Skocz do zawartości

oznaczenia klubowe UPDATE: ANKIETA -> ZAPRASZAMY!


asia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 125
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kropek, nie wydaje MIĘ się ;) jaki problem? ... kogo mieli by scigac za to? przy wyrzkostaniu komercyjnym - owszem - maksimum zagrozenia to nakaz odlepienia od magazynu YOUNG... ktory sam w sobie bylby niezla pamiatka :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję ostateczną wersję:

 

Świnka

 

a pod nią

 

Nick Forumowy

 

ale bez forum.subaru.pl - jak pisałem już ze 100 razy, nie chcę, żeby ktoś u mnie w pracy skojarzył fakty, wszedł na forum i zobaczył, co robię w godzinach pracy :twisted:.

 

PS. Jak wspominałem - wybieram się do Kraju Kwitnącej Wiśni (nie chodzi to o to, że fura jarmaja zakwitła :mrgreen:). Niestety - dopiero w październiku (przełożyłem o parę tygodni, bo inaczej nie załapałbym się na dzień otwarty w fabryce subaru 8) ). Mogę w każdym razie spróbować przywieźć stamtąd oryginalne świnki, na wzór...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybieram się do Kraju Kwitnącej Wiśni (nie chodzi to o to, że fura jarmaja zakwitła :mrgreen:).

 

Zakwitła, zakwitła, wczoraj w końcu odebrałem ją z naprawy! :)

 

ale bez forum.subaru.pl - jak pisałem już ze 100 razy, nie chcę, żeby ktoś u mnie w pracy skojarzył fakty, wszedł na forum i zobaczył, co robię w godzinach pracy

Jest w tym duuuużo racji! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godlik, dasz radę coś poprzymierzać do świnki? Wydaje mi się, że nick powinien być pod świnką...(nie na niej ani nad nią znaczy) :D

 

Dam. Skontaktowałem się już z Przemkiem, wysłał mi czcionkę "Subaru". Postaram się porzeźbić w weekend (zwłaszcza jeśli pogoda będzie taka jak teraz w Wawie... :() i jeśli tylko będę miał zasięg tam gdzie jadę, wrzucę efekty na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...