Skocz do zawartości

Głuche głośne stuki, przednie zawieszenie - porady wymiany?


Gość WagonSportowy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość WagonSportowy

Na początku witam Wszystkich Subarowiczów oraz Subarowiczki, ponieważ jest to mój pierwszy post.

 

Tak jak w temacie, z czasem zaczęły się wydobywać głośne i głuche stuki w przednim zawiesieniu. Wymieniony już łącznik stabilizatora oraz guma stabilizatora - wciąż jest stukanie. Mechanik radzi aby wymienić sworzeń, ale pierw chciałbym sie Was dopytać, może ktoś już miał podobny problem i wymienił coś innego?

 

z góry dziękuje za nawet najmniejsze zainteresowanie się tematem

 

jakby co - Impreza 2002 TS SportWagon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Niech mózg sobie wymieni, dokręc amortyzator pod maską

 

najlepsza diagnoza na odległość jaką kiedykolwiek widziałem :D

ja mam wrażenie, że za około miesiąc zaczną się stuki w moim zawiasie, masz jakieś pomysły gdzie szperać?? ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mechanik radzi aby wymienić sworzeń, ale pierw chciałbym sie Was dopytać, może ktoś już miał podobny problem i wymienił coś innego?

 

Skoro pojechałeś do mechanika w celu ustalenia i usunięcia przyczyny stuków, i po wymienie gum i łączników stabilizatora, stuki nadal występują, to musisz pojechać do niego jeszcze raz i poprosić o zwrot kasy za niepotrzebnie wymienione części, oraz zlecić mu ponownie usunięcie problemu stuków. :)

 

Na forum nie usłyszymy żadnych stuków. Chyba, że radeklwh ...? :)

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

radek dobrze powiedział, u mnie wystarczylo dokrecic imbusem  u góry i przestało. Pojawiło sie za to po drugiej stronie i tak jak ktos wczesniej pisal okazalo sie ze poluzowalo sie na zacisku od hamulca, ale amor tez wymienilem bo stukal i luz byl na głownej sztycy. Wymienic najlepiej amorki dwa od sti bo sa grubsze lagi i lepiej tłumia,pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radek dobrze powiedział, u mnie wystarczylo dokrecic imbusem  u góry i przestało. Pojawiło sie za to po drugiej stronie i tak jak ktos wczesniej pisal okazalo sie ze poluzowalo sie na zacisku od hamulca, ale amor tez wymienilem bo stukal i luz byl na głownej sztycy. Wymienic najlepiej amorki dwa od sti bo sa grubsze lagi i lepiej tłumia,pzdr

Amorki od STI podejdą spokojnie pod każdą wersję? Mam na myśli 1.6 Sedan 2001

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...