Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowionka dla Wszystkich zespotowanych dzisiaj na górskim, dzięki za miłą atmosferę. Kashmere następnym razem bierz więcej wołowiny :mrgreen:

Co do opóźnień to wielkie dzięki dla służb zabezpieczajających za dawkę czarnej komedii w formie kabaretu pod tytułem "Myślenie nie boli, STAR - duży może więcej" :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

straz.jpg

Najlepsza motywacja do bezwypadkowej jazdy - pokaz OSP na górskim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szubaru, wzajemnie dzieki za wspolne lesne wedrowki :mrgreen: wlasnie wrocilem z Bednar....i powiem Wam...jazdy od groma, az pot sie leje z czlowieka :twisted: bardzo polecam i wracam tam przy nastepnej okazji :twisted:

 

Tyle zostalo ze slicka michelina :P

 

20110710657.jpg

 

 

Plus dwa on-boardy z jednej proby :arrow:

 

 

Sory za jakosc...a te dziwne dzwieki...tak, to slick szoruje o blotnik :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... nikt nie ma złotych brembo

 

bo jest lesiejszy plan :twisted:

 

heblunek z buga sti brembo 4 + 2 pot 326mm i 316mm 5x100 8)

 

obecnie orientuje się czy to oby nie zabytek bez możliwości serwisowania.

Powinno wejść pod moje felgi 8)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... nikt nie ma złotych brembo

 

bo jest lesiejszy plan :twisted:

 

heblunek z buga sti brembo 4 + 2 pot 326mm i 316mm 5x100 8)

 

obecnie orientuje się czy to oby nie zabytek bez możliwości serwisowania.

Powinno wejść pod moje felgi 8)

 

pozdrawiam

zabytek? wszystkie przednie BREMBO z STi de facto sa identyczne (poza kolorem :mrgreen: ), wiec zestawy naprawcze sa tez identyczne (powinny byc dostepne w ASO )

 

-- 12 lip 2011, o 09:06 --

 

szanowni, może czegoś nie pamiętam, ale ma ktoś złote brembulce na 5x100? potrzebuję felunek przymierzyć :idea:

ja sie nie znam, ale czarno to widze (BREMBO pod 7x17 felami z Saabaru)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym/przyszlym tyg. chce w koncu przyciemnic szyby w legasiu. Czy Anglass nadal cieszy sie dobra opinia? Zmienili siedzibe 3 tyg. temu, ciekaw jestem, czy jakosc pozostala na niezmienionym poziomie.

Jest tez gosc z Bytowa (chyba Firek go polecal), ale po uwzglednieniu odleglosci z Gdanska i czasu potrzebnego na dojazd, roznica w cenie (350zl vs. Anglass 450zl netto) nie jest na tyle duza, zeby byla to super atrakcyjna oferta.

Ciekawe jest tez to, ze w Bytowie gosc powiedzial mi 2h, a Anglass chce auto na caly dzien, bo niby duzo roboty ;O

 

T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tummi, masz jeszcze te opony :?:

 

Heloł, gdzie spocik w tym tygodniu?

 

Gdziekolwiek :D

 

-- 12 lip 2011, o 21:54 --

 

czyli warto było jechać

 

Oj warto :wink: Szkoda troche blotnikow ale juz sa doprowadzone do odpowiedniego stanu :) No i mam w aucie pelno bialego proszku......z gasnicy :P Zawleczka wypadla na probie i mialem ciekawy przejazd :roll: :P:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym/przyszlym tyg. chce w koncu przyciemnic szyby w legasiu. Czy Anglass nadal cieszy sie dobra opinia?

Ciekawe jest tez to, ze w Bytowie gosc powiedzial mi 2h, a Anglass chce auto na caly dzien, bo niby duzo roboty ;O

T.

 

Ostatnio bazując na poleceniach przyciemniałem u nich cały tył w Octavii...hmmm myślę, że poziom jest przeciętny - musiałbym teraz jeszcze raz sprawdzić czy defekty, które zauważyłem dzień po odbiorze zniknęły czy pozostały. Oczywiście wyklejenie auta zajmuje pewnie właśnie te 2-3h, resztę czasu auto stoi i się wietrzy, albo zwyczajnie stoi i czeka na właściciela.

 

W mojej skromnej opinii za dużo jest "bajkarstwa" w Anglassie. Reasumując nie mogę ich nie polecić (bo na pewno są gorsze warsztaty w 3M), ale jakieś euforii też zdecydowanie nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...