Skocz do zawartości

Dodatkowe zegary STi


pawel320ce

Rekomendowane odpowiedzi

Link do daszka którego szukam.

http://www.topendpower.pl/p/pl/ati-clust-25ej-05/daszek+na+zegary+5260+mm+ati++-+subaru+subaru+wrxsti+02-07.html

 

Jak nie znajdę używki w dobrym stanie to chyba kupię nowy i tyle.

 

Jeszcze się zastanawiam nad zegarami w słupku.

Może ktoś ma zamontowane i podzieli się opinią codziennego użytkowania.


Garfield wielki problem jest z montażem tych zegarów Srti???

 

Czy normalny elektromechanik to ogarnie????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do daszka którego szukam.

http://www.topendpower.pl/p/pl/ati-clust-25ej-05/daszek+na+zegary+5260+mm+ati++-+subaru+subaru+wrxsti+02-07.html

 

Jak nie znajdę używki w dobrym stanie to chyba kupię nowy i tyle.

 

Jeszcze się zastanawiam nad zegarami w słupku.

Może ktoś ma zamontowane i podzieli się opinią codziennego użytkowania.

Garfield wielki problem jest z montażem tych zegarów Srti???

 

Czy normalny elektromechanik to ogarnie????

 

Kupiłem właśnie taki w U.S. za 110$, jak masz tam kogoś to niech Ci ogarnie sprawę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

roboty troche jest ale każdy elektomechanik powinien to ogarnąć zwłaszcza w Twoich rejonach :-) gdzie subaru maniacy co 3 dom :-)
w razie czego niedalego do znanego serwisu subaru w Dzierżoniowie

powodzenia

Edytowane przez filips
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemyślałem i kupiłem na słupek.

Zobaczę jak to wygląda.

Jak będzie kiepskie to kupię daszek.

To dobrze że ogarnie to elektromechanik.

W ostateczności pojadę do podgórzyna,oni tam się specjalizują w subaru.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja założyłem daszek i żałuje że na słupek nie wrzuciłem, prawda jest taka że jak upalasz i tak nie bedziesz na nie patrzył wiec ważne żeby ustawić sygnał alarmowy na graniczne wartości parametrów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja założyłem daszek i żałuje że na słupek nie wrzuciłem, prawda jest taka że jak upalasz i tak nie bedziesz na nie patrzył wiec ważne żeby ustawić sygnał alarmowy na graniczne wartości parametrów

A na słupku będziesz obserwował? ;)

Prawda jest taka,że jak zobaczysz dziwne objawy na zegarach podczas upalania,to z reguły już jest za późno. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ja założyłem daszek i żałuje że na słupek nie wrzuciłem, prawda jest taka że jak upalasz i tak nie bedziesz na nie patrzył wiec ważne żeby ustawić sygnał alarmowy na graniczne wartości parametrów

A na słupku będziesz obserwował? ;)

Prawda jest taka,że jak zobaczysz dziwne objawy na zegarach podczas upalania,to z reguły już jest za późno. ;)

 

na słupku też

po coś te sygnały alarmowe są, mi jak spadł wężyk z turbo i przeładowało to od razu zawył auto gaugan :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

mi jak spadł wężyk z turbo i przeładowało to od razu zawył auto gaugan :-)

Czyli jednak po fakcie. ;) 

Gdyby przeładowało konkretnie,pewnie alarm byłby już po szkodzie.

Zegary się przydają,bo znając swoje auto możemy parę rzeczy z nich odczytać i zminimalizować szkody. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś wie jak z jakością innych Depo? Bo kusi mnie zeby kupić 3 + daszek. Ma ktoś jakieś namiary na sklep z daszkiem lub chce sprzedać? Może być pw ;)

Właśnie zmieniam mechaniczny boost Depo na elektroniczny Defi... po niecałym roku wskazówka dziwnie skacze zamiast chodzić płynnie, choć ciśnienie pokazuje dobrze (tak myślę) a AutoGaugan to już w ogóle tragedia :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja założyłem daszek i żałuje że na słupek nie wrzuciłem, prawda jest taka że jak upalasz i tak nie bedziesz na nie patrzył wiec ważne żeby ustawić sygnał alarmowy na graniczne wartości parametrów

A mi się wydaje, że daszek praktyczniejszy, bo nie ogranicza pola widzenia w zakrętach w lewo jak wskaźniki w słupku.

Mam daszek z 3-ma wskaźnikami i jest to super rozwiazanie. W Defi próg alarmów można sobie chyba dowolnie ustawić, więc wcale nie musi byc za późno :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ja założyłem daszek i żałuje że na słupek nie wrzuciłem, prawda jest taka że jak upalasz i tak nie bedziesz na nie patrzył wiec ważne żeby ustawić sygnał alarmowy na graniczne wartości parametrów

A mi się wydaje, że daszek praktyczniejszy, bo nie ogranicza pola widzenia w zakrętach w lewo jak wskaźniki w słupku.

Mam daszek z 3-ma wskaźnikami i jest to super rozwiazanie. W Defi próg alarmów można sobie chyba dowolnie ustawić, więc wcale nie musi byc za późno :).

 

Założyłem na słupku i wcale nie ogranicza pola widzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

W Defi próg alarmów można sobie chyba dowolnie ustawić, więc wcale nie musi byc za późno .

Nie tylko w Defi jest taka opcja.Jeśli tak ustawisz,to przestaniesz zwracać uwagę na alarmy,bo przecież masz zapas. ;)

Prawie zawsze jest za późno gdy dzieje się coś na poważnie. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Podepnę się , chce założyć do mojego WRX 01r dodatkowe zegary ( boost , temp i ciśnienie oleju) , myślę nad czymś takim jak na filmiku ( nie chodzi mi o ten konkretny programik) . Plusy to szybki montaż i ewentualny demontaż a czy są jakieś minusy :huh: , może ktoś ma założone i się podzieli spostrzeżeniami. Mam to : http://allegro.pl/rabat-elm-327-wifi-micro-obd2-elm327-iphone-droid-i4975711600.html wiec zostało by dokupić tablet lub telefon.

 

Edytowane przez blasterpl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...