Skocz do zawartości

Colin na X Games


mati

Rekomendowane odpowiedzi

sam jezdze na crossie, oczywiscie amatorsko i dla lepszej kondycji... trzeba pamioetac ze kiedy my siedzielismy w szkolach ten koles zapewne siedzial na motocyklu i zaczynal robic rozne triki... i nic dziwnego ze tak wymiata. z wlasnego doswiadczenia wiem ze nawet zwykla jazda po torze crossowym jest cholernie meczaca i ciezka a co dopiero takie sztuczki. z drugiej strony polecam kazdemu bo to rewelacyjny sposob spedzania wolnego czasu!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam jezdze na crossie, oczywiscie amatorsko i dla lepszej kondycji... trzeba pamioetac ze kiedy my siedzielismy w szkolach ten koles zapewne siedzial na motocyklu i zaczynal robic rozne triki... i nic dziwnego ze tak wymiata. z wlasnego doswiadczenia wiem ze nawet zwykla jazda po torze crossowym jest cholernie meczaca i ciezka a co dopiero takie sztuczki. z drugiej strony polecam kazdemu bo to rewelacyjny sposob spedzania wolnego czasu!!!

 

Nie lepiej wsiąść w Imprezę i znaleść sobie kilka fajnych zakrętów ? :roll:

 

 

dla mnie to już CYRK a nie jazda na motocyklu :/ i zasypiam ogladając takie popisy

 

No tak. Jeżdżenie w kółko po tym samym torze jest zaiste znacznie ciekawsze od różnorodności i fantazji owych "cyrkowców" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej wsiąść w Imprezę i znaleść sobie kilka fajnych zakrętów ? :roll:

znalezc kilka fajnych zakretow to nie problem, gorzej zeby ktos pokazal jak je przejechac...

po za tym na crossie nie raz juz zaliczylem dzwona i motorek nic nie ucierpial, nie chce sobie wyobrazic co by sie stalo gdybym sie nie zmiescil w ktoryms z zakretow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam jezdze na crossie, oczywiscie amatorsko i dla lepszej kondycji... trzeba pamioetac ze kiedy my siedzielismy w szkolach ten koles zapewne siedzial na motocyklu i zaczynal robic rozne triki... i nic dziwnego ze tak wymiata. z wlasnego doswiadczenia wiem ze nawet zwykla jazda po torze crossowym jest cholernie meczaca i ciezka a co dopiero takie sztuczki. z drugiej strony polecam kazdemu bo to rewelacyjny sposob spedzania wolnego czasu!!!

 

Nie lepiej wsiąść w Imprezę i znaleść sobie kilka fajnych zakrętów ? :roll:

 

 

dla mnie to już CYRK a nie jazda na motocyklu :/ i zasypiam ogladając takie popisy

 

No tak. Jeżdżenie w kółko po tym samym torze jest zaiste znacznie ciekawsze od różnorodności i fantazji owych "cyrkowców" ;)

 

Witku to co napisałeś pokazuje tylko, że nigdy nie jeździłeś motocyklem .

 

[ Dodano: Pią Sie 11, 2006 8:37 am ]

Przymierzałem się do czegoś takiego, bo to świetny sposób na spędzanie wolnego czasu (ale trochę szmalcu trzeba dać :???: )

Konkretnie mam to na uwadze:

Obrazek

 

Obrazek

 

 

Dokładnie kilka dni temu o tym samym myślałem :) koszty się mieszczą w 10 tys luzem do tego można jeździć na kategori B (z tego co pamiętam) :) Super sprawa i też ma napęd na 4 koła ^-^

 

[ Dodano: Pią Sie 11, 2006 8:38 am ]

sam jezdze na crossie, oczywiscie amatorsko i dla lepszej kondycji... trzeba pamioetac ze kiedy my siedzielismy w szkolach ten koles zapewne siedzial na motocyklu i zaczynal robic rozne triki... i nic dziwnego ze tak wymiata. z wlasnego doswiadczenia wiem ze nawet zwykla jazda po torze crossowym jest cholernie meczaca i ciezka a co dopiero takie sztuczki. z drugiej strony polecam kazdemu bo to rewelacyjny sposob spedzania wolnego czasu!!!

Kolego piszesz tak jak byś był zazdrosny :) :) :)

 

[ Dodano: Pią Sie 11, 2006 8:39 am ]

co do crossu to ja sie boje latac :oops:

 

respect!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Travis Pastrana - heee fajny koleś, w mistrzostwach USA wymiata... a startuje pierwszy raz,

 

Człowieku, gdzie startuje pierwszy raz :roll:? W amatorskim motocrossie wymiata od kiedy miał 8 lat, w AMA Motocorss Championships startuje od 16 roku życia, tak samo w AMA Supercross. W X Games ma chyba z pięć złotych medali, a teraz zaczyna starty w rajdach samochodych. Jak nie masz o czymś pojecia to nie pisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzałem się do czegoś takiego, bo to świetny sposób na spędzanie wolnego czasu (ale trochę szmalcu trzeba dać :???: )

Konkretnie mam to na uwadze:

Obrazek

 

Obrazek

 

jezdziles juz na quadach, ale tak na powaznie, bo jezeli nie to proponuje zaczac od czegos slabszego i nie wsiadac na sportowy quad tylko na jakas przeprawowke na poczatek - pojezdzic rok, dwa i dopiero zabierac sie za Raptora (maksymalna predkosc mogl osiagac ok 140-150 km/h) ;)

 

Huzar105,

quad, ktorego pokazal Dawide-GP jest napedzany tylko na tylnia os i to sztywna, bez jakiegokolwiek mechanizmu roznicowego - ale dzieki temu wymiata konkret. Quady z napedem 4x4 sa typowo ciezkimi maszynami i na nich raczej nie poszalejesz. Najlepszy do zabawy jest quad sportowy taki jak w/w Raptor, ale nie na poczatek.

A w 10k PLNow to mozesz kupic quada chinskiego -

i ja mam takiego do sprzedania :mrgreen: za 3,5k PLNow poj 150 ccm, automat ze wstecznym biegiem, moc 11 KM, moment 12 Nm - ja waze 120 kg i ze mna sie napedza konkretnie.

A najlepiej mi sie jezdzilo na TRXie 350 ccm - juz mocna ale nie za ciezka - naped na tylna os, skrzynia manual z automatycznym sprzeglem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdzilem na quadach pare razy - strasznie fajna sprawa! RAptor to moje marzenie, a co do tego ze to nie na poczatek, to sie nie zgadzam. Jak ktos jezdzil powiedzmy szybkim samochodem i jest w miare rozsadny, to nic sie nie stanie. Wiem, ze to calkiem co innego, ale przeciez Impreza STI tez mozna jezdzic spokojnie i uczyc sie krok po kroku na zamknietym torze. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co pokazał Dawide-GP to chyba Yamaha Raptor, nowy coś ok. 20k zł. I na pewno nie dla początkujących.

 

nowy ok 40k ;) oczywiscie 700 ccm ;)

 

ale za to w bonusie dostajesz kostuche na ramię :mrgreen:

 

[ Dodano: Pią Sie 11, 2006 11:09 am ]

Jezdzilem na quadach pare razy - strasznie fajna sprawa! RAptor to moje marzenie, a co do tego ze to nie na poczatek, to sie nie zgadzam. Jak ktos jezdzil powiedzmy szybkim samochodem i jest w miare rozsadny, to nic sie nie stanie. Wiem, ze to calkiem co innego, ale przeciez Impreza STI tez mozna jezdzic spokojnie i uczyc sie krok po kroku na zamknietym torze. :)

 

ja jestem rozsadnym czlowiekiem i tez tak myslalem

 

na quadach troche jezdzilem i jezdze i powiem Ci jezeli masz co przycisnac pod kciukiem to to przyciskasz - tak samo z autem. tyle ze auto nie jest tak wywrotne jak quad sportowy

to tak jak bys zrobil prawko kat. A i jako pierwszy motocykl bys sobie kupil R1 - nie ogarniesz

na prawde zabawe proponuje zaczac od czegos sredniomocnego pouczyc sie balansu, podejsc, zejsc, zabawy z jazda na 2 kolach, stawiania na gume a potem dopiero wsiadac na raptora albo inne wynalazki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Travis Pastrana - heee fajny koleś, w mistrzostwach USA wymiata... a startuje pierwszy raz,

 

Człowieku, gdzie startuje pierwszy raz :roll:? W amatorskim motocrossie wymiata od kiedy miał 8 lat, w AMA Motocorss Championships startuje od 16 roku życia, tak samo w AMA Supercross. W X Games ma chyba z pięć złotych medali, a teraz zaczyna starty w rajdach samochodych. Jak nie masz o czymś pojecia to nie pisz.

news30.image.jpg

 

prawdopodobnie spalili mowi o rajdach samochodowych w usa. i rzeczywiscie ma racje, w zeszlym roku startowal w niemal wszystkich eliminacjach i skonczyl sezon na 4 miejscu (group N).w tym sezonie poki co jest liderem :)

 

tutaj informacje o teamie subaru, w ktorym sciga sie Travis :D

 

Travis tez potrafi ladne dacha strzelic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...