wspomniał że razem z Niumenową ochrzciliśmy go dizel :!: Byłem wstawiony, ale takiego chrapania dawno nie słyszałem. Stary dizel lepiej pracuje :twisted: Dobra, odwracamy go na bok :arrow: NIC , Niumenowa mówi że o 5 wstaje i mam go wepchnąc pod biurko :mrgreen: :arrow: NIC . Duszenie poduszką :arrow: NIC . To jest masakra :twisted: Ale na F1 wstaliśmy :shock:

 

Trza było nie zarzucać na mnie nóżki. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TEMAT OGNISKO

 

 

Byłem wczoraj obadac moją leśniczówkę, ale niestety najbliższe wolne terminy w weekendy to lipiec :/

Planem awaryjnym jest domek murowany w Łyśniewie Sierakowickim. Działka 900m kwadratowych. Kawałek za Kartuzami. Nie bardzo chcą wynajmowac na weekendy, ale za 300 zł zmienią zdanie. Jako że zaczyna się sezon jest kłopot z terminami. Jedyny wolny weekend to 16-17 maja. Domek jest spoko , z miejscem na ognisko, z kominkiem w środku. Jest 5 pokoi noclegowych. Niema problemu ze snem na karimacie jakby łóżek zabrakło :mrgreen: Pani mi zajęła termin, ale do jutra muszę zaklepac na 100%.

I teraz pytanie . Czy jest chęc wyjazdu i spotkania przy ognisku. Bez mega kawioru. Kiełbaski, browar i coś mocniejszego ?

link do jakiś zdjęciowek

http://www.ada.kaszuby.pl/index.php?o=wynajem

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani mi zajęła termin, ale do jutra muszę zaklepac na 100%.
Kruca bomba mało casu.

 

Bez mega kawioru
Łeee....

 

Kiełbaski, browar
:cool:

 

i coś mocniejszego ?
Pod warunkiem, że niumen zapewni karaoke :twisted:

 

A do rzeczy ja bym się pisał na ognisko, może nawet z noclegiem. Teściowa ma w ten weekend imieniny, ale może jakoś się wykręcę :twisted: Obawiam się tylko czy wszyscy się zdeklarują w tak krótkim czasie :roll: Ja się dokładam do imprezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzebuje deklaracji na 100%. Jeżeli bedzie jakieś zainteresowanie do jutra to zaklepuje ten domek. Jak to mówią bez ryzyka nie ma zabawy :cool:

 

[ Dodano: Sro Kwi 22, 2009 6:49 pm ]

Teściowa ma w ten weekend imieniny

 

Primi, Imieniny u Teściowej to pewnie w niedziele wieczorem dopiero :cool: A może zrobisz jej prezent i nie przyjedziesz :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że ekipa się jakaś zbierze więc zamawiam jutro ten domek. Pokoi jest 5, większośc ma dwa łóżka. Wiem że w jednym jest takie małżenskie. jeżeli chodzi o nocleg, to jakoś się pomieścimy :mrgreen: Częśc osób jak np Brat mój i ja możemy się przekimac w spiworkach przy kominku. pamietam że na dole w saloniku jest jeszcze kanapa :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Przepraszam was, ale babka powiedziała że jednak nie wynajmie grupie. bo domek po remoncie i się boi sranie w banie. Dała mi numer do sąsiada który za 300 zł + jakies tam drewno do kominka i wode i prad wynajmie nam domek, jezeli zaplacimy 300 zl kaucji . Facet do negocjacji dał mi żone i w sumie na takiej propozycji staneło. Jeżeli domek bedzie stał i nic nie bedzie zniszczone odda nam te 300 zł. ( w sumie zdziwiła się że najmłodsza osoba będzie miała 25 lat hehe , bo zazwyczaj małolaci wynajmuja, stad ten strach o dobytek :twisted: ) po serii pytan o ilośc osob (powiedziałem że około 13 na noc + kilka przy ognisku) W sumie domek jest spoko, ale sa takie opcje noclegowe

 

1 pokoj - 3 łozka

2 pokoj - 3 łozka

3 pokoj - 2 łozka

+ kanapka w salonie

+ miejsce przy kominku w spiworku dla mnie :twisted:

Zawsze można jedno łozko przeniesc do innego pokoju i zrobia nam się 2 małżenskie dwójki i jedna czwórka :D

 

Przepraszam za tą akcję z ilościa miejsc , ale sami rozumiecie , nie miałem wyjscia.

tutaj jest kilka zdjec i informacji

http://wandryskowski.republika.pl/ - domek 1

jest miejsce na ognisko i altanka.

 

z racji że napewno będą 2 małżeństwa :

 

1 pokoj 2 osobowy - primi z żoną

2 pokoj 2 osobowy - Apal i Piotr

 

jeszcze raz przepraszam i pozdrawiam

 

 

kanapa w salone

+ miejsce przy kominku w spiworku dla mnie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...