Skocz do zawartości

Koniec Wakacji!!!!!!!!!


Buffy22

Rekomendowane odpowiedzi

Świątniki już przez osobę właściciela lokalu mają swój klimat :) do tego jeszcze towarzystwo :) tylko faktycznie trzeba wykombinować w końcu imprezę z której większość nie zmyje się tego samego dnia do domku - myślę, że u Kajtka w Myślenicach będzie okazja do zrobienia grubej imprezy z jak najmniejszą ilością kierujących :twisted: Kubuś będzie okazja w końcu się napić razem ;) więc co Wy na to? :>

 

Jacek zgadzam się w 100%, wracałem za mattem i momentami miałem problem utrzymać jego tempo bo pierwszy raz jechałem tamtędy i to jeszcze w nocy, no chyba, że ja po prostu za miękki jestem :|

 

zdjęcia niebawem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie no co tu napisać. Było super. Buffy dostarczał atrakcji w drodze do Świątnik, sk4y wraz ze znajomymi zadbał o składanie toru, na taśmie klejącej :twisted: . AL z w/w ekipą o atmosferę, kuchnia i świetny żureczek, sk4y i buffy i grill'a, Kuba o bagażnik, a reszta o tak zacne toważystwo, że nie ma nawet o czym pisać bo jak ktos nie był to i tak nie zrozumie klimatu. charlie był fotografem (sorka za amatorszczyznę jaką zapewne wykonałem na Twoim aparacie). depi z gumą zadbali o emocje (zwłaszcza dla Kuby) . No rewelka. Dzięki wszystkim za tak mile spotkanie, oby częściej. Guma Twoje teksty rozbrajają... Meślę, że zrobilśmy DOOOBRĄ konkuręcje dla odbywającego się obok wesela... :D charlie czekam na zdjęcia (te na płytce też :wink: ).

 

Pozdrowienia i DziękufFki dla wszystkich

 

P.S. Buffy dzięki, że zgodziłeś się odstawić moje autko dzisiaj. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już oglądałem, no wawet nie najgorsze wyszły :D Ja zacięcie mam zawsze tylko zazwyczaj wszyscy bali mi się dać sprzęt do moich delikatnych raczek. :twisted: Więc dzięki... Ale sporo z tych zdjęć wymagało by opisu sytuacji, jednak jest GITens... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o przepraszam bardzo, ktoś mnie tu stara się obrazić... :?: :D Jak mnie się już włączyła foto-mania to na całego. po wyjeździe charliego ze spsyntem szalałem telefonem. Zdjęcia są ok chciaż niektóre troszke ciemne, ale to się naprawi, niestety mam USB zepsute na płycie głównej i nie mogę tego chwilowo wpakować na kompa, ale może będę dzisiaj u kimpla to zgram. było gruuuubo, ale zwłaszcza jeżeli chodzi o teksty i humor. A finek jeszcze ze dwie poszły... :?: zresztą nie ważne. grunt, że było dobrze, a wszscy dotarli do domów. Forki postaram się dzisiaj zgrać...

 

[ Dodano: Nie Wrz 03, 2006 5:43 pm ]

aha chciałbym stwierdzić, że impreza miała tylko jeden minus... "towary" inaczej dziołchy od sk4y'a nie dotarły... sk4y następnym razem sprawdzaj o której są te bus'y. Ja nie mówię, że brakowało kobiet. Brakowało WOLNYCH... Jak to się kiedyś śpiewało "opędzlowane wszystko zajęte..." :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... spotkanko sympatyczne, żarcie smaczne, szkoda tylko że AL jakiś taki nieuchwytny był i nie przysiadł się do braci forumowej co by pogodoć chwil pare .... chyba że cosik się zmieniło jak ostatni trzeźwi czyt. charlie i ja wyjechali ze świątnik :mrgreen: .....

 

... ponadto zgadzam się z przedmówcami, że trzeba zorganizować takie spotkanie po którym każdy wróci taxi lub pieszo :P, w zależności od preferencji i kondycji fizycznej 8)

 

... a co się renówce stało?? :shock:

 

pozdr. matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...