Skocz do zawartości

Hamulce - klocki, tarcze itp.


Patryk55XL

Rekomendowane odpowiedzi

kashmere,

jak sa podobne do tych z WRX EU, to Ci jutro zwaze i dam na PW.

 

są takie same, będę wdzięczny :wink:

 

Kashmere szkoda że wcześniej nie mówiłeś - leżały u mnie zdjęte zaciski 4-tłoczkowe GT zaraz koło wagi - tylko położyć trza było :wink: ale już sprzedałem.

 

Teraz sobie o tym przypomniałem. Jako mistrz wagi lekkiej mogłeś sam o tym pomyśleć :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Panowie,

 

Zastawiam się nad tarczą i kosztami z tym związanymi do SI GT MY98. Dlatego rozważam zestaw Brembo + DS2500. Klocek już zakupiony, ale że tarcze oryginały już swoje dostały i zmienię przy okazji.

Prośba o opinie, czy zwykłe tarcze Brembo dadzą rozsądnie rade z DS 2500?

 

Jaki ekonomiczny zestaw na tył proponujecie do w/w kompletu?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo zwykłe Brembo w Imprezie słabo dają radę. Napewno sprawdzą się w mieście i spokojnej jeździe po bułeczki, ale przy intensywniejszym uzytkowaniu niestety już nie jest tak różowo. Stwierdzenie te opieram na własnych dośiwadczeniach, jak i opiniach innych użytkowników :!: Wiele razy pisałem, że warto kupić Brembo, ale w wersji Sport !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, to ja chyba mam Sport (nacinane), ale z tylu zwykle (ciemne). Do tego wlasnie DS2500 i nie narzekam, poza piskiem.

JED Czy ty masz GT, czy STi? :roll: Bo porównywanie tarcz Brembo w STi i GT jest raczej nie na miejscu :!: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, to ja chyba mam Sport (nacinane), ale z tylu zwykle (ciemne). Do tego wlasnie DS2500 i nie narzekam, poza piskiem.

JED Czy ty masz GT, czy STi? :roll: Bo porównywanie tarcz Brembo w STi i GT jest raczej nie na miejscu :!: :mrgreen:

Aaaa, to "sorki". Nie wiedzialem! :oops:

 

p.s. a dlaczego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, jasna sprawa, pozostaje Sport, ORO czy seria 95 (o ile to nie to samo).

 

Z tego co wiem tył nie jest zbyt mocno wykorzystywany i myślę, że nie będzie kolosalnej zmiany, gdy zastosuje przewody w stalowym oplocie,

jednak pozostaje pytanie:

czy istnieje potrzeba wrzucania tam DS2500 w parze ze SPORT Brembo?

 

Jeśli macie alternatywę, ciekawe cenowo doświadczenia to chętnie z nich skorzystam.

 

Thx from the mountain.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Panowie, dajcie mi namiary na jakieś normalne, przyzwoite tylne tacze wentylowane do GT99 (takie do bujania się po mieście głównie), bo mam wrażenie, że jakaś taka problematyczna oferta jest, jeśli chodzi o tylną oś..

oryginal z ASO albo z innego zrodla (i to calkiem serio :idea: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dajcie mi namiary na jakieś normalne, przyzwoite tylne tacze wentylowane do GT99 (takie do bujania się po mieście głównie), bo mam wrażenie, że jakaś taka problematyczna oferta jest, jeśli chodzi o tylną oś..

oryginal z ASO albo z innego zrodla (i to calkiem serio :idea: )

 

zgadzam się :idea:

 

mam wrażenie, że jakaś taka problematyczna oferta jest, jeśli chodzi o tylną oś..

 

Do GT to jeszcze coś jest, gorzej z tarczami pod 2tłoczkowy zacisk z WRX :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eddie_gt4, nie chodzi mi o dostępność OEMów tylko jakiś fajny aftermarket 290mm (...)

ale o co Ci chodzi z tym aftermarketem? :roll:

tyl w GT/WRX tak czy siak prawie nie hamuje, wiec nawet ( :mrgreen: ) OEM starcza na baaaardzo dlugo - nawet upalajac, o normalnym uzytkowaniu nie wspominajac... no chyba ze chodzi o kawiorowy wyglad - a la nacinane/nawiercane/blah blah blah :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...