Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

To moze zrobcie sobie spotkanie forumowe, ale nie TEGO forum! :mrgreen::mrgreen:

 

No co Ty, bedziemy gadac tylko o Subaru, przeciez nie o Oplach, Fordach czy innych Audi. Z reszta na tamtych forach nie robia spotow - za często widują się w warsztatach :-).

 

pozdrowienia,

serhij

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez wzgledu na to czym chlopak przyjedzie to milo go powitamy.

 

O, dzieki ! I to jest właśnie budująca postawa :grin: . Teraz już tylko zgadajmy jakiś dogodny termin i fajne miejsce. Zrobimy troche fotek, pogadamy - bedzie git. No i pokazemy reszcie, ze moze i u nich sa dobre serwisy, ale u nas jest fajna ekipa z sercem do Subaru ;-).

 

pozdrowienia,

serhij

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurna nie rozpieprzaj i tego tematu.

Topic jest o Trojmiejskich Spotach i jak chcesz to pisz ale na ten temat w przeciwnym razie poprosze poprostu moderatora o stosowną nagrode.

A jak juz to załoz sobie inny temat zatytułowany: "Dlaczego ciezko to pojąć" lub tym podobne a nie tu marudzisz. Chlopie wez sobie poprostu na wstrzymanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seweryn ? Jakiś lokalny troll ? Nic z tych rzeczy, na imię mam Andrzej, serhij to mój nick na wszystkich forach na których się udzielam, to po prostu ukraińska wersja mojego drugiego imienia, nazwała mnie tak kiedyś moja... koleżanka ;-) i tak już zostało.

 

pozdrowienia,

serhij

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wtedy zobaczymy ta jego mega super hiper,duper wypas na maxa hej, subaru impreze ktora ma tysiąc pińcet sto dziewińcet konióf pod maska i rury wydechowe jak kominy Titanica. :mrgreen:

 

a jak spot bedzie na skwerku, to zaobaczymy czy umie plywac jak blyskawica, oraz czy da sie zalaczyc podtlenek w wodzie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak spot bedzie na skwerku, to zaobaczymy czy umie plywac jak blyskawica, oraz czy da sie zalaczyc podtlenek w wodzie
Przestańcie bo nie przyjedzie :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A był kiedyś taki jeden, ale na szczęście słuch już po nim zaginął. Chyba on i jego samochód nie zostali zaakceptowani...
No po tylu tekstach które na niego poleciały na tym forum to ja bym chyba też zapadł się pod ziemię albo zrobił sobie plastykę twarzy, zmienił dane osobowe a przede wszystkim bym zmienił samochód :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto go kupi???
Nie pisałem że bym sprzedał tylko że bym zmienił...kupił innych a ten do zatoki gdańskiej :mrgreen:

 

[ Dodano: Pią Gru 07, 2007 2:37 pm ]

A tak na marginesie to widziałem 2 miesiące temu na autohandlu w Wejherowie Imprezę New Age - nie zrobiłem niestety zdjęć ale "stuningowana" była w paszteciarski sposób - miała jakieś chromowane felgi a'la amerykański pick-up i w środku obszyta był niebiesko-żółtą skórą i miała spojlery jak od wachadłowca i brewki na lampach itp. - nie widziałem w sumie nigdy auta Seweryna (żałuję :mrgreen: ) ale może to było jego cudo :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...