Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Policja Was trzepała?

 

Jak z sasiadem żeśmy wracali, odstawialiśmy wioche na maxa :D. Startując ze skrzyżowania Grunwaldzka/Do Studzienki w ostatniej chwili za sobą zauważyłem radiowóz wiec odpuściłem, ale Maciek ich nie widzał i wyciął równo :D Ale polucjanci nic. Potem już na Armii Krajowej mineliśmy jakąś BMW 3 z gościami na pokładzie. I sie ewidentnie chcieli ścigać. Na zakrętach polegli :D

 

Potem jeszcze wiochy na skrzyżowaniu z Łostowicką narobili paląc gume. Oczywiście profesjonalna wieś, cofnęli i a potem dzida na jedynce... (w sensie te palenie gumy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciagle nie wiem tak do konca kto jest kto

ja jestem ten od obrapanego starego forka, byłem pierwszy na spocie ;)

 

nota bene forek sie własnie rozkraczył pod blokiem moich rodziców :|

albo mu się wtyczka rozrusznika znowu odłączyła, ale nie wiem co.

kontrolki ok, pompa paliwa ok, rozrusznik nie działa. no żesz pare godzin temu odpaliłem go pod pracą i było ok. kapryśne te subaru :?

 

-- 14 sty 2011, o 21:02 --

 

temat obowiązkowy

jakby do Sturbo pasowało, to bym sobie kupił. Pewnie nie pasuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policja Was trzepała?

 

Jak z sasiadem żeśmy wracali, odstawialiśmy wioche na maxa :D. Startując ze skrzyżowania Grunwaldzka/Do Studzienki w ostatniej chwili za sobą zauważyłem radiowóz wiec odpuściłem, ale Maciek ich nie widzał i wyciął równo :D Ale polucjanci nic. Potem już na Armii Krajowej mineliśmy jakąś BMW 3 z gościami na pokładzie. I sie ewidentnie chcieli ścigać. Na zakrętach polegli :D

 

Potem jeszcze wiochy na skrzyżowaniu z Łostowicką narobili paląc gume. Oczywiście profesjonalna wieś, cofnęli i a potem dzida na jedynce... (w sensie te palenie gumy)

 

 

Marku nie zapominaj o robiacym oczy jak 5zl Panu z c4!

Specjalista z beemki zaczal popisy (wbijanie 1 zaraz po wstecznym) kiedy na swiatlach podkrecalismy obroty ;) Za 2 razem z wrazenia i nerwow otworzyl tylna lewa szybe ;)

 

No dalismy w palnik, wioche odstawilismy, tylko czemu tak duze banany na gebach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzd, niumen, no Was to juz zapamietalem z poprzedniego razu i kilka innych osob :P

 

Jan Drop napisał(a):

ciagle nie wiem tak do konca kto jest kto

 

Ale mi to od razu wytykałeś "sprawę" z forum.

 

eee tam, przypadkiem na to trafilem a nigdy nie zagladam do tego watku :P

 

Fajnie masz, u nas tylko +1'C i pada.

 

troche chlodniej sie u mnie zrobilo, +37'C :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzejmie dziękuję kropkowiczowi za pomoc a właściwie za naprawę właściwą, a przypadkowi dzięki za znalezioną zupełnie przypadkiem a idealnie pasującą do subarowskiego rozrusznika wtyczkę... :)

 

IMG_0685aaa.jpg

 

A chodziło o to:

 

IMG_0683.JPG

 

Efekt końcowy:

 

 

IMG_0687.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ja sobie kupię zegarek z temperaturą oleju, ale skoro i tak ma docelowo to być na wyświetlaczu... ;)

może kupie sobię coś takiego...

 

d2b744deafd35fd79369bcede667d31e.jpg&maxwidth=150

albo

b3039bc534643b66ef7e4b04ad922e13.jpg&maxwidth=150

 

... o ile można by to gdzieś przy kolumnie kierownicy (tak jak oem-owy boost) przyczepić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...