Skocz do zawartości

Iphone 4s - problem z sms-ami


EVAN

Rekomendowane odpowiedzi

Mam lekki problem. Iphone 4s nie daję znaku, że przyszedł sms. Ani dźwiękowego ani w ikonce sms nie pokazuję, że jest nowa wiadomość.

Dopiero jak wejdę w ikonkę sms to widzę nowe wiadomości.

Macie pomysł co to może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz w ustawieniach ? Ustawienia ------- dźwięki , powinno być SMS/MMS wybrana melodia ,

Lub sprawdź Ustawienia --------Powiadomienia-------- W centrum powiadomien------- aktywne ma być centrum powiadomien wszystko ( centrum powiadomien , plakietki na ironie, na zablokowanym ekranie i wybrany dzwonek.

Daj znać czy cos pomogło , a iOS 7.... Hmmmm nie bardzo wyglada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm mam wszystko poustawiane. Faktycznie mam info o nowej wersji ale jakoś nie śpieszno mi do aktualizacji :)

Smsy pokasuję- zobaczymy.

Tak się zastanawiam czy problemem nie bedzie też karta sim. Czekam na nową i na razie mam tą dużą przyciętą do rozmiaru małej...może tu też być problem.

Dzięki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej jak docieta sim i jest zasięg, znaczy ze dobra. A w centrum powiadomien -----wiadomości ------- co masz aktywne ,??powinno być plakietki , alarmy

 

 

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Edytowane przez marcin j
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam "czwórkę" i po aktualizacji do iOS 7 znacznie częściej się zawieszał i pojawiły się problemy z otwieraniem czytnika NEXTO. Dlatego z utęsknieniem zawsze czekam na nowa aktualizację, która może wszystko rozwiąże...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ikony bardziej płaskie, niektóre dziecinne, inne zaś wogole nie zmienione , ogólnie grafika kiepska jak na specjalistów iOs, ale podobno mozna sie przyzwyczaić, jak do wszystkiego.. :) To tyle z recenzji na temat ios 7, gdyz ja wciąż twardo zostaje prz iOS 6 , zobaczymy jak długo :)

 

 

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Odświeżam kotleta. Używacie już tego fona jakiś czas.

 

Ja muszę obecnie zmienić telefon i co wybrać? Coś na androidzie czy dać szansę 4s ?

 

Czy jest możliwość jakiejś w miarę bezbolesnej migracji kontaktów z androida na ios?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojciec ostatnio dostał 4s i kopiowalem mu kontakty z jego telefonu starego , bodajże samsug ACE, zrobiłem to w następujący sposób : zaznaczylem wszystkie kontakty w samsungu, dałem wyślij, wyskoczylo kilka opcji , wybrałem wyślij przez mail, po chwili otrzymalem maila na iphone , otwozylem go .... i kontakty już są na Twoim nowym iphonie :) mozna wysłali jeszcze przez Bluetooth , wiadomość SMS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jeśli chcesz ip to kup

Właśnie nie wiem czy chcę ;)

 

Ja bym już bardziej polecał 5. Ja swojego 4s oddałem zonie i teraz jak biorę go do reki to mega różnica. 5 jest troszeczkę większa, ale ekran ma zdecydowanie większy i jest lżejsza.

No i widzisz. Obecnie mam Xperię z przekątną 3,5 czy 3,75 czyli podobnie jak 4S i szczerze mówiąc nic większego nie chcę. Mam pracę taką, a nie inną, noszę dwa telefony, portfel i pęk kluczy i szczerze mówiąc nie miałbym gdzie upchnąć większego telefonu :)

Znajomy ma jakiegoś samsunga z przekątną chyba 5 cali i to jest taka "paletka", że nie widzę opcji noszenia jej w spodniach. To chyba może się złamać od samego wsiadania do samochodu...

 

Waga to też nie jest jakiś większy problem... w sumie nieco cięższy "wydaje się" być bardziej "solidny"... tak subiektywnie patrząc ;)

 

A jak z podatnością na upadki? Rzucał ktoś 4s o ziemię? Niby jest tam jakieś kosmiczne szkło ale słyszy się o pękniętych szybach. Jaki jest +/- koszt wymiany szybki?

 

Obecna Xperia neo spadała z takich wysokości, że już dawno powinna nie działać, a ciągle śmiga i nawet nic nie pękło. Tylko obudowa trochę porysowana :)  Pancerny smartfon. Szkoda tylko, że tak zamula :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...