Jump to content

Colin na X Games

mati
 Share

Recommended Posts

W tym roku rajdy zadebiutowały na igrzyskach sportów ekstremalnych X Games, organizatorzy zaprosili Colina McRae jako gościa specjalnego. I tak się to skończyło:

1aw2.jpg

2ll9.jpg

3nz8.jpg

5dk0.jpg

6ix1.jpg

7kz6.jpg

8un2.jpg

9fr5.jpg

10ou9.jpg

Frontflip jest raczej niewykonalny, ale pozyjemy zobaczymy. To samo mowili o 360 a Deegan zrobił, a body varial Chuch Carothers'a wydawał się czystą abstrakcją a jednak go zrobił.

sam jezdze na crossie, oczywiscie amatorsko i dla lepszej kondycji... trzeba pamioetac ze kiedy my siedzielismy w szkolach ten koles zapewne siedzial na motocyklu i zaczynal robic rozne triki... i nic dziwnego ze tak wymiata. z wlasnego doswiadczenia wiem ze nawet zwykla jazda po torze crossowym jest cholernie meczaca i ciezka a co dopiero takie sztuczki. z drugiej strony polecam kazdemu bo to rewelacyjny sposob spedzania wolnego czasu!!!

sam jezdze na crossie, oczywiscie amatorsko i dla lepszej kondycji... trzeba pamioetac ze kiedy my siedzielismy w szkolach ten koles zapewne siedzial na motocyklu i zaczynal robic rozne triki... i nic dziwnego ze tak wymiata. z wlasnego doswiadczenia wiem ze nawet zwykla jazda po torze crossowym jest cholernie meczaca i ciezka a co dopiero takie sztuczki. z drugiej strony polecam kazdemu bo to rewelacyjny sposob spedzania wolnego czasu!!!

Nie lepiej wsiąść w Imprezę i znaleść sobie kilka fajnych zakrętów ? :roll:

dla mnie to już CYRK a nie jazda na motocyklu :/ i zasypiam ogladając takie popisy

No tak. Jeżdżenie w kółko po tym samym torze jest zaiste znacznie ciekawsze od różnorodności i fantazji owych "cyrkowców" ;)

znalezc kilka fajnych zakretow to nie problem, gorzej zeby ktos pokazal jak je przejechac...

po za tym na crossie nie raz juz zaliczylem dzwona i motorek nic nie ucierpial, nie chce sobie wyobrazic co by sie stalo gdybym sie nie zmiescil w ktoryms z zakretow...

dla mnie to już CYRK a nie jazda na motocyklu :/ i zasypiam ogladając takie popisy

No tak. Jeżdżenie w kółko po tym samym torze jest zaiste znacznie ciekawsze od różnorodności i fantazji owych "cyrkowców" ;)

Witku to co napisałeś pokazuje tylko, że nigdy nie jeździłeś motocyklem .

[ Dodano: Pią Sie 11, 2006 8:37 am ]

Przymierzałem się do czegoś takiego, bo to świetny sposób na spędzanie wolnego czasu (ale trochę szmalcu trzeba dać :???: )

Konkretnie mam to na uwadze:

Obrazek

Obrazek

Dokładnie kilka dni temu o tym samym myślałem :) koszty się mieszczą w 10 tys luzem do tego można jeździć na kategori B (z tego co pamiętam) :) Super sprawa i też ma napęd na 4 koła ^-^

[ Dodano: Pią Sie 11, 2006 8:38 am ]

Kolego piszesz tak jak byś był zazdrosny :) :) :)

[ Dodano: Pią Sie 11, 2006 8:39 am ]

co do crossu to ja sie boje latac :oops:

respect!!!

Travis Pastrana - heee fajny koleś, w mistrzostwach USA wymiata... a startuje pierwszy raz,

Człowieku, gdzie startuje pierwszy raz :roll:? W amatorskim motocrossie wymiata od kiedy miał 8 lat, w AMA Motocorss Championships startuje od 16 roku życia, tak samo w AMA Supercross. W X Games ma chyba z pięć złotych medali, a teraz zaczyna starty w rajdach samochodych. Jak nie masz o czymś pojecia to nie pisz.

Przymierzałem się do czegoś takiego, bo to świetny sposób na spędzanie wolnego czasu (ale trochę szmalcu trzeba dać :???: )

Konkretnie mam to na uwadze:

Obrazek

Obrazek

jezdziles juz na quadach, ale tak na powaznie, bo jezeli nie to proponuje zaczac od czegos slabszego i nie wsiadac na sportowy quad tylko na jakas przeprawowke na poczatek - pojezdzic rok, dwa i dopiero zabierac sie za Raptora (maksymalna predkosc mogl osiagac ok 140-150 km/h) ;)

Huzar105,

quad, ktorego pokazal Dawide-GP jest napedzany tylko na tylnia os i to sztywna, bez jakiegokolwiek mechanizmu roznicowego - ale dzieki temu wymiata konkret. Quady z napedem 4x4 sa typowo ciezkimi maszynami i na nich raczej nie poszalejesz. Najlepszy do zabawy jest quad sportowy taki jak w/w Raptor, ale nie na poczatek.

A w 10k PLNow to mozesz kupic quada chinskiego -

i ja mam takiego do sprzedania :mrgreen: za 3,5k PLNow poj 150 ccm, automat ze wstecznym biegiem, moc 11 KM, moment 12 Nm - ja waze 120 kg i ze mna sie napedza konkretnie.

A najlepiej mi sie jezdzilo na TRXie 350 ccm - juz mocna ale nie za ciezka - naped na tylna os, skrzynia manual z automatycznym sprzeglem

Jezdzilem na quadach pare razy - strasznie fajna sprawa! RAptor to moje marzenie, a co do tego ze to nie na poczatek, to sie nie zgadzam. Jak ktos jezdzil powiedzmy szybkim samochodem i jest w miare rozsadny, to nic sie nie stanie. Wiem, ze to calkiem co innego, ale przeciez Impreza STI tez mozna jezdzic spokojnie i uczyc sie krok po kroku na zamknietym torze. :)

To co pokazał Dawide-GP to chyba Yamaha Raptor, nowy coś ok. 20k zł. I na pewno nie dla początkujących.

nowy ok 40k ;) oczywiscie 700 ccm ;)

ale za to w bonusie dostajesz kostuche na ramię :mrgreen:

[ Dodano: Pią Sie 11, 2006 11:09 am ]

Jezdzilem na quadach pare razy - strasznie fajna sprawa! RAptor to moje marzenie, a co do tego ze to nie na poczatek, to sie nie zgadzam. Jak ktos jezdzil powiedzmy szybkim samochodem i jest w miare rozsadny, to nic sie nie stanie. Wiem, ze to calkiem co innego, ale przeciez Impreza STI tez mozna jezdzic spokojnie i uczyc sie krok po kroku na zamknietym torze. :)

ja jestem rozsadnym czlowiekiem i tez tak myslalem

na quadach troche jezdzilem i jezdze i powiem Ci jezeli masz co przycisnac pod kciukiem to to przyciskasz - tak samo z autem. tyle ze auto nie jest tak wywrotne jak quad sportowy

to tak jak bys zrobil prawko kat. A i jako pierwszy motocykl bys sobie kupil R1 - nie ogarniesz

na prawde zabawe proponuje zaczac od czegos sredniomocnego pouczyc sie balansu, podejsc, zejsc, zabawy z jazda na 2 kolach, stawiania na gume a potem dopiero wsiadac na raptora albo inne wynalazki ;)

Travis Pastrana - heee fajny koleś, w mistrzostwach USA wymiata... a startuje pierwszy raz,

Człowieku, gdzie startuje pierwszy raz :roll:? W amatorskim motocrossie wymiata od kiedy miał 8 lat, w AMA Motocorss Championships startuje od 16 roku życia, tak samo w AMA Supercross. W X Games ma chyba z pięć złotych medali, a teraz zaczyna starty w rajdach samochodych. Jak nie masz o czymś pojecia to nie pisz.

news30.image.jpg

prawdopodobnie spalili mowi o rajdach samochodowych w usa. i rzeczywiscie ma racje, w zeszlym roku startowal w niemal wszystkich eliminacjach i skonczyl sezon na 4 miejscu (group N).w tym sezonie poki co jest liderem :)

tutaj informacje o teamie subaru, w ktorym sciga sie Travis :D

Travis tez potrafi ladne dacha strzelic