Skocz do zawartości

Dodatkowe zegary STi


pawel320ce

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

chciałbym się poradzić jakiej firmy zamontować  zegary lub zespolony zegar w Sti bug.

Chciałbym zegar do turbo,temp. oleju i ciśnienie oleju.

 

Jak ktoś ma doświadczenie w tej dziedzinie proszę się podzielić.

Która firma jest dobra,czego się wystrzegać itp.

 

Z góry dziękuje.

 

  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena to 450 zl za komplet ja dalem kolo 660 , nie maja po jednej nozce do montazu na desce seryjnie sa 2 ja zamontowalem na 1 na zegar. Tak to kompletne z czujnikami. W razie zabudowy w daszek brak nozki w ogole nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyślij fotki na maila.

Szybka bezbarwna czy przydymiona??

Jaki kolor podświetlenia??

 To jest mój adres mailowy paweł320ce@gmail.com i proszę odpisz na moje pytania.

Edytowane przez pawel320ce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne są, ale cena Defi jednak zabija...

Myślę że STRI są najlepszą propozycją.

Niektórzy jeszcze widziałem kuszą się na AutoGauge i nie narzekają, chociaż to chyba najbardziej pasztetowe wyjście ;)

Gdybym teraz mial montowac to bym sie zastanawial czy pakowac kase w Defi... Z tego co wiem on na slupek boczny z trzema zegarami wydal ok 3tys... Chora kwota...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam właśnie Depo 4 w 1 (ciśnienie i temp. oleju, turbo i napięcie) i działają bez zarzutu. Jedyna wada - przy mocnym słońcu,wyświetlane informacje słabo widoczne.

Zalety - wiarygodne wskazania i brak choinki na desce. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam właśnie Depo 4 w 1 (ciśnienie i temp. oleju, turbo i napięcie) i działają bez zarzutu. Jedyna wada - przy mocnym słońcu,wyświetlane informacje słabo widoczne.

Zalety - wiarygodne wskazania i brak choinki na desce. ;)

A gdzie zamontowałeś i jak? Przykręcałeś do deski rozdzielczej? Ma ktoś propozycję jak np zamontować koło zegara na środku, żeby się nie urwało a nie zniszczyło deski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na desce po lewej stronie. Kable wychodzą z nawiewów, a a zegar (obudowa) jest osadzona na taśmie dwustronnej (można oczywiście użyć wkrętów).

Całość instalował Carfit. Ja się samochodu nie tykam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, jestem tu nowy a to mój pierwszy post. :) subaru mam od 3 lat ale dopiero wpadłem na pomysł żeby sie tu zarejestrować.

Wracając do zegarów to tez uważam ze Depo to jest najlepsze co można kupić za te pieniądze, są 4 wskaźniki w jednym jak ciśnienie turbo, oleju, napięcie na akumulatorze i temp oleju. Na ebayu chodzą po 97 funtow. Nie wiem jak bedzie z dostawa do Polski ale chyba nie dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...