Skocz do zawartości

GSMP sezon 2014


-=nikon=-

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że kilku zawodników startuje a kibiców z forum jest sporo temat zbiorczy dotyczący sezonu 2014.

GSMP Załuż - 9-11.05.2014GSMP Jahodna - 30.05-1.06.2014 GSMP Limanowa - 13-15.06.2014GSMP Sopot - 11-13.07.2014GSMP Banovce - 1-3.08.2014 GSMP Sienna - 22-24.08.2014GSMP Korczyna - 12-14.09.2014GSMP Magura -  3-5.10.2014

No to kto wybiera się na 1 rundę?

Edytowane przez -=nikon=-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 115
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Super ze założyłeś temat, możemy tutaj aktywnie kibicować. Zawracam uwagę ze w tym roku w Limanowej zostaną rozegrane Mistrzostwa Europy swoją obecność już zapowiedziało kilka gwiazd tego sportu, do tego Zaluz w tym roku jedzie jako runda FIA Challenge. Moze zawodnicy z forum sie przedstawia i opiszą jakie nastroje przed tym sezonem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zdradzcie tajemnice, którzy to forumowicze startują i czym i podajcie linki do filmów i zdjeć :) ja bym chętnie wpadł na jakaś rundę!

Na 100% jedzie EVAN (po złej stronie mocy) o reszcie mi nic nie wiadomo:) Junior planuj wyjazd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dalej ubolewam nas brakiem malowniczej trasy Góra Św. Anny, której od kilku lat brakuje, a jezdzilem tam od dzieciaka na GSMP

Mi też brakuje tej trasy bo jest naprawdę fajna.

Lista zgłoszeń do 1 i 2 rundy GSMP:

http://www.zaluz.cba.pl/dokumenty/entry-list.pdf

A na niej sporo Subaru.

Edytowane przez -=nikon=-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastawienie jest bojowe :)

Ale nastawiam się głównie na dobrą zabawę - jak wynik przyjdzie to będzie super, jak nie to i tak będzie OK :)

Chociaż jakiś pucharek by się na pamiątkę przydał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda w sanoku piękna :)

 

Panowie jakieś miejsce "widowiskowe" godne polecenia na oglądare ? Wybieram się pierwszy raz :D

Jeśli jedziesz na 2 dni to spokojnie zwiedzisz wszytkie punkty widokowe podczas przejazdów. Mapke owych masz tu:
trasa-zaluz.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie niestety runda się już skończyła..... Korba wyskoczyła bokiem i dalszej jazdy nie ma :(

Ogólnie bardzo fajna trasa, klimat i cała otoczka . Szkoda, że dopadła mnie złośliwośc rzeczy martwych....

Trudno, trzeba podnieść się z ringu i walczyc dalej ;)

Za 3 tygodnie dalszy ciąg :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z uwagi na pogoda która płatala figla od rana udało mi sie wpaść tylko na chwile, dojechałem biegne ile sił na drugi przejazd, i tylko słyszę Panie spokojnie wszystko stoi znów jakiś osioł rozwalił silnik, jak nie celika to teraz jakies evo. Idą dalej stoję koło 4 wiatraków i słyszę, Evan wysadził silnik czesci na trasie czekamy minimum 40 minut.

Ale trzeba przyznać ze patrząc na czasy Pan Evan jechał ładniej po drugim treningu trzeci czas.

Ale co tam było, jakie fury to głowa mała, Beres wpadł taka impreza ze mózg staje, Słowacy wyciągnęli fabie wrc, koledzy z Czech wpadli takimi bolidami ze głowa mała, do tego autobusy jak w F1, jednym słowem zawody na mega wysokim poziomie. Myśle za kolega nikon napisze wraz z Evanem jakaś ciekawa relacje plus ciekawe fotki, ja z uwagi na braki w czasie i dziecko w wózku byłem mocno ograniczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się wystartować i udało się wskoczyć na ostatnim podjeździe na 3 miejsce !!!! :)

Wszystko dzięki mojemu koledze Robertoi Mąsior , który wysłał o 23 w sobotę swoją lawetę ze swoją rajdówką z Katowic do Sanoka!!!

Chłopaki z czterech waitraków do 2 w nocy walczyli z moim autem i wywalili silnik, potem dotarła laweta z autem, godzinka snu i od 4 rano do 11 walczyli z przekładką .

Start pierwszego podjazdu wyścigowego był o 12, ja byłem pod namiotem o 11.40 :)

Auto nie jechało oczywiście tak jak na starym silniku bo miało jakieś 50KM i 60Nm mniej- bez hamowni nie da się zrobić bezpiecznego programu.

Chodziło o to, żeby dojechac do mety i pozbierać cenne punkty.

Po pierwszym przjeździe byłem na 4 miejscu, na ostatnim związałem jajca i hamowałem później niż powinienem bo tylko tak dało sie nadrobić straty mocowe do konkurencji.

Pojechałem o 2 sekundy szybciej niz Wojtek Szulc i udało sie wskoczyć na podium z czego niezmiernie sie ciesze :)

To 3 miejsce dla mnie jest jak zwycięstwo !!!!!

Dzieki jeszcze raz dla chłopaków z mojego serwisu i dla Roberta.

Bo w sobotę wieczorem byłem juz spakowany i miałem jechac do domu.

Edytowane przez EVAN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...