Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadza się. W ogóle Subaru rozmnażają się jak grzyby po deszczu. Choćby dziś rano od zjazdu z obwodnicy na Chwarznie jadąc do centrum Gdyni widziałem na drodze 4 Forestery i 2 Outbacki. A pamiętam jak jeszcze ze 2-3 lata temu Subaru widziało się od święta.

 

Pozdrowienia z Gdyni:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na wątek mający 320 kartek, czy ktoś wie, ile forumowiczów z trójmiasta nie ma już subaru :cry: :?:

 

Ninja, SebastianZ1 (chyba), Kropek, Kashmere, Skwara, Mistral, Niumenowa Valkiria no pare poszło :)

 

Max, trafiłeś w sedno :) A nawet jak już ostatnio widziałem, to i tak nie odma[moderator czuwa]ą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na wątek mający 320 kartek, czy ktoś wie, ile forumowiczów z trójmiasta nie ma już subaru :cry: :?:

 

Ninja, SebastianZ1 (chyba), Kropek, Kashmere, Skwara, Mistral, Niumenowa Valkiria no pare poszło :)

 

Max, trafiłeś w sedno :) A nawet jak już ostatnio widziałem, to i tak nie odma[moderator czuwa]ą :)

 

 

Dobra dobra... ale ja mam chociaż oświniaczone auto :mrgreen:

 

Mistral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, jeden właśnie wrócił :mrgreen:

Cieszy mnie, że cało i zdrowo :wink:

Ninja, SebastianZ1 (chyba), Kropek, Kashmere, Skwara, Mistral, Niumenowa Valkiria no pare poszło

a teraz Darkogda...

 

Pozdrawiam

 

-- 22 sie 2012, 11:53 --

 

31.sierpnia w multikinie 3 części władcy pierścieni w pelnej wersji reżyserskiej 8)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lipton,

no całkiem sporo, ale prawie nikt z dieslem/ lub czymś nowym a przynajmniej nie jeździ na spoty :mrgreen: chociaż tych aut jest od zatrzęsienia na trójmiejskich drogach.

Pozdrawiam

no potwierdzam Twoje słowa co chwile widzę jakąs subaryne ( forka impre legasia ) i zadna nie ma swiń oraz nie widac tych ludzi na spotach wieć trzeba zrobić jakieś promowanie subaru w trójmieście a mianowicie naszych co czwartkowych spotów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lipton,

no całkiem sporo, ale prawie nikt z dieslem/ lub czymś nowym a przynajmniej nie jeździ na spoty :mrgreen: chociaż tych aut jest od zatrzęsienia na trójmiejskich drogach.

Pozdrawiam

no potwierdzam Twoje słowa co chwile widzę jakąs subaryne ( forka impre legasia ) i zadna nie ma swiń oraz nie widac tych ludzi na spotach wieć trzeba zrobić jakieś promowanie subaru w trójmieście a mianowicie naszych co czwartkowych spotów ;)

 

No po prosu nie chce sie ludziom i tyle, znam to z obdukcji wlasnej osoby :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...