Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

dzis bylem sobie poupalać na pasie na Zaspie :)

Zestresowałem troche "L"- kę bo uczył sie chłop ruszać na sliskim a ja gupi i wredny typ potraktowałem punciaka jako pachołek to krecenia sie dookoła. :mrgreen: No i sie pokreciłem :oops:

Pozniej dalem chlopu spokoj i polatałem sobie dalej od niego. Az...do momenty gdy przyjechala Policja :twisted: . A ze chopaki nie ogarniali Polonajza to im nawiałem lecąc przy tym pełnym bokiem przez cały pas startowy,i omijąjąc przy tym te durnowate donico podobne twory,ktore nie pozwalają sie porządnie rozpędzić. :mrgreen: Zanim zdążyli wyjechac z pasa na ulice ja juz bylem za wiaduktem. :twisted: Skitrałem sie na Niumenowym osiedlu i tyle. :cool:

No nie dadzą spokojnie pojezdzic no...mondzioły.

 

 

Ninja - madafaka CHowam Wino Do Plecaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

A co bys chcial zeby sie dzialo? Al Kaida ma wywalic w powietrze Hotel Hevelius czy co? :mrgreen:

no nic sie nie dzieje bo zima jest :mrgreen:

a wlasciwie nie ma. Ale jak chwile byla to sie dzialo. :twisted:

A poza tymCzesto pijemy wyskokowe napoje z niumenem i Sebą. Wiec jak sie nic nie dzieje. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poza tymCzesto pijemy wyskokowe napoje z niumenem i Sebą. Wiec jak sie nic nie dzieje. :mrgreen:

A kiedy macie zamiar pić znowu? Bo w najbliższy łyk-end jestem w Sopocie z moją lepszą połową :twisted:

telefonos masz do nas to dzwon, coś sie zmontuje.

W najblizszą sobote bede w Gdyni w Kontraście z ekipą (nie subaru).

Ale piąteczek jestem jak najbardziej za :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy macie zamiar pić znowu? Bo w najbliższy łyk-end jestem w Sopocie z moją lepszą połową

Pablo, w sobotę jest KJS w Sopocie. Wybieramy się z Niumenem na oglądarkę. Jak masz ochotę, to dołączaj-nawet w roli uczestnika, jeżeli tylko chcesz :wink: Zapisy od 9 pod Operą. Kto chętny niech wpada.

A wieczorem, jak z Bergenem uda się domówić, być może spotkamy się u Niumena na mały afterek z okazji mojego i bergenowego postarzenia się o kolejny rok :twisted: Sprawa do zaklepania, jak tylko Bergen sie odezwie. Ninja, poddaję pod rozwagę :mrgreen:

 

pzdr

Seb@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo, w sobotę jest KJS w Sopocie. Wybieramy się z Niumenem na oglądarkę. Jak masz ochotę, to dołączaj-nawet w roli uczestnika, jeżeli tylko chcesz :wink: Zapisy od 9 pod Operą. Kto chętny niech wpada.

A wieczorem, jak z Bergenem uda się domówić, być może spotkamy się u Niumena na mały afterek z okazji mojego i bergenowego postarzenia się o kolejny rok :twisted: Sprawa do zaklepania, jak tylko Bergen sie odezwie. Ninja, poddaję pod rozwagę :mrgreen:

 

pzdr

Seb@

No i masz babo placek. W grę wchodzi tylko jeden wieczór. Dla mnie może być i sobota. W kajtku nie jadę. Opon szkoda :razz:

Tylko teraz to już nie wiem do kogo mam dzwonić i się umawiać :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarno widzę ten afterek, sesja w pełni, aż piszczy...

Szkoda Jaro, ale rozumiem. Sam niedawno tego doświadczałem. Mam nadzieję, że damy radę niebawem, co?

Pablo, sam widzisz, ciężko będzie całą ekipę za jednym zamachem skrzyknąć. Rozumiem, że u Ciebie w grę wchodzi jeden nocleg, albo Pt/Sob albo Sob/Nd? Skoro tak, to wpadnij w Pt. Zorganizujemy coś bez szaleństw pod wieczór na mieście albo u Niumena, jak nas nie wyrzuci :wink:, a rano podjedzie się na KJSa. Może Małyszcycki swoją Imprezkę 500KM będzie chciał potestować, bo jej budowa ma się już na ukończeniu.

Bergen, jak wyłuskasz wolną chwilę to dołączaj o dowolnej porze!

 

pzdr

Seb@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w trójmieście od czwartku (a może nawet środy) do niedzieli. Ale imprezowy wieczór może być tylko jeden. Na więcej nie dostanę przepustki od lepszej połowy :wink:

Telefona wykonam w czwartek to się jakoś ustawimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w trójmieście od czwartku (a może nawet środy) do niedzieli. Ale imprezowy wieczór może być tylko jeden. Na więcej nie dostanę przepustki od lepszej połowy :wink:

Telefona wykonam w czwartek to się jakoś ustawimy.

 

No to Pawełku zapraszam do mnie, drugą połówkę możesz wziąść ze sobą - na pewno nie będzie się z nami nudziła, wysłuchując przez cały wieczór o kącie nachylenia koła, stukającej przekładni i polowej naprawie zderzaka w GLu.

 

Nie wiem w jakim stanie będę w sobotę, bo dzisiaj zarwałem drugą nockę pod rząd. I niech mi nikt nie mówi, że w ciągu 6dni sesji nie można upchnąć 5 egzaminów i 6 zaliczeń. :twisted: Nasz Dziekan Daniel's to potrafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...