Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

no nie wiem...do mnie się jakoś przestałeś odzywać :roll:

 

:oops:

 

Po weekendzie sie odezwe, jakis mini spot moze sie wymysli

 

Trzymam za słowo.

 

[ Dodano: Pią Kwi 11, 2008 11:31 pm ]

nie ma już czegoś takiego jak spoty Subaru. Kiedyś, a i owszem - były auta spod znaku plejad, była dość zgrana ekipa, było sympatycznie
Szkoda :cry:
Jednak forum Subaru, to przede wszystkim ludzie. Ci którzy chcieli mieć stały kontakt ze sobą niezależnie od posiadanego auta, nie mają problemu aby się regularnie spotykać. Samochód, po pewnym czasie, staje sie sprawą drugorzędną
Zgadzam się z Tobą ale mam wrażenie że spotkania ludzi z forum Subaru nie będzie miało niedługo wogóle nic wspólnego z Subaru ani nawet motoryzacją a to chyba też nie o to chodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasna sprawa ale przestańmy w takim razie mówić o spotach Subaru w 3-mieście skoro nie ma czegoś takiego.

widzisz gdzies w tytule wątku spoty subaru? Ja widze "trójmiejskie spoty"...

Noo...to co sie czepiasz. Nie chcesz z nami na wódke bo nie mamy subaru czy co? Dziwnyś czasami...

 

 

kashmere, a co Ty tam na rurze bedziesz tańczył? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Tobą ale mam wrażenie że spotkania ludzi z forum Subaru nie będzie miało niedługo wogóle nic wspólnego z Subaru ani nawet motoryzacją a to chyba też nie o to chodzi.

Kruk, nie do końca. Motoryzacja jest zawsze tematem przewodnim każdego spotkania-z tego nie da się wyleczyć. Dodatkowo jeździmy razem z chłopakami na różne imprezy pro-motoryzacyjne, chociażby w roli widzów (KJSy, Barbórka, Agapit, Lotos, Polski i in.). To też fajne okazje do spotkania w większym gronie. Także nie jest tak źle.

Skoro spotykasz się z SRT, wpadnij kiedyś z nimi do Słupska na lotnisko na RallySprinta. Fajna impreza-startują też autka 4WD.

Praktycznie o każdej imprezie czy wyjeździe wrzucamy info tu na forum. Wystarczy przeczytać, zgłosić chęć podłączenia się i śmigamy.

Najbliższy event to Cyna lub Elmot (ten sam weekend -> 10.05). Cały czas zastanawiam się gdzie pojechać. Jakby ktoś był chętny na taki wypad, to byłoby super. Wrzucajcie swoje propozycje, to będzie łatwiej o podjęcie decyzji. Ja szczerze mówiąc tym razem chętnie pojechałbym obejrzeć zmagania forumowiczów na Cynie.

A co do spotów Subaru jako takich, to panowie proszę bardzo. Macie mocne argumenty w postaci zaturbionych pojazdów, jest Was kilku w Trójmieście, zaproponujcie coś konkretnego. A reszta z pewnością na takim spotkaniu się pojawi.

 

pzdr

Seb@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasna sprawa ale przestańmy w takim razie mówić o spotach Subaru w 3-mieście skoro nie ma czegoś takiego.

Albo zacznijmy mowic o nich. Na nowo.

A takim pre-spotem, moglby byc Borsk, 19.04.

A jak wiadomo, tam wlasnie nie chodzi o konkretna marke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucajcie swoje propozycje, to będzie łatwiej o podjęcie decyzji. Ja szczerze mówiąc tym razem chętnie pojechałbym obejrzeć zmagania forumowiczów na Cynie.

 

Na ja na 80% jestem zdecydowany pojechać na Cynę, bo jeszcze nigdy nie byłem i chętnie bym popatrzył. Myślę o wyjeździe w Sobotę wczesnym rankiem i wieczorem/ w nocy powrót. Na 100% będę wiedział za tydzień/dwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz gdzies w tytule wątku spoty subaru? Ja widze "trójmiejskie spoty"...
Tak...widzę wielki szyld FORUM SIP i znaczek Subaru obok niego.
Nie chcesz z nami na wódke bo nie mamy subaru czy co? Dziwnyś czasami...
Po pierwsze nic takiego nie powiedziałem. Po drugie kolegów do kieliszka mi nie brakuje a po to zapisałem się na forum Subaru żeby spotykać się z innymi pasjonatami marki (niekoniecznie posiadaczami) i poszerzać swoją wiedzę na temat Subaru i uczyć się od innych, a nie pić wódkę i gadać o dupie Maryny. Czy jest dziwne? Jak chcę się umawiać na wódkę to dzwonię po kumpli albo wchodzę na forum.wódka.pl :mrgreen: Może dziś wieczorem na skwerku zlot abstynentów bo ładna pogoda?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zatem bedziemy wiedzieli zeby Cie nie zapraszać jak next time sie bedziemy spotykać...
Jak dotąd nie zapraszałeś więc nic się tak naprawdę nie zmieni. Wczoraj z JED-em i mocną ekipą z 3-miasta był niezły spot w Gdyni (była o tym mowa wyżej, zapraszałem, szkoda że Was nie było), ale pomimo że Ty mnie nie będziesz zapraszał to ja Was w dalszym ciągu będę zapraszał jak będzie spot następnym razem bo naprawdę warto i z tego co pamiętam z Pruszcza to fajni z Was ludzie. Pozdrawiam

 

P.S. Ninja, niepotrzebnie się obrażasz bo nie ma o co. Więcej luzu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie macie nic przeciwko Outbackom, to ja też się chętnie wybiorę na takie miłe spotkanie, szczególnie, że na forum jest mało ludzi z Trójmiasta :cool:

Pozdrawiam

Nie mamy nic przeciwko żadnym autom więc możesz przyjechać nawet Trabantem byle by miał 500KM :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JED, jak już wrzuciłeś to trza coś napisać bo na filmikach jest ciemno i słabo widać. Na obu klipach widać wyścig Mitsubishi Lancera EvoIX MR po remapie w Jetronicu (340KM) Tomasa_M5 i mojej Imprezy GT po remapie w Mapteku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, tylko zwroc uwage, ze to nie ja wrzucalem, a GDradek... :neutral:

Ja dalem tylko linki...

Nie no chodziło mi o wrzucenie linków :wink: Nie ma problemu :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...