Skocz do zawartości

oznaczenia klubowe UPDATE: ANKIETA -> ZAPRASZAMY!


asia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 125
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Godlik - zrób wzór ze znaczkiem plejad Subaru zamiast świnki

 

Świnka jest fajna ale jak pomyślę, że to jest znak jakiegoś czasopisma dla 13-latek w Japonii czy coś to nie wiem czy to jest dobry pomysł.

Np. wyobraźcie sobie Przemqa w koszulce ze świnką w fabyce Subaru w Japonii????

 

Maciek, ja Cię proszę, ty już nie kombinuj :mrgreen: demokracja jest - znaczy większość ma rację :D

Poza tym świnka zawsze może cię zaprowadzić do "ciurmu" z seksownymi japonkami - to chyba warto? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a j sobie wyobrazam Przemka w rozowej koszulce z biala swinka :mrgreen::D

taaaaaa..a juz widze w takiej np. Puchatka tj Azraela :mrgreen: choc swinki z nickiem dla mnie sa OK...tylko kto mi wyczysci hansowy kuper po zerwaniu parow??trzymaja sie twardo 8)

 

ja tez mam parowy naklejone i chyba mam na nie sposoba :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ja tez mam parowy naklejone i chyba mam na nie sposoba :mrgreen:

z keczupem czy z musztarda? :mrgreen:

 

 

 

p.s. ostatnio odklejalam naklejke z "II zlot Plejad"...trwalo to "chwile"

 

parowy tylko ze srem bo kaciupa i mustardy nie lubiem :mrgreen:

 

do zdjecia parowof z auta sa potrzebne: opalarka (jezeli ktos nie posiada takowej w swoim asortymencie sprzetow dziwnych w domu to moze byc suszarka, ale trwa to troche dluzej), szpirytus (moze byc do stosowania zewnetrznego i wewnetrznego :mrgreen: lub rozpuszczalnik (takowego nie polecam do stosowania wewnetrznego i do stosowania na lakierze). przypalamy troszeczke (coby lakieru nie uszkodzic lub innych czesci auta) nastepnie zdejmujemy parowy i czyscimy szpirytusem - potem mozna go rowniez zastosowac wewnetrznie - nie stosowac szpirytusu wewnetrznie przed opalaniem poniewaz mozna zle opalic :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do zdjecia parowof z auta sa potrzebne: opalarka (jezeli ktos nie posiada takowej w swoim asortymencie sprzetow dziwnych w domu to moze byc suszarka, ale trwa to troche dluzej), szpirytus (moze byc do stosowania zewnetrznego i wewnetrznego :mrgreen: lub rozpuszczalnik (takowego nie polecam do stosowania wewnetrznego i do stosowania na lakierze). przypalamy troszeczke (coby lakieru nie uszkodzic lub innych czesci auta) nastepnie zdejmujemy parowy i czyscimy szpirytusem - potem mozna go rowniez zastosowac wewnetrznie - nie stosowac szpirytusu wewnetrznie przed opalaniem poniewaz mozna zle opalic :mrgreen:

 

adamus..widze ze w teorii jestes niezly wiec .... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol

prawdę mówiąc liczyłem na coś więcej O_O

tak wszyscy czekali O__O

sorry za słowa krytyki, ale za oryginalność masz zero (w skali od 1 do 10), a tak reszta to spoko świnki pod każdą postacią są fajne... Nawet, jeśli miałby je nasz moderator :P

 

Eeee... Jak rozumiem to do mnie... ;) Więc jest tak:

- nie bardzo wiem, na co wszyscy czekali... ja tylko wziąłem świnkę, czcionkę subaru od Przemqa, wypiłem piwo, a ponieważ padało i miałem chwilę, wstawiłem jedno pod drugie, a potem wrzuciłem na forum,

- nie jestem żadnym artystą plastykiem, grafikiem ani czymś/kimś w tym stylu, a już na pewno nigdzie i nigdy nie podejmowałem się zaprojektowania czegoś w rodzaju logo tego forum,

- świnkę i czcionkę mogę wysłać każdemu, kto o to poprosi - i każdy ma szansę się wykazać.

 

Ja jestem zwolennikiem prostych, czytelnych form i jeśli liczyłeś na jakieś udziwnienia, różowe tło, falki i wodotryski - to nie u mnie ;)

 

A poza tym... Mi się podoba :mrgreen:

 

Pozdrawiam

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godlik - zrób wzór ze znaczkiem plejad Subaru zamiast świnki

 

Nie mam znaczka plejad w wersji wektorowej (znaczy nie bitmapowej, czyli takiej którą można by później wyciąć z folii), a prawdę mówiąc nie chce mi się tego samemu obrabiać, bo to trochę roboty. Jeśli ktoś ma i mi wyśle, mogę zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do zdjecia parowof z auta sa potrzebne: opalarka (jezeli ktos nie posiada takowej w swoim asortymencie sprzetow dziwnych w domu to moze byc suszarka, ale trwa to troche dluzej), szpirytus (moze byc do stosowania zewnetrznego i wewnetrznego :mrgreen: lub rozpuszczalnik (takowego nie polecam do stosowania wewnetrznego i do stosowania na lakierze). przypalamy troszeczke (coby lakieru nie uszkodzic lub innych czesci auta) nastepnie zdejmujemy parowy i czyscimy szpirytusem - potem mozna go rowniez zastosowac wewnetrznie - nie stosowac szpirytusu wewnetrznie przed opalaniem poniewaz mozna zle opalic :mrgreen:

 

adamus..widze ze w teorii jestes niezly wiec .... :wink:

 

A czy można, też ten spirycik z lakieru? Po co się ma marnować? ^^

 

[ Dodano: Sro Sie 16, 2006 7:57 am ]

lol

prawdę mówiąc liczyłem na coś więcej O_O

tak wszyscy czekali O__O

sorry za słowa krytyki, ale za oryginalność masz zero (w skali od 1 do 10), a tak reszta to spoko świnki pod każdą postacią są fajne... Nawet, jeśli miałby je nasz moderator :P

 

Eeee... Jak rozumiem to do mnie... ;) Więc jest tak:

- nie bardzo wiem, na co wszyscy czekali... ja tylko wziąłem świnkę, czcionkę subaru od Przemqa, wypiłem piwo, a ponieważ padało i miałem chwilę, wstawiłem jedno pod drugie, a potem wrzuciłem na forum,

- nie jestem żadnym artystą plastykiem, grafikiem ani czymś/kimś w tym stylu, a już na pewno nigdzie i nigdy nie podejmowałem się zaprojektowania czegoś w rodzaju logo tego forum,

- świnkę i czcionkę mogę wysłać każdemu, kto o to poprosi - i każdy ma szansę się wykazać.

 

Ja jestem zwolennikiem prostych, czytelnych form i jeśli liczyłeś na jakieś udziwnienia, różowe tło, falki i wodotryski - to nie u mnie ;)

 

A poza tym... Mi się podoba :mrgreen:

 

Pozdrawiam

Maciek

 

A powiesz chociaż ile chcesz teraz za tą naklejkę?

:> :> :> :> :> :> :> :> :>

Napisałem tak dlatego, że liczyłem na trochę więcej finezji wyobraźni, aczkolwiek po przemyśleniu wszystkiego to tak może zostać bo i tak nikt nie wie o co chodzi z tymi świnkami! :)

 

To jaka będzie cena?

 

[ Dodano: Sro Sie 16, 2006 7:59 am ]

Godlik - dokładnie o to chodzi: prosta, czytelna forma. A tym właśnie legitymuje się Twój "produkt" 8).

 

Popieram naszego geja forumowego! :mrgreen:

 

A da się zrobić różowe bo widzę, że zainteresowanie było by duże ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godlik - dokładnie o to chodzi: prosta, czytelna forma. A tym właśnie legitymuje się Twój "produkt" 8).

 

Popieram naszego geja forumowego! :mrgreen:

 

Oj owocku - zdaje się, że przed wyjazdem na wakacje dostaniesz prezent na drogę w postaci trzeciego paseczka. Tak do kompletu :twisted:.

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do zdjecia parowof z auta sa potrzebne: opalarka (jezeli ktos nie posiada takowej w swoim asortymencie sprzetow dziwnych w domu to moze byc suszarka, ale trwa to troche dluzej), szpirytus (moze byc do stosowania zewnetrznego i wewnetrznego :mrgreen: lub rozpuszczalnik (takowego nie polecam do stosowania wewnetrznego i do stosowania na lakierze). przypalamy troszeczke (coby lakieru nie uszkodzic lub innych czesci auta) nastepnie zdejmujemy parowy i czyscimy szpirytusem - potem mozna go rowniez zastosowac wewnetrznie - nie stosowac szpirytusu wewnetrznie przed opalaniem poniewaz mozna zle opalic :mrgreen:

 

adamus..widze ze w teorii jestes niezly wiec .... :wink:

 

jak to sie mowi "przejdzmy od slow do czynow" - praktyk tez ze mnei niezly :mrgreen:

 

jak tylko Godlik ogarnie temat prosiakow - moje parowy ida do gara :D

 

[ Dodano: Sro Sie 16, 2006 9:47 am ]

Godlik - dokładnie o to chodzi: prosta, czytelna forma. A tym właśnie legitymuje się Twój "produkt" 8).

 

Popieram naszego geja forumowego! :mrgreen:

 

Oj owocku - zdaje się, że przed wyjazdem na wakacje dostaniesz prezent na drogę w postaci trzeciego paseczka. Tak do kompletu :twisted:.

 

:D

 

nie mozna nikogo karac za jego poglady - w koncu Kaczyland uwaza sie za panstwo demokratyczne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heloł. Tak na szybko. Prosto i bez żadnych udziwnień (gdyby kto nie wiedział, to to niebieskie to tło, w sensie lakier :))

A co do opcji na szybę od wewnątrz, nie ma problemu. Co kto chce i jak mu pasuje.

 

Obrazek

 

Obrazek

 

Pozdrowienia znad deszczowych Serw

 

 

Pomysł jest jak najbardziej w porządku. Mam jeszcze taki pomysł aby właściciele Subaru mieli gdzieś logo Subaru (gwiazdki w owalu) a cała reszta oczywiście bez :cry:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym, że większość głosuje za świnkami (patrz ankieta), godlik zrobił już projekt a nikt inny nie kwapi się żeby przygotować coś innego/nowego, proponuję uznać sprawę loga za zamkniętą. Jedyne czego brakuje to cena.

Godlik chłopie, ty się nie wygłupiaj - ustalmy jakąś kwotę - symboliczną nawet jeżeli chcesz - bo jeżeli nie za materiał i pracę to chociaż za znaczki wypadałoby ci zwrócić :D

 

Mam też propozycję żeby nie traktować świnek inaczej niż do tej pory, tyle tylko, że doczepione nicki pozwolą się nam identyfikować nawzajem :mrgreen:

 

To znaczy - Świnkacz nieoficjalnym logiem forum Subaru!

 

Jeżeli uzgodnimy taką wersję to żadne plejedy, śmejady i inne odniesienia do subarowego loga nie będą nam potrzebne. :mrgreen:

 

Jak mówi Owoc (i ostatni żyjący prawdziwi indianie):

 

Howgh!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się wszystkim odpisać w jedym poście, chociaż mam problemy z cytowaniem... :)

 

Może troszkę niżej ten napis..?

 

I jak wyglądaja cyfry?

 

Niżej napis (małe litery):

3wk8.jpg

 

niżej napis (małe i wielkie litery) plus cyfry:

4ew0.jpg

 

A da się zrobić różowe bo widzę, że zainteresowanie było by duże ;)

 

Wersja specjalnie dla Ciebie :mrgreen:

7kt8.jpg

 

I jeszcze jedna wersja (no bo nie każdy ma niebieskie subaru, nie?):

6ej0.jpg

 

Godlik chłopie, ty się nie wygłupiaj - ustalmy jakąś kwotę - symboliczną nawet jeżeli chcesz - bo jeżeli nie za materiał i pracę to chociaż za znaczki wypadałoby ci zwrócić :D

 

Zaraz, zaraz... A kto w ogóle powiedział, że ja mam robić jakieś świnki, co? ;)

A tak na poważnie, to jeśli zdecydujecie się na jakąś wersję (i wcale niekoniecznie moją), to rzeczywiście mogę zrobić takie nalepki. Mój ojciec ma ploter tnący i mógłby nam to wyciąć. Ale o ile świnki zrobił mi za darmochę, to nie chciałbym go więcej naciągać i dobrze by było zwrócić mu przynajmniej za materiał... Nie wiem ile to będzie, ale raczej niewiele. Wszystko zależy od rozmiaru, czyli tego ile folii się zużyje. Możemy się umówić tak, że jak już zapadnie decyzja co do wersji/rozmiaru, ja się dowiem co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...