Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

taki z lekka pokaz głupoty.

albo kradziony i ktos go porzucił

A straż miejsca cepy skonczone oczywiscie wolą blokade założyć niż zainteresować sie czyje to.

 

P.S. gdzie to? jestem ciekaw czy ktos sie po niego zglosil.

daj znaka jak znow bedziesz przejezdzal.

 

Edit: juz widze gdzie to...skojarzylem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to samochód-pułapka? :shock: :smile:
Raczej nie bo do Malucha za mało TNT wejdzie :wink:

 

A co do Pasa Zaspasa to było to do przewidzenia - myślałem tylko że nastąpi to dużo szybciej. Policja do tej pory to tolerowała ale odkąd gazety się o tym rozpisały krytykując jednocześnie Policję to już musieli na to zareagować - ja przynajmniej na ich miejscu zrobiłbym to samo. Wina według mnie leży w połowie po stronie Zarządu Miasta Gdańska, który nie potrafi w sposób dojrzały i inteligentny zająć się tym problemem i stworzyć bezpiecznej alternatywy. Druga połowa winy jest po stronie niektórych przyjeżdżających na Pas co wg mnie naprawdę zasłużyli co najmniej na zabranie dowodu rej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

 

Skoro juz zaczalem sie udzielac na forum, to trudno, zebym nie zajrzal tutaj :-). Pytanko na pierwszy strzal - planujecie jakiegos spota ? Chetnie bym sie zjawil, poznal, pogadal :-)...

 

Pozdrowienia,

serhij

 

u nasz ze spotami to słabo :lol:

W sumie to mozna zrobic spot: ninja przyjedzie omega, kruk polonezem, sebastian pugiem a ja focusem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JED, każdy z Nas ma dwa auta, żeby mieć kiedy Subaru tuningować :wink: Padlina na codzień, Subaru od Święta i na upalania :twisted:

Ninja chwilowo ma tylko Omegę, ale niedługo napewno pojawi się jakiś 4-łap :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w razie czego przyjade Audi,

 

to dobrze. Jakbys przyjechal subaru to pewnie nie wiedzilibysmy ze jestes z forum :lol:

 

[ Dodano: Czw Gru 06, 2007 7:38 pm ]

Subaru jest zbyt szlachetne żeby je kalać na codzień

 

jakbym mial forestera lub legacy to bym uzywal auta na codzien, niezaleznie od spalania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foryś jest na co dzień, za bardzo lubię prace boxera :-). Poza tym zwykle jeżdżę spokojnie - tylko czasem mi coś strzeli do łba :-). Wtedy dowolnie - albo Subaru, albo A4. Nadaje się, żeby jak to tu mówią "skilowac" (zwłaszcza BMW :twisted: ). Normalnie Audi to ładnie wykończony śmietnik, chyba, że ma mały napis "quattro", wtedy chłopcy o czerwonych karkach i grubych paluszkach dziwią się czemu na zakrętach nie zwalniam :cool: .

 

pozdrowienia,

serhij

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padlina na codzień, Subaru od Święta i na upalania

I to mi troche ciezko pojac...Co za sens jezdzic Subem CZASAMI?

w razie czego przyjade Audi, zeby sie nie wyrywac przed szereg

To moze zrobcie sobie spotkanie forumowe, ale nie TEGO forum! :mrgreen::mrgreen:

Jakbys przyjechal subaru to pewnie nie wiedzilibysmy ze jestes z forum

DOBRE!

jakbym mial forestera lub legacy to bym uzywal auta na codzien, niezaleznie od spalania

A tak dlaczego sie nie da?

podpowiedz: kup drugie subaru!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...