Skocz do zawartości

oznaczenia klubowe UPDATE: ANKIETA -> ZAPRASZAMY!


asia

Rekomendowane odpowiedzi

Wagwan! Ja też w to wchodzę i popieram decyzję Bilexa o zamknięciu dywagacji, spekulacji i mumblemumble-acji ( :mrgreen: ) dotyczących logo.

 

Godlik - dziś przelewy internetowe są w większości banków za free - podaj jakiś numer konta i nawet jeśli to będzie 5 PLN, ludzie Ci po prostu przeleją taką kwotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 125
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Godlik, chłopie, przecież mógłbyś robić za forumowego, lotnego "wycinacza". Weź dogadaj się z TomSem - ja (i zapewne nie tylko ja) oprócz świnkacza chciałbym mieć na tylniej klapie brakujący napis "Impreza 1.8 AWD". Za jednym zamachem byś wyciął co trzeba, podesłał i jeszcze był parę złociszy do przodu :mrgreen:

 

-----> http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p=282170

 

I jeszcze jedna myśl natury racjonalizatorskiej - a jak by wyglądał świnkacz, gdyby mu wsadzić zamiast "dziurek" na ryjku plejady (albo zamiast ryjka całe logo) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję ostateczną wersję:

 

Świnka

 

a pod nią

 

Nick Forumowy

 

ale bez forum.subaru.pl

 

Zgadzam się w 1000000% z przedmówcą! :D

 

A wiec może wersja z forum.subaru.pl lub bez adresu? albo lepiej - forum.subaru.pl jako prosty napis pod spodem - łatwy do odcięcia - i tyle... każdy będzie miał wybór ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem wrażenie, że już wszystko jest jasne. Domestos zajrzyj do wątku "Komu świnkę, komu?" tam składamy zamówienia dla Godlika.

 

Do wątku "Komu świnkę,komu?" w Off-Topic wrzuciłem info o zamówieniach. Przenieśmy się z całą dyskusją o świnkach tam, pliz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...