Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam się podpisuję pod tym, co jakiś czas temu mówił o tych wyścigach Kruk.

Ścigać to się można na lotnisku czy torze, gdzie można się skupić na jeździe a nie rozglądać, czy babcia nie wyjedzie z podporządkowanej. Głupki kręcący bąki na betonie to też nie moje towarzystwo, więc jak dla mnie to mogą rozgonić "miłośników motoryzacji" w diabły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tam,pierdzisz jak stary moher. :mrgreen:

owszem fakt faktem ze ulica Jana Pawła nie jest odpowiednia do takich wyscigów. Takie cos moznaby robic gdzies na odludziu. Chociazby Westerplatte nocą. Tam nikt nie jezdzi. Ale i do tego sie przypieprzyli. Wiec na dobrą sprawe nie ma gdzie sie scigać. Jakby tory pobudowali albo wydzielili pasy z lotniska to nie byloby takiego procederu. No chyba ze kreci ludzi to ze jest to własnie nielegalka.

Bywam tam (na zaspie) popatrzec co sie tam wyrabia,ale wg mnie to rowniez nic specjalnego. Jakis głupol co pali lacza bmką az iskry idą mnie nie kreci. Tak samo całe stada BMek ktore ustawiają sie na ćwiare. Czysta ciekawość. Sam sie nie scigam i nie bede scigał. Chociaz swoją droga Bergen. Jest to o wiele bezpieczniejsze niz killowanie takich przypadkowych na drodze ( mamy tu osobny wątek o kopaniu leżącego). Czy to jest ok? To jest jeszcze gorsze. Bo ustawki na Zaspie wygladają tak ze tamowany jest ruch i ustawiają sie dwa auta i leca do pierwszej krzyżówki (mniej wiecej to 400m) a na ulicy spontaniczny kill? Gdzie nie jest tamowany ruch i chlopaki cisną ile wlezie? To jest znacznie gorsze. Ale coż...co kto lubi. Sam jak mialem Subaru tez czasem lubiłem przycisnąć (pamietacie Z3 zresztą :twisted: ). Więc wisi mi kalafiorem ze takie rzeczy sie dzieją. Działy sie,dzieją i beda dziać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najbliższą sobotę kolejny RallySprint na podsłupskim lotnisku w Redzikowie. http://www.bkm-darlowo.pl/news.php?id=87

Podejrzewam, że parę osób z forum w roli zawodników się pojawi. Wygląda na to, że będzie ślisko. Czterołapy mogą tym razem być górą :twisted: Ktoś chętny na oglądarkę/start? W sumie niedaleko.

 

pzdr

Seb@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i w końcu stało się, policja zrobiła zmasowany najazd na pas startowy. Przyjechało kilkanaście radiowozów oznakowanych i nieoznakowanych, nawet straż miejsca i straż graniczna :shock: . Zablokowali wyjazdy z pasa startowego oraz ul. Jana Pawła II. Wjechali tak po hamerykańsku, na pełnym gazie, z impetem. Ustawili radiowozy w poprzek drogi uniemożliwiając wyjazd wszystkim pojazdom znajdujących się na pasie i w pobliżu. Następnie zaczęli kontrolować WSZYSTKIE pojazdy, jakie tylko stały w strefie. Ile tych pojazdów dokładnie było nie powiem, ale nie mniej niż 100. Policjanci oczywiście traktowali wszystkich z góry, podśmiewając się przy tym do kolegów po fachu. Sprawdzali dokumenty, opony, hamulec ręczny, ukł. kierowniczy, głośność wydechu itp. w szczególności maglowali tjuningi z diodami i innymi badziewiami. Zaczęło się ok 21.30, a o godzinie 0.30 widziałem przez okienko, że jeszcze parę radiowozów stoi. Komendant pewnie dumny :twisted: łOrder dostanie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kashmere, Ninja akurat nie przyjechał, jeden prawie uciekł, wyjechał po trawniku i takiej górce terenówką, ale zamiast przejechać jeszcze pas zieleni i wjechać na drugi pas, to pojechał zablokowaną drogą prosto w dwa radiowozy, chyba ostrzej go "przetrzepali" :twisted: . Kilku uciekło w stylu F&F, najlepsi byli gapiowie, cytuję: "EEE policja jedzie, spier.......", biegną biegną i po chwili: " Eee a tak w ogóle to czemu my uciekamy?" :mrgreen: . Ilu poległo nie wiem, na pewno parę mandatów było i ileś tam zabranych dowodów rej. Ja specjalnie wsiadłem do samochodu kolegi, żeby przeżyć kontrolę razem z nim i policjant sprawdzał opony, wydech, ręczny i pyta się kumpla: No dobra stary, powiedz za co Ci mam ten dowód zatrzymać, bo jak ja sam coś znajdę to będzie przerąbane!

W końcu go puścił i mówi: przy wyjeżdzie powiedz, że kontrolował Cię komisarz FIUK - można się domyślić, co kolega chciał powiedzieć na wyjeździe :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z10828.jpg

 

Policja powiedziała "stop" wyścigom na Zaspie

 

Ponad 140 aut skontrolowano i ponad 170 osób wylegitymowano podczas czwartkowej akcji policji, straży granicznej i strazy miejskiej na gdańskiej Zaspie

 

:roll:

 

Każdy, kto chciał opuścić pas startowy musiał przejść przez szczegółową kontrolę. Ich bilans to 39 mandatów i konfiskata 28 dowodów rejestracyjnych.

 

Sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ninja, dokładnie ten sam, w ten czwartek też się w startera bawił i irytował ludzi (mimo, że był mniej pijany niż ostatnio :roll: ), mówiłem do kumpla, że on był tydzień temu i jest trochę ^*%&^#@...dziwny, a nagle jakiś koleś obok mnie woła do niego - roman, nie ważne jak, ale już jesteś rozpoznawany i ludzie Cię pamiętają. :smile: :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...