Skocz do zawartości

Zabawki ?


555

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio zainteresowalem sie tzw. Microsizerami :twisted: . Male autka z zaawansowana mikrotechnologia i napedem elektrycznym o wielkosci pudelka od zapalek. Co interesujace takie autka mozna tuningowac. Od silnika po przekladnie na alu-felgach konczac :) .Wsrod modeli mozna znalasc oczywiscie Subaru Imprezke czy Mitsu Lancera. No i cena takiego malenstwa zaczyna sie od 159 zeta :twisted: :shock: . Co sadzicie o takim czyms :?:

 

http://www.microsizers.pl

 

adv_06b.jpg

 

 

adv_07a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...mysle ze jest to dobra zabawka dla przedszkolakow, male, slabe jesli w ogole odwzorowanie pierwowzoru, pojezdzisz nim 2 godziny i ci sie znudzi...takie jest moje zdanie.....natomiast te pieniadze to wolalbym przeznaczyc na lsniacego autoart-a imprezke :twisted::twisted:

 

pozdr. mk.si

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz sie bawic to lepiej zainwestowac w cos takiego,

imp2.jpg

Wiecej informacji na temat tej zabawki znajdziecie na stronie producenta

http://www.hpiracing.com/kits/snrally/snrally-m.htm

Bardzo polecam sciagnac i obejrzec ten film

http://www.hpiracing.com/movie/hpi_web_super_nitro_rally_01.zip

Niestety koszty sa duzo wyzsze, kompletny samochod ze wszystkimi akcesoriami koniecznymi do jego uruchomienia to okolo 400$ do 500$ na dzien dobry. Pozniej dochodza jeszcze koszty paliwa i remontow (silnik trzeba odbudowywac co kilka godzin jazdy, nowy tlok i cylinder). Gorzej jesli komus to sie spodoba i zajmie sie tuningiem, wtedy spokojnie mozna przekroczyc 1000$. Jest tez wersja elektryczna, wychodzi troche taniej w budowie i utrzymaniu (pod warunkiem ze nie planujemy brac udzialu w profesjonalnych wyscigach, wtedy to tez trzeba liczyc wydatki w setkach $$$).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sadzicie o takim czyms :?:

Strata kasy. Kupiłem ostatnio parę różnych modeli i generalnie stwierdzam, że to się nie nadaje do użytku. Żaden nie był w stanie jechać prosto po równej podłodze choć starałem sie użyć wszelkich regulacji.

Nawet kupiłem znacznie większy model licząc na to, że będzie lepiej ale niestety nie było na tyle dobrze bym się chciał tym dłużej bawić.

Także wszystkie powędrowały spowrotem do sklepu i już nie mam problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet kupiłem znacznie większy model licząc na to, że będzie lepiej ale niestety nie było na tyle dobrze bym się chciał tym dłużej bawić.

Niemozliwe, te wieksze modele moga osiagac nawet 100 MPH (po tuningu), moze miales kola niewywarzone albo olej wyciekl z amortyzatorow? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet kupiłem znacznie większy model licząc na to, że będzie lepiej ale niestety nie było na tyle dobrze bym się chciał tym dłużej bawić.

Niemozliwe, te wieksze modele moga osiagac nawet 100 MPH (po tuningu), moze miales kola niewywarzone albo olej wyciekl z amortyzatorow? :wink:

 

:) No co ty, to zapewne przez uszkodzone wspomaganie kierownicy 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat to nie zart, sam mam podobny model i sie troche tym interesowalem. Np, takie amortyzatory. Jesli wezmiesz wszystkie dostepne twardosci sprezyn, wszystkie gestosci oleju, liczbe i srednice otworow w tloczkach, kilka ustawien ugiecia wstepnego to w wyniku dostaniesz kilkaset mozliwych ustawien takiego amortyzatora. Dodatkowo, niektore modele maja 3 x 2 (gora i dol amortyzatora) mozliwe punkty mocowania amortyzatorow do ramy i wachacza co dalej zwieksza liczbe mozliwych ustawien zawieszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba ale Rafal W pisał chyba o tych Microsizers a one chyba nie mają możliwości aż takich modyfikacji.

A te w HPI to nawet w Polsce widziałem ale nie mieli ani Imprezki ani Lancerka tylko jakieś wyścigowe z napędem na jedną oś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...