Skocz do zawartości

Rozeta na Bemowie


kanap4

Rekomendowane odpowiedzi

Znaleźli się "mądrale". Zwracam uwagę na pewien pozorny niuans. Co ja napisałem? A to:

 

mnóstwo osób nie wykonuje tego kroku, który Ty wykonałeś i jeżdżą, jak napisał TomekN - jako samoukowie; a ja dodam: jeżdżą tak od dzwona do dzwona

 

A jak to skomentowano:

 

co za bzdura. proponuje nie wrzucac wszystkich samoukow do jednego worka..

 

Zastosowanie słowa "mnóstwo" nie było przypadkowe.

 

Mój jedyny komentarz: idźcie poćwiczyć jazdę, bo do ćwiczenia czytania ze zrozumieniem nawet nauczyciele okazali się niewystarczający. Zakładam tu, że skończyliście chociaż z sześć klas, natomiast jeśli również w czytaniu jesteście samoukami, to nie poszło Wam tak dobrze, jak z samouctwem w zakresie jazdy.

 

:twisted:

 

:mrgreen:

 

HE HE :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 322
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ale Przemeq lawirujesz. Każdy średnio inteligentny szympans wie, że pisząc "mnóstwo osób tak robi" miałeś na myśli, że "mnóstwo" osób uczy się samemu, a tylko niektórzy idą po nauki do profesjonalistów :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Cwaniaczek się kurna znalazł :roll: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Przemeq lawirujesz.

 

Gdzie ja lawiruję? Właśnie DOKŁADNIE o tym:

 

pisząc "mnóstwo osób tak robi" miałeś na myśli, że "mnóstwo" osób uczy się samemu, a tylko niektórzy idą po nauki do profesjonalistów

 

piszę.

 

A skomentowano to tak, jakbym sugerował, że NIKT, kto jest samoukiem, nie ma szansy nauczyć się dobrze, a to jest faktycznie bzdura.

 

:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skomentowano to tak, jakbym sugerował, że NIKT, kto jest samoukiem, nie ma szansy nauczyć się dobrze, a to jest faktycznie bzdura.

 

Bo inni - niektórzy - wtykają Ci szpilki. To nie ludzie... to wilki :mrgreen:

 

Wiadomo, że procent samouków, którzy faktycznie opanują dobrą technikę będzie niski, ale nie zerowy, bo przecież ktoś to wszystko wymyślił, wiedza nie spadła sama z nieba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że procent samouków, którzy faktycznie opanują dobrą technikę będzie niski, ale nie zerowy

 

I tylko o to mi chodziło. Słowo "mnóstwo" idealnie oddaje tę intencję autora wypowiedzi 8).

 

I po co się czepiali?

 

Chyba tylko po to, żeby dostać mocny, wygrywający return :twisted::mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIKT, kto jest samoukiem, nie ma szansy nauczyć się dobrze

 

Taaa... No ja normalnie poczułem się dzisiaj jak ten NIKT (ja, czyli samouk z 25-cio letnim prawkiem "jazdy"), bo w trakcie lekcji u Wróbla okazało się, że w zasadzie, to nie umiem jeździć :shock: :sad: :mad: :evil:, no ale "tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono" :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

podjechalem dzis na godzinke dobic opony, niesety skonczyly sie po pierwszym przejezdzie... :mrgreen: czas 1:17,75 trzecim biegiem... :twisted:

 

potencjal szacuje na 1:16,xx

 

jednak trzeci bieg dla ciagnika to nie to :mrgreen: - zaczyna ciagnac od 3,5k rpm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podjechalem dzis na godzinke dobic opony, niesety skonczyly sie po pierwszym przejezdzie... :mrgreen: czas 1:17,75 trzecim biegiem... :twisted:

 

potencjal szacuje na 1:16,xx

 

jednak trzeci bieg dla ciagnika to nie to :mrgreen: - zaczyna ciagnac od 3,5k rpm

 

Chyba twój ciągnik powinien być trochę szybszy. Mój były GT'ek pojechał w piątek 1:16,xx :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podjechalem dzis na godzinke dobic opony, niesety skonczyly sie po pierwszym przejezdzie... :mrgreen: czas 1:17,75 trzecim biegiem... :twisted:

 

potencjal szacuje na 1:16,xx

 

jednak trzeci bieg dla ciagnika to nie to :mrgreen: - zaczyna ciagnac od 3,5k rpm

 

Chyba twój ciągnik powinien być trochę szybszy. Mój były GT'ek pojechał w piątek 1:16,xx :wink:

 

i jest, ale j.w. po pierwszym przejezdzie wyszlo plutno z opon... w dodatku chyba cos w geometri musze poprawic bo bardzo "stawia" mi tyl przy hamowaniu... (chyba ze to rowniez sprawa mocno zuzytych opon z prawej strony) ale niskie 1:16,xx trzecim biegiem jest do zrobienia, wymaga jednak dobrych opon i sprawdzenie geometrii... no ogarnac tez jeszcze sie musze nauczyc bo trzeci raz w nim siedzialem na Rozecie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jest, ale j.w. po pierwszym przejezdzie wyszlo plutno z opon... w dodatku chyba cos w geometri musze poprawic bo bardzo "stawia" mi tyl przy hamowaniu... (chyba ze to rowniez sprawa mocno zuzytych opon z prawej strony) ale niskie 1:16,xx trzecim biegiem jest do zrobienia, wymaga jednak dobrych opon i sprawdzenie geometrii... no ogarnac tez jeszcze sie musze nauczyc bo trzeci raz w nim siedzialem na Rozecie :-)

 

Evokiller ma kompletnie łyse R888, sprzęgło się sliżga, hamulce się skończyły, i tez nie ma geometrii :razz: :mrgreen:

 

Myśle że jak będzie w 100% sprawny, to okolice 1:15 pojedzie.

 

Panowie jaka jest aktualna cena Rozety?

 

Coś ok. 140 pln/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...